Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya burayı es geçiyorsun: Luff o acıları çekerken aynı zamanda savaşıyordu. Zoro ise sadece acıya odaklandı. Bu nasıl aynı olabilir?

Zoro o acıları aldıktan sonra ne oluyor? Adam 2 arc pert. Luffy kendi acılarını 2-3 günde atlatıp savaşa hazır hale geliyor. Ama bakıyoruz Zoro'ya : mangaka özellikle belirtti. Zoro yaralı diye.
Savaştığını ordaki durumları belirtirken yazdım di mi ? Sadece tek taraflı bakıyorsun.''Luffy o acılarla savaşıyordu'' diyorsun.E Zoro'da o acıları aynı anda aldı ve kendi yorgunluğunun üstüne aldı bunu niye es geçiyorsun ? Tam tersi olsa Luffy Zoro'yla aynı durumda olurdu bence.Çok imkansız bir şey söylüyormuşuz gibi cevap veriyorsunuz.

Hala anlayamıyorum bu örneği :( Zoro'nun yaptığına benzemiyor, karşılamıyor bile bence. Mesela beline 100 kg bağlayıp barfiks çekebilirsin birden daha fazla belki ama 100 barfiksi aralıksız yapabilecek adam sayısı az.

Bak 100 kg kaldıran kapı gibi adam :S kadın.
Keşke beni direk alıntılayıp söyleseydin.:/

Biraz vg ile alakası olan biri 100 kg ağırlık ile 1 barfix çekmenin ağırlıksız 100 barfix çekmekten daha zor olduğunu söyler.Bak senin örnekten gidelim.Kadın o 100 kgyi art arda kaç kere kaldırır ? Videoda 3 kere kaldırdı hadi kendini daha da zorlayıp 5 kere kaldırsın.Şimdi aynı kadına 1 kgyi verelim o hareketi kaç kere yapar ?

Benim mesajımda 100 kg kaldırmak imkansız dediğim bir yeri gösterebilir misin hacı ? Bunu diyormuşum gibi mesaj atmışsın çünkü.Dediğim şey basit halbuki.100 kgyi 1 kere kaldırmak 1 kgyi 100 kere kaldırmaktan çok daha zor bir iştir.Evinde ağırlık varsa deneyebilirsin ne diyim.

Savaştığını ordaki durumları belirtirken yazdım di mi ? Sadece tek taraflı bakıyorsun.''Luffy o acılarla savaşıyordu'' diyorsun.E Zoro'da o acıları aynı anda aldı ve kendi yorgunluğunun üstüne aldı bunu niye es geçiyorsun ? Tam tersi olsa Luffy Zoro'yla aynı durumda olurdu bence.Çok imkansız bir şey söylüyormuşuz gibi cevap veriyorsunuz.

Keşke beni direk alıntılayıp söyleseydin.:/

Biraz vg ile alakası olan biri 100 kg ağırlık ile 1 barfix çekmenin ağırlıksız 100 barfix çekmekten daha zor olduğunu söyler.Bak senin örnekten gidelim.Kadın o 100 kgyi art arda kaç kere kaldırır ? Videoda 3 kere kaldırdı hadi kendini daha da zorlayıp 5 kere kaldırsın.Şimdi aynı kadına 1 kgyi verelim o hareketi kaç kere yapar ?

Benim mesajımda 100 kg kaldırmak imkansız dediğim bir yeri gösterebilir misin hacı ? Bunu diyormuşum gibi mesaj atmışsın çünkü.Dediğim şey basit halbuki.100 kgyi 1 kere kaldırmak 1 kgyi 100 kere kaldırmaktan çok daha zor bir iştir.Evinde ağırlık varsa deneyebilirsin ne diyim.
Olayı trollük olan adamlara niye ciddi cevaplar yazıyorsun :artiz: verdiğin örnek yeterli bazı şeylerin anlaşılır olması için hem bu konu kaç gündür devam ediyor, şahsen sıkıldım durumdan :oleyo2:

Bak bunlar hep senin varsayımların sağlam temelleri olur olmaz orası senin bileceğin iş.

Ben sana doğrudan Luffy'nin söylediği şeyi atıyorum.
Ne diyor senin ki ? Artık zaman kalmadı, dikkatsiz olacam o yüzden geri kalanı size bırakıyorum, hatta bir çeviride işler bitince benimle ilgilenin diyor.

Yani Luffy senin eleman kendisini zorlayarak sınıra geleceğini biliyor ve o şekilde bayılıyor. Zoro'nun sınırını ne zaman gördük şimdiye kadar ? Thriller arc ve orda Luffy'nin kendi ağzından söylediği yorgunluk ve hasar artı kendi yaşadıkları vardı.

İşin özeti sen hikaye anlatıyorsun ben mangayı yazıyorum, mangada geçmeyen tek bir şey söylemiyorum attığım yorumlarda :byee:
Benim varsayımımı gösterir misin? Teach kafasına deprem yumruğu yediği halde hayatta kalan biri. Ama aynı adam panzehiri almasa ölecekti. Bunun benim varsayımım ile ne alakası var? Ben Teach üzerinden zehirin etkisini gösteriyorum. TB'deki acıları Teach alsaydı ölürdü diyebilir musun? :D Bu adam doğrudan kafasına deprem yedi yahu. Hani şu bir tanesi ile Akainu'yu felç etti diye övülen deprem saldırısını diyorum. Ama zehir karşısında ölmeye mahkumdu. Bu benim varsayım mı?

Bizim elemanın dediğinden ne çıkmasını bekliyon? Zaten sınırında olduğunu biliyoruz. Zoro da sınırında idi zaten. Zoro sınırını çoktan geçmişti. Kuma'nın ölmelisin demesini baz alıp ölmediği için seviniyonuz. Ama aynı adamın sınırındasın ölmelisin demiş olduğunu unutuyonuz.:D Zoro sınırını aştı. Ama yaşama azmi ölmesine izin vermedi. Zaten sonrasında da Chopper tarafından iyileştirildi.Zoro neredeyse ölüyordu. Luffy için acıları alınmasa kim az kalsın ölüyordu der? :D Chopper Zoro için diyor ki daha önce onu böyle görmedim neredeyse ölüyormuş?

Bayılmak sınıra gelmekse eğer Zoro'nun o arc bayıldığını sana hatırlatırım ki Luffy gibi değil.:D Luffy rakibinin düştüğünden emin olana kadar bayılmadı. Aslında bayıldı da değil ne zaman yendiğinden emin oldu o sıra Luffy zaten kalkmadı. Ama Zoro öyle değil. Zoro bildiğin düşmanın darbesinden dolayı bayıldı. Ezilmesin diye de vücudunu taşıdılar.

Gözünü seveyim en azından en alt paragrafa cevap ver.

Benim varsayımımı gösterir misin? Teach kafasına deprem yumruğu yediği halde hayatta kalan biri. Ama aynı adam panzehiri almasa ölecekti. Bunun benim varsayımım ile ne alakası var? Ben Teach üzerinden zehirin etkisini gösteriyorum. TB'deki acıları Teach alsaydı ölürdü diyebilir musun? :D Bu adam doğrudan kafasına deprem yedi yahu.:D Hani şu bir tanesi ile Akainu'yu felç etti diye övülen deprem saldırısını diyorum. Ama zehir karşısında ölmeye mahkumdu.:D Bu benim varsayım mı?

Bizim elemanın dediğinden ne çıkmasını bekliyon? Zaten sınırında olduğunu biliyoruz. Zoro da sınırında idi zaten. Zoro sınırını çoktan geçmişti. Kuma'nın ölmelisin demesini baz alıp ölmediği için seviniyonuz.:D Ama aynı adamın sınırındasın ölmelisin demiş olduğunu unutuyonuz.:D Zoro sınırını aştı. Ama yaşama azmi ölmesine izin vermedi. Zaten sonrasında da Chopper tarafından iyileştirildi.:D Zoro neredeyse ölüyordu.:D Luffy için acıları alınmasa kim az kalsın ölüyordu der? :D Chopper Zoro için diyor ki daha önce onu böyle görmedim neredeyse ölüyormuş?

Bayılmak sınıra gelmekse eğer Zoro'nun o arc bayıldığını sana hatırlatırım ki Luffy gibi değil.:D Luffy rakibinin düştüğünden emin olana kadar bayılmadı. Aslında bayıldı da değil ne zaman yendiğinden emin oldu o sıra Luffy zaten kalkmadı. Ama Zoro öyle değil. Zoro bildiğin düşmanın darbesinden dolayı bayıldı.:D Ezilmesin diye de vücudunu taşıdılar.

Gözünü seveyim en azından en alt paragrafa cevap ver.:D
Düzgün bir şey yazsan cevap verecem hacı :) Bak Zoro ordan kalkıp gelip devin işini bitiriyorlar tüm tayfa olarak, ama senin eleman dağ taş oynarken kıpırdamıyor. Kendi ağzından işinin biteceğini söylüyor, devam edemeyeceğini söylüyor. Tüm bunları görmüyorsun, diyorsun ki Zoro da 1 dakika yattı ? Eee ne diyem ben sana aynı şey mi bunlar aynı olsalar Luffy kalkar ne oluyor derdi :bilmem:

Luffy'nin acılarıyla Zoro'nun acıları bir mi? Zoro'nun acısı 2-3 ise orda, Luffy'nin 10. Burdan yola çıkıp ikisini aynı kefeye koyman senin yanlışın.

Zoro önce Wiper'ı geçsin de sonra Luffy'ye bakarız diyerekten yeni bir pencere açayım tartışmaya. :gamyon:
Şimdi sensei senin bu mükemmel çıkarımından Luffy'nin Wiper'den daha dayanıklı olduğu gerçeğini çıkarıyorum, nasıl kıyasladın ettin bilmiyorum ama haklısındır :sapkali:

Gerçi o kaptan değil mi :cool:

Düzgün bir şey yazsan cevap verecem hacı :) Bak Zoro ordan kalkıp gelip devin işini bitiriyorlar tüm tayfa olarak, ama senin eleman dağ taş oynarken kıpırdamıyor. Kendi ağzından işinin biteceğini söylüyor, devam edemeyeceğini söylüyor. Tüm bunları görmüyorsun, diyorsun ki Zoro da 1 dakika yattı ? Eee ne diyem ben sana aynı şey mi bunlar aynı olsalar Luffy kalkar ne oluyor derdi :bilmem:
1 dakika yatmadı biyildiğin bayıldı.:D La adamı taşıdılar diyorum sana ezilmesin diye.:D Luffy kendi işinin biteceğini felan biliyor diye sen kendi varsayımını yapıyorsun. Luffy o arc düştü. Ama düşmanın yenilmediğini bildiği için kalkıyor. Zoro da düşman darbesiyle bayılıyor. Düşman bedenlerine istediği şeyi yapardı o arada. 1 dakika uyumuş diyorsun ama uyuma değil. Bildiğin bayılmış işte. Daha olan şeyi kabullenmiyorsun Ferit.

Zoro sınırında idi zaten. Daha fazlasını aldı ama neredeyse ölüyordu. Bu lafları hep karakterlerin ağzından söylüyorum. Chopper söylüyor. Zoro'yu böyle görmedim. Neredeyse ölüyormuş diye. Zoro'nun sınırı değil bu. Zoro'nun sınırını görmemişiz.:D Zoro MR1'de dünyasını şaşırdı. Tabi sana göre Zoro için normal günlerden biriydi o sıra.:D

O arc tayfanın hepsi sınırını gördü. Yere çöküyordular bitkinlik ve yaradan dolayı. Chopper Zoro'nun o günlerini de biliyor.:D Ama aynı adam Zoro'yu daha önce böyle görmedim diyor.:D Ki bu Zoro'nun feleği Skypea'da da şaşmıştı. :D Ama onlar sana göre sınır değil.

Olayı trollük olan adamlara niye ciddi cevaplar yazıyorsun :artiz: verdiğin örnek yeterli bazı şeylerin anlaşılır olması için hem bu konu kaç gündür devam ediyor, şahsen sıkıldım durumdan :oleyo2:
Yok zaten şu an bir işim var acele ediyorum bir yandan mesaj atmaya çalışıyorum.O yüzden troll amaçlı mı mesaj atıyor düşünmeden cevap veriyorum.Neyse dediğin gibi bir daha yazmıcam huy edinmiş arkadaş.

Luffy'nin acılarıyla Zoro'nun acıları bir mi? Zoro'nun acısı 2-3 ise orda, Luffy'nin 10. Burdan yola çıkıp ikisini aynı kefeye koyman senin yanlışın.
Trollüyorsan sana da yazmayayım bir daha hacı.Luffy'nin acısı 10'sa ne olmuş ? O 2'nin 3'ün üstüne 10'u almamış mı bu adam ?

1 dakika yatmadı biyildiğin bayıldı.:D La adamı taşıdılar diyorum sana ezilmesin diye.:D Luffy kendi işinin biteceğini felan biliyor diye sen kendi varsayımını yapıyorsun. Luffy o arc düştü. Ama düşmanın yenilmediğini bildiği için kalkıyor. Zoro da düşman darbesiyle bayılıyor. Düşman bedenlerine istediği şeyi yapardı o arada. 1 dakika uyumuş diyorsun ama uyuma değil. Bildiğin bayılmış işte. Daha olan şeyi kabullenmiyorsun Ferit.

Zoro sınırında idi zaten. Daha fazlasını aldı ama neredeyse ölüyordu. Bu lafları hep karakterlerin ağzından söylüyorum. Chopper söylüyor. Zoro'yu böyle görmedim. Neredeyse ölüyormuş diye. Zoro'nun sınırı değil bu. Zoro'nun sınırını görmemişiz.:D Zoro MR1'de dünyasını şaşırdı. Tabi sana göre Zoro için normal günlerden biriydi o sıra.:D

O arc tayfanın hepsi sınırını gördü. Yere çöküyordular bitkinlik ve yaradan dolayı. Chopper Zoro'nun o günlerini de biliyor.:D Ama aynı adam Zoro'yu daha önce böyle görmedim diyor.:D Ki bu Zoro'nun feleği Skypea'da da şaşmıştı. :D Ama onlar sana göre sınır değil.
Düşman olduğunu bilip bilmeme hikayesi tamamen sizin uydurmanız, böyle dilden dile dolandı efsane oldu sitede.

Ms.1 ile dövüştükten sonra Nami'yi sırtına alıp hikayesine devam etti Zoro tabi o sıra 2 dakika uyuması gözüne gelmiş olabilir :hhh:

Öyle hikayeler uyduruyonuz ki hayret ediyorum bak ben de bir tane uydurayım Zoro, Luffy'nin geldiğini gördüğü için yattı vay vay vay :oleyo2:

Neyse yazacak herşeyi yazdık zehir alan Teach'i bile haklı çıkmak için dayanıklılık konusunda kullanıyorken bu tartışmayı uzatmaya gerek yok :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık