Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyle bir demişsin ki sanki her dövüşünde böyle oldu. Dof dövüşünde zaten üstünde olmaması gereken sorumluluk vardı. Bunun haksızlığını Kinemon belirtiyor. Ve onlar için dövüştügünden bu gibi durumlar mecbur oluyor. Çünkü rakiplerinin bu tarz avantajlar yakalaması Luffy'i böyle durumlara düşürebilir baya güçlüler.

Bence Zoro gibi Kuina ile 1000 defa düello atıp yenilip her defasında tekrar denemesi için kendisine fırsat verilmesiyle, Luffy'nin tek yenilgisinin sonucunun neden ölüm olması gerektiğini tartışın.
İki yıl sonra
Luffy vs Hyouzu, Zehirlendi daha önceden olaylar yaşamasa sıkıntıya girecekti
Luffy vs Hody ölecekti, Jimbei kurtardı
Luffy vs CC ilk vsde yenildi
Luffy vs Monet, yeri yarıp içine girmek zorunda kaldı :hhh:
Luffy vs Dof'un kuklası, Luffy'i kuklanın elinden aldılar :hhh:
Luffy vs Dof anlatmaya gerek yok
Luffy vs Kıraker, Nami artı orman yardım etti
Luffy vs Kata anlatmaya gerek yok :bilmem:
Sonuç Luffy'nin dövüştüğü adam akıllı karekterlerden(Cracker, Dof, Kata) hiç birini bire birde yenebileceğini kesin olarak söyleyemeyiz. Eğer konuya yabancı birinin bakışı ile bakarsak üçünden de güçsüz olduğunu söylemek daha mantıklı olacak çünkü hep yardım alan taraf oldu.

İki yıl sonra
Luffy vs Hyouzu, Zehirlendi daha önceden olaylar yaşamasa sıkıntıya girecekti
Luffy vs Hody ölecekti, Jimbei kurtardı
Luffy vs CC ilk vsde yenildi
Luffy vs Monet, yeri yarıp içine girmek zorunda kaldı :hhh:
Luffy vs Dof'un kuklası, Luffy'i kuklanın elinden aldılar :hhh:
Luffy vs Dof anlatmaya gerek yok
Luffy vs Kıraker, Nami artı orman yardım etti
Luffy vs Kata anlatmaya gerek yok :bilmem:
Sonuç Luffy'nin dövüştüğü adam akıllı karekterlerden(Cracker, Dof, Kata) hiç birini bire birde yenebileceğini kesin olarak söyleyemeyiz. Eğer konuya yabancı birinin bakışı ile bakarsak üçünden de güçsüz olduğunu söylemek daha mantıklı olacak çünkü hep yardım alan taraf oldu.
Son paragrafında haklısın, ki zaten Dof reyiz gücünü kanıtladı herkese. :cool: Cracker için emin konuşamıyorum pek. Nami falan bozdu işi. Şimdi ise Kata'ya geldik. Şu round'da birileri araya girmez ve dövüş sonuçlanırsa işin rengini anlarız güzelce.

Not: Biraz da olsa laf sokmam lazım sana mazur gör beni. :artiz: Hyouzu'nun zehiri Luffy'ye etki etmedi. Çoppi denilen gereksizle konuşurken söylemişti Luffy zehir beni etkilemiyor diye. Ha sonradan niye balıktan zehirlendi onu ben de anlamadım. :S

Son paragrafında haklısın, ki zaten Dof reyiz gücünü kanıtladı herkese. :cool: Cracker için emin konuşamıyorum pek. Nami falan bozdu işi. Şimdi ise Kata'ya geldik. Şu round'da birileri araya girmez ve dövüş sonuçlanırsa işin rengini anlarız güzelce.

Not: Biraz da olsa laf sokmam lazım sana mazur gör beni. :artiz: Hyouzu'nun zehiri Luffy'ye etki etmedi. Çoppi denilen gereksizle konuşurken söylemişti Luffy zehir beni etkilemiyor diye. Ha sonradan niye balıktan zehirlendi onu ben de anlamadım. :S
Sırf Reiju kurtarmış olsun diye işte. Klasik Oda. :artiz:

Kim bir şey diyebilir ki böyle yaparsan.İnsan kendi fikrini yazamayacaksa neden üye olsun foruma,neden tartışsın.

İnsanlara alenen hakaret etmek hem forum kurallarına aykırı hem de etik kurallara.

@twei

Kardeş payı Sezai gibi yani.
Kendi fikrini söylesin de sırf bir karakteri rezil edicem diye mantık sınırları dışarısına çıkmasın. Eee o buraya kendi fikrini beyan etmeye geldi. Ben de buraya Op ile ilgili güzel ortam vardır, bilmediğim şeyler vardır öğrenirim diye geldim. Onların yüzünden benim ilgim azaldı siteye. Bunu kim dile getirecek? Ya sırf buradaki bazı kişiler yüzünden Zoro hateri olmak istiyorum.,

Adamların çıkış noktası farklı, çıktıkları noktayı sonuca bağlayamadılar bile.

Önceden bağışıklığı vardı dedim ya zaten zehir meselesinde :artiz: Oda olayları karıştırıyor bu gidişle 100 yıl geçse bile kim kimden üstün anlamayacaz :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık