Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seriyi arkadaş yazıyor.:D
Her cümleye "bence" veya "bana göre" diye eklemem mi lazım? Bu kadar da takılmayın herşeye.

Mangada zaten dof uyanış açtıktan sonra leo bazooka yemeden önce 20 dk'lık zaman atlayışı var. Buna bakarak sağlıklıyken uyanış açsa 3 saat dayanır diyorum. Bi tarafımdan sallamadım.

Her cümleye "bence" veya "bana göre" diye eklemem mi lazım? Bu kadar da takılmayın herşeye.

Mangada zaten dof uyanış açtıktan sonra leo bazooka yemeden önce 20 dk'lık zaman atlayışı var. Buna bakarak sağlıklıyken uyanış açsa 3 saat dayanır diyorum. Bi tarafımdan sallamadım.
Ben öylesine takılmak için yazdım.:D

Belki rakibine geleceği gösterip onu korkutmayı öğretirdi. Böylece dövüşe gerek kalmadan korsankral olurdu negzel.
Onu şimdi de yapar. Her şeyin sesini duyma şeysiyle milletin kulağına korkunçlu şeyler fısıldayacak. Kata'da görürüz zaten. "Ağzını tüm dünyaya ifşa ederim şeker chocuq." dediği anda soluğu anasının yanında alır. Raad ol sen.

Onu şimdi de yapar. Her şeyin sesini duyma şeysiyle milletin kulağına korkunçlu şeyler fısıldayacak. Kata'da görürüz zaten. "Ağzını tüm dünyaya ifşa ederim şeker chocuq." dediği anda soluğu anasının yanında alır. Raad ol sen.
Mink-hawk gibi rakibine geleceği gösteremedikten sonra o düzeye gelemez kolay kolay.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık