Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi sensei senin bu mükemmel çıkarımından Luffy'nin Wiper'den daha dayanıklı olduğu gerçeğini çıkarıyorum, nasıl kıyasladın ettin bilmiyorum ama haklısındır :sapkali:

Gerçi o kaptan değil mi :cool:
Sınıf farkı. Wiper aşağıda sızlanırken Luffy'yi görünce bütün umudunu ona bağlamıştı. Herkes rolünü oynuyor Red'cim. Herkes skalasına göre dövüşüyor. :rolleyes:

Croco dövüşünde Usopp'un söylediği gibi. "Onu sen yenemezsen kim yenebilir!" Haklısın Usopp kardeş. Sevmem seni ama mantıklı konuşuyorsun bazen. :good:

Şimdi sensei senin bu mükemmel çıkarımından Luffy'nin Wiper'den daha dayanıklı olduğu gerçeğini çıkarıyorum, nasıl kıyasladın ettin bilmiyorum ama haklısındır :sapkali:

Gerçi o kaptan değil mi :cool:
Luffy yıldırıma karşı daha dayanıklıdır diyordur belki adam. Bilemedim şimdi, olabilir mi öyle bi şey? :)

Sınıf farkı. Wiper aşağıda sızlanırken Luffy'yi görünce bütün umudunu ona bağlamıştı. Herkes rolünü oynuyor Red'cim. Herkes skalasına göre dövüşüyor. :rolleyes:

Croco dövüşünde Usopp'un söylediği gibi. "Onu sen yenemezsen kim yenebilir!" Haklısın Usopp kardeş. Sevmem seni ama mantıklı konuşuyorsun bazen. :good:
Baldır o bal, o bal bende olsa bana derler o sözleri :artiz:

Luffy yıldırıma karşı daha dayanıklıdır diyordur belki adam. Bilemedim şimdi, olabilir mi öyle bi şey? :)
Şöyle mantıklı şeylerle gelin, Luffy'nın yıldırıma karşı gösterdiği dayanıklılığı diğerleri gösteremedi, Luffy sahiden Wiper ve Zoro'dan daha dayanıklı :oleyo2:

Düşman olduğunu bilip bilmeme hikayesi tamamen sizin uydurmanız, böyle dilden dile dolandı efsane oldu sitede.

Ms.1 ile dövüştükten sonra Nami'yi sırtına alıp hikayesine devam etti Zoro tabi o sıra 2 dakika uyuması gözüne gelmiş olabilir :hhh:

Öyle hikayeler uyduruyonuz ki hayret ediyorum bak ben de bir tane uydurayım Zoro, Luffy'nin geldiğini gördüğü için yattı vay vay vay :oleyo2:

Neyse yazacak herşeyi yazdık zehir alan Teach'i bile haklı çıkmak için dayanıklılık konusunda kullanıyorken bu tartışmayı uzatmaya gerek yok :artiz:
Sen bunların hiçbirine cevap veremiyon be Ferit. Hepsini benim varsayımım yapıyon. Oysa hepsinin sayfası mangada var.

Daha Mr 1 olayında bile sınırına geldi diyemiyorsun. Ama neredeyse ölecekti denilen bir yer için sınır diyorsun. Ki yine aynı noktada Kuma'nın sınırındasın öleceksin lafından çıkış alıp Zoro'yu öveceğiz derken çelişkiye düşüyorsun. Ne diyim.

Tanrı'ya inanmam diyen adam Skypea'da imana geliyor.:D Hayatının şokunu yaşıyor. Sonrasında küçük bir elektirik bile ona o trajik günü hatırlatıyor ama Zoro Skypea'da da sınırında değildi. Ben bu kadar fanlıkla başa çıkamam Ferit gidiyorum.:D

Trollüyorsan sana da yazmayayım bir daha hacı.Luffy'nin acısı 10'sa ne olmuş ? O 2'nin 3'ün üstüne 10'u almamış mı bu adam ?
1- Başkalarının mesajını görüp sonrasında gaza gelme lütfen. Yazdıklarımda troll falan yok. Herkes de gayet iyi görüyor kimin trollediğini.

2. Üstteki durumu sen Luffy ile Zoro yu eşit gördüğün için verdim.

Neyse troll dedin beni kaybettin zaten.

@RedTeroR
Gene beni haklı çıkarıyorsun. :fool: Luffy'de kimsede olmayan bir bal olduğu için kimsenin yenemeyeceği rakipleri yenebiliyor. Bak senin gibi düşünsem de sonuç benim dediğime geliyor. :/

Baldır o bal, o bal bende olsa bana derler o sözleri :artiz:

Şöyle mantıklı şeylerle gelin, Luffy'nın yıldırıma karşı gösterdiği dayanıklılığı diğerleri gösteremedi, Luffy sahiden Wiper ve Zoro'dan daha dayanıklı :oleyo2:
Luffy darbelere karşı da daha dayanıklı. Bi de sıcağa ve basınca, itmeye ve çekmeye karşı da daha dayanıklıdır. Zehre karşı da daha dayanıklıdır bence.
Zoro deniz suyuna karşı daha dayanıklıdır sanırım.

Sen bunların hiçbirine cevap veremiyon be Ferit. Hepsini benim varsayımım yapıyon. Oysa hepsinin sayfası mangada var.

Daha Mr 1 olayında bile sınırına geldi diyemiyorsun. Ama neredeyse ölecekti denilen bir yer için sınır diyorsun. Ki yine aynı noktada Kuma'nın sınırındasın öleceksin lafından çıkış alıp Zoro'yu öveceğiz derken çelişkiye düşüyorsun. Ne diyim.

Tanrı'ya inanmam diyen adam Skypea'da imana geliyor.:D Hayatının şokunu yaşıyor. Sonrasında küçük bir elektirik bile ona o trajik günü hatırlatıyor ama Zoro Skypea'da da sınırında değildi. Ben bu kadar fanlıkla başa çıkamam Ferit gidiyorum.:D
Ya sınırına gelmişse niye kalkıp yaralarım derin değil dedikten sonra Nami'yi sırtlayıp yoluna devam ediyor ?

Sınırı demek adamın yatıp bir kaç gün uyuması demek her arc Luffy'nin yaptığı gibi, sana doğrudan yazmadığım için olayı farklı yerlere çeviriyorsun bak bakalım bu sefer hangi örneği vereceksin :bilmem:

Şimdi olaya balıklama atlamak istemem ama Bence bu gidişle tartışma uzar da uzar.Herkes kendi varsayımlarını haklı gördüğü için bir yere varamıyoruz.Ben pek bilgili sayılmasam da Luffy 'nin daha dayanıklı olduğunu düşünüyorum.Çünkü kaptan.Kaptan ve tayfa arasında bir fark olmalı bana gore.bu fark ister dayanıklılık bakımından olsun ister fedakarlık bakımından.Öyle ışte :gamyon:

Ya sınırına gelmişse niye kalkıp yaralarım derin değil dedikten sonra Nami'yi sırtlayıp yoluna devam ediyor ?

Sınırı demek adamın yatıp bir kaç gün uyuması demek her arc Luffy'nin yaptığı gibi, sana doğrudan yazmadığım için olayı farklı yerlere çeviriyorsun bak bakalım bu sefer hangi örneği vereceksin :bilmem:
Sınır oysa Zoro yeni bir sınır belirlemiş demektir.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık