Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tüm savunman yumruk attı yumruk yedi sana ilk mesajımda ne dedim hep aynı şeyi söylüyosun.Ayrıca Kizaru diyom sen Aka'dan örnek veriyosun.Aka'nın diger amirallerde ğüçlü olduğunun kanıtı Mf arc'dır.En baskın amiral, Wb direk münakaşaya giren, tümenlerin hepsiyle birden savaşan, şuanki Filo amiralide Aka. Adam yerin dibine giderken bile çenesi durmuyo Wb'ye nalet okuyo.Ayrıca kendin diyon Oda'kimi istersem o kazanır demesi Aka'yı kendi yaptığı evrende daha üstün yere koyması anlamına geliyo.Anket ac en güçlü amiraler hangisi diye Aka ilk sıraya alaçagını sende biliyosun.

Bm 5 yaşında bile neler yapabildiğini söylüyorum sen açıklama yapmadın diyosun anlam veremiyon sana.Bak tekrar anlatıyon Caramel Ana 5 yaşında kıza ileri filo amirali olur diyor.Dev köyü yok ediyo hayatı boyunca daha cizik almamış Kata gibi birisine sen beni koruduğunu filan sanıyosun ayağı çekiyo.Senin açıklaman ise aynı yumruk attı yumruk yedi.
Sana WB-Aka dövüşünü,Aok-Jozu dövüşünü,Aka'nın Marco'nun da içinde bulunduğu tümenler tarafından durdurulamamasını,Luffy'nin sözünü örnek gösteriyom ama ne hikmetse tek söylediğim yumruk atma,yeme olmasıymış.Mesajın tamamını okuduğuna emin misin kardeş ?

Sana Luffy'nin sözünü 2 kere yazıp bir soru sordum ve bir açıklama yapma gereği duymadın.Aynı şekilde amirallerin kendi ilişkileri arasında nasıl bir güç dengesi olduğunu fb-gs örneğiyle anlatmaya çalıştım ama yine bu konuyla ilgili bir şey yazmadın.

Örneklerim yanlışsa açıklamanı ya da sana attığım olayların altında başka anlamlar varsa yazmanı bekliyorum ama yazdıklarıma cevap bile vermiyorsun.Böyle tartışılmaz.

Şimdi noldu, Shanks'ın gücü düşmüş mü? Hasar alınca, bişeyler kaybedince herkesin gücü düşüyor teknik olarak herhalde. O zaman Luffy'nin de gücü düşmüş olabilir 2 yıl önce kalbini deldiler, dağladılar çocuğun. O hasarı almadan Rayleigh'ten eğitim alsaydı 1 senede Yonkou sağ kolu olurdu bence. 2 send sonunda da en az Amiral ederdi, Akainu çocuğun hayatında kaydırma yaptı resmen.

Şimdi noldu, Shanks'ın gücü düşmüş mü? Hasar alınca, bişeyler kaybedince herkesin gücü düşüyor teknik olarak herhalde. O zaman Luffy'nin de gücü düşmüş olabilir 2 yıl önce kalbini deldiler, dağladılar çocuğun. O hasarı almadan Rayleigh'ten eğitim alsaydı 1 senede Yonkou sağ kolu olurdu bence. 2 send sonunda da en az Amiral ederdi, Akainu çocuğun hayatında kaydırma yaptı resmen.
Luffy'nin gücü düşmemiş yine de. Editör zorla aldırmış çocuğun kalbini.

Adamın kolu gitmiş gücü gitmeyecekte neyi gidecek :artiz:

Adamın kolu gitmiş gücü gitmeyecekte neyi gidecek :artiz:
Kılıcı iki eliyle mi tutuyormuş, nesi düşmüş :/ Adam WB'nin çift el bisentosunu tek eliyle altta kalmasına rağmen durduruyor. WB'nin basamakları hızla tırmandın lafından kolu gittikten sonra Yonkou olduğu anlaşılan adamı çok etkilemiş bi kol :(

Luffy'nin kalbi gitmiş, kol ne la :S Luffy bu durumda potansiyelinin %30'unu kaybetmiş bile olabilir.

Kılıcı iki eliyle mi tutuyormuş, nesi düşmüş :/ Adam WB'nin çift el bisentosunu tek eliyle altta kalmasına rağmen durduruyor. WB'nin basamakları hızla tırmandın lafından kolu gittikten sonra Yonkou olduğu anlaşılan adamı çok etkilemiş bi kol :(

Luffy'nin kalbi gitmiş, kol ne la :S Luffy bu durumda potansiyelinin %30'unu kaybetmiş bile olabilir.
Luffy'nin kalbinin gittiğini kim sana söyledi şu olayı at mangada geçtiyse ben o sıra kurtlar vadisi izliyordum heralde :artiz:

@Raiden @twei canlar eğer kolu giden adamın gücü düşmemiş diyorsanız, helali hoş olsun keyfiniz bilir :oleyo2:

Adam tek kol ile yonko oldu :)

Ne kaidodaki cüsse
Ne BM deki doğuştan güç
Ne iki meyvesi var.

Adam tek kolla hallediyor mübarek ve hala mihawkla karşılaştırıp güçten düştümü tartışmaları var. Şöyle düşünün iki kolu olsaydı belki okadar güçlenmezdi ama tek kolum var şimdi daha çok güçlenmeliyim kafasıyla kendini geliştirmiş olabilir birde bu yönden bakın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık