Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Buna eğitimi zaten geç, eğitim alacak kadar beyni yok. Ben direk verdiğin örneği başkaları üzerinden değerlendiriyorum. Her zaman eğitim verilebilir, konuda yeterince iyi olan bir hoca varsa işin içinde :bilmem:
Haki vücutla alakalı bir şey. Düşük zekalı biri bile öğrenebilir bence. Düşük zeka dediğim mantıksal zeka. Ama kinestetik zekâsı yüksek olan öğrenebilir. Örnek Big Mom.

Buna eğitimi zaten geç, eğitim alacak kadar beyni yok. Ben direk verdiğin örneği başkaları üzerinden değerlendiriyorum. Her zaman eğitim verilebilir, konuda yeterince iyi olan bir hoca varsa işin içinde :bilmem:
Ray hakinin temellerini öğretti Luffy'ye zaten. Bi adam bunları biliyorsa gerisi dövüşmeye rakiplere bağlı dendi. Ray Luffy'ye dövüşmeyi ya da meyve kullanımını öğretseydi haklısın da öyle bi şey olmadı şu ana kadar bildiklerimize göre. Dediğin gibi fazlasını yapabilse 6 ay önceden bırakıp gelmezdi.

Big Mom çok zeki değil ama Katakuri çok zeki :D Zeki birinin çocuğu düşük zekalı, düşük zekalı birinin çocuğu zeki olabilir. Ezdirmem Ayıboğan'ı :D
Dostum bende ezdirmem belli güçlüde yani bu kadarıda fazla aptallık değil mi:hhh:Şu seride Luffy'den daha aptalını görmem sanıyordum ama gördük hep beraber bide böyle biri Beyazsakalın oğlu olması yani :ehe: Sıkıntı şu anneside çakal bunun kime çekti ki :hhh:

@Sakata Gintoki @Raiden
Eğitim anlamsız değil aynı kişiden eğitim almak anlamsız olur. Mihawk temeli vermiş başkası gelir doğrudan teknik öğretir vesaire vesaire. Luffy haki eğitimi almış mesela ama geleceğin görülebiğini yada bu güce sahip biri ile karşılaşıldığında nelerin yapılması gerektiğini bilmiyor. Ray salmış çocuğu ama isterse a'dan z'ye öğretebilirdi. Eğitim veren kişinin karekteri de önemli.

@kuroashi.no.sanji1993 bahsettiğimiz elemanın anadan doğarken getirdikleri hariç herhangi bir şeyi öğrenebileceğini düşünmüyorum.

@Eustass Captain Kidd ne kadar aldığının bir önemi yok, önemli olan Luffy'nin son savaşına girmeden önce işinin biteceğini bilerek, gerisini size bırakıyorum demesi :artiz:

Aslında Ayı Boğan, Tom. Üstünde deneyler yapıp güçlendireceğiz diye aklını bitirmişler. Deneylerden sonra büyük güce kavuşmuş ama beyin kalmamış, en son bulunduğu yerden kazara kaçınca, Bakkin bunu bulmuş. Şimdi de annenim senin diye para kazanıyor üstünden. :oleyo2:

Son düzenleme:
Dostum bende ezdirmem belli güçlüde yani bu kadarıda fazla aptallık değil mi:hhh:Şu seride Luffy'den daha aptalını görmem sanıyordum ama gördük hep beraber bide böyle biri Beyazsakalın oğlu olması yani :ehe: Sıkıntı şu anneside çakal bunun kime çekti ki :hhh:
Aptal falan ama babasına çok bağlı biri :D Ben sevdim nedense. Zaten kendin de dedin az önce Dragon'un çocuğu çok da zeki değil Luffy :D

@Sakata Gintoki @Raiden
Eğitim anlamsız değil aynı kişiden eğitim almak anlamsız olur. Mihawk temeli vermiş başkası gelir doğrudan teknik öğretir vesaire vesaire. Luffy haki eğitimi almış mesela ama geleceğin görülebiğini yada bu güce sahip biri ile karşılaşıldığında nelerin yapılması gerektiğini bilmiyor. Ray salmış çocuğu ama isterse a'dan z'ye öğretebilirdi. Eğitim veren kişinin karekteri de önemli.

@kuroashi.no.sanji1993 bahsettiğimiz elemanın anadan doğarken getirdikleri hariç herhangi bir şeyi öğrenebileceğini düşünmüyorum.

@Eustass Captain Kidd ne kadar aldığının bir önemi yok, önemli olan Luffy'nin son savaşına girmeden önce işinin biteceğini bilerek, gerisini size bırakıyorum demesi :artiz:
Öğrenmiştir. Luffy gibi işte normalde çok saf ama dövüşe gelince canavar biri çıkacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık