Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşimiz slashınına, kestiği dağa kalmışsa ohuu, ben daima derim Mihawk'ı hiç yaptıkları üzerinden övmem, bu bir beklenti meselesi zamanında Hakisi var dediğimizde de küçük görülüyordu yazdıklarımız şimdi en az Amiral dediğimizde aynı şey olur yakında çıkar boyası :artiz:
Sıkıntı beklentisi gerçekmiş gibi tartışanlarda. Sanji'nin babası beklenti yaratıp Yonkou, Amiral falan etmişti daha adını bilmeden önce. Sonra tek yedi :/

Hayır işte olmayacak mesele bu.Garp az biraz kılıç öğrenip mihawkı ekstra fiziksel gücüyle devirince ve Mihawk kadar iyi kılıç kullanmayınca en iyi kılıç ustası olmayacak.Bak verdiğim son en iyi haki kullanıcısı örneği beklediğimden güzel oldu aslında :D O örnek durumu açıklıyor. Shanksin meyvesi falan olabilir bilemiyorum fakat yoksa bile sırf fiziksel güç,hız,dayanıklılık,3 çeşit haki gibi faktörlerle Mihawk kadar iyi kılıç kullanamasada onu yenebilir.Mesele bu,burada ayrışıyorum sizle aslında.Yoksa Mihawk tabikide serideki en güçlü karakterlerden biridir.Bana göre ilk 7de falandır günce.Çünkü seride kılıç kullanmanın ve ustalığının önemi o kadar büyük ki tayfanın sağ kolu kılıç ustası.
Ben kısacası Mihawkın Yonko kadar güçlü görülmesine de Commander kadar güçsüz gözükmesinede karşıyım. 1 milyar 250 binlik adamdır Mihawk.

Matematiksel bir şekilde örneklendirirsem
Shanks
hakiler(ki hepsini ayrı ayrı düşünmek lazım):10
Fiziksel Güç:9
Hız:10
Kılıç ustalığı:9
dayanıklılık:9

Mihawk
haki:8
güç:7
hız:9
Kılıç ustalığı:10
dayanıklılık:4 gibi düşün.
Garpın tüm statları 10 olsun.Fakat kılıç ustalığı 1 olsun Mihawkı yinede yenebilir.Fakat kılıç ustalığında Mihawktan güçlü olmaz.
Yarasız nadir karakterin olduğu OP evreninde küçüklükten beri kılıçla uğraşan bir adamın yarasız vücudunu ve Shanks ile mücadelesini düşününce Gözlem Haki ve hızda Shanks'tan kesinlikle geride değildir diyebilirim. Yorumlamama göre Luffy'e geleceği göstermesi de artısı.
Diğer iki Haki türünde geride olabilir ama.

Zoro'nun ağırlık çalışmalarını ve Mihawk'ın kilometrelerce kayıpsız bir şekilde devam eden slash'ını düşününce güçte de Shanks ile fazla bir farkı yoktur. İkisinden de fiziksel güç konusunda umutlu değilim o kadar.

Yara almadığı için dayanıklılık geliştirmemiş olabilir ama Shanks'ın 9 aldığı yerde 4'e de düşmemiştir. :D

Sıkıntı beklentisi gerçekmiş gibi tartışanlarda. Sanji'nin babası beklenti yaratıp Yonkou, Amiral falan etmişti daha adını bilmeden önce. Sonra tek yedi :/
Beklentim gerçekmiş gibi yazacam tabi la, nasıl yazacam başka ? İlla her yorumun önüne beklentim bu!! mu diyeyim, gönlün hoş olsun diye :artiz:

Yarasız nadir karakterin olduğu OP evreninde küçüklükten beri kılıçla uğraşan bir adamın yarasız vücudunu ve Shanks ile mücadelesini düşününce Gözlem Haki ve hızda Shanks'tan kesinlikle geride değildir diyebilirim. Yorumlamama göre Luffy'e geleceği göstermesi de artısı.
Diğer iki Haki türünde geride olabilir ama.

Zoro'nun ağırlık çalışmalarını ve Mihawk'ın kilometrelerce kayıpsız bir şekilde devam eden slash'ını düşününce güçte de Shanks ile fazla bir farkı yoktur. İkisinden de fiziksel güç konusunda umutlu değilim o kadar.

Yara almadığı için dayanıklılık geliştirmemiş olabilir ama Shanks'ın 9 aldığı yerde 4'e de düşmemiştir. :D
Yaw o stadlar gerçeği yansıtmıyor :D Örnek anlaşılsın diye kullandım

Bunu da yazıp yatayım bari :D Mihawk'ı övmek için illaki araya birinin girmesi gerekiyor. Shanks ve Zoro. Onlar olmadan eksik oluyor. Ama bak WB'ye övülmek için Roger'a falan ihtiyaç duymuyor. Ünvanı var diye yazdım

Kaidou en güçlü yaratık, diğer Yonkou'nun karşısında hiç şansı yok çünkü denildiği gibi en güçlüsü Kaidou. Kendimizi bu mantığa kitleyip öyle yorum yapalım lütfen.

Kaidou en güçlü yaratık, diğer Yonkou'nun karşısında hiç şansı yok çünkü denildiği gibi en güçlüsü Kaidou. Kendimizi bu mantığa kitleyip öyle yorum yapalım lütfen.
Neye kaptıracan başka kendini :artiz:

Manga bire bir olursa bu adama oynayın diyorken fantazi yapma peşindeysen tabi orasını bilemem :rolleyes:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık