Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dönüp dolaşıp aynı yere geliyorsun. Kol şişirmekle, Luffy nin hacmini genişletmesi aynı düzeyde mi buna bak yeter.

Ashura yı kaç kişiye uygularken gördün? Zoro bu zamana kadar kendinden güçlü birine ashura uygulayıp da onu alt etti. Elinde örnek yok. Ashura şöyle ashura böyle diye bir yere varamazsın.
Dönüp dolaşıp Sanji kurtulamadı Zoro da kurtulamaz diyenlere veriyorum bu örneği. Dönüp dolaştığım falan yok. Zoro Doflamingo ile karşılaştı mı? Hayır. Demek ki, Zoro olsa o da kurtulamazdı diyenlerin de elinde örnek yok. Ben bir yere varma amacında değilim, sizin bir yere varamayacağınızı gösteriyorum.

Sanji'nin alevleri sadece görüntü mü? Yoksa yoktan var mı ediyor?
Yoktan var etmiyor. Nasıl olduğu açıklanmasa da dönmesi sürtünme olduğu anlamına geliyor, yani ortada ısı oluşuyor ve birşeyleri yakıyordur. Meyve gücü hariç yoktan var edemezsin. Meyve güçleri de yoktan var etmiyor, sadece meyvenin özellikleri net bilinmiyor. Zoro yoktan var ediyorsa Tanrı'dır.

Yoktan var etmiyor. Nasıl olduğu açıklanmasa da dönmesi sürtünme olduğu anlamına geliyor, yani ortada ısı oluşuyor ve birşeyleri yakıyordur. Meyve gücü hariç yoktan var edemezsin. Meyve güçleri de yoktan var etmiyor, sadece meyvenin özellikleri net bilinmiyor. Zoro yoktan var ediyorsa Tanrı'dır.
Sanji dönmeden de yanabiliyor. Her dönen yanabiliyor mu? Ayrıca Oda'ya sorduklarında Sanji hızlı döndüğü için oluyor demiyor, ruhu alev alev diyor. Demek ki Zoro'nun da ruhu yıkım yıkım. Ne tesadüf, Ashura da tanrı. :)

Sanji dönmeden de yanabiliyor. Her dönen yanabiliyor mu? Ayrıca Oda'ya sorduklarında Sanji hızlı döndüğü için oluyor demiyor, ruhu alev alev diyor. Demek ki Zoro'nun da ruhu yıkım yıkım. Ne tesadüf, Ashura da tanrı. :)
Peki. Uzatmanın mantığı yok. Tartışma seviyesinin bu kadar düşük olduğundan haberim yoktu. Benim hatam.

Dönüp dolaşıp Sanji kurtulamadı Zoro da kurtulamaz diyenlere veriyorum bu örneği. Dönüp dolaştığım falan yok. Zoro Doflamingo ile karşılaştı mı? Hayır. Demek ki, Zoro olsa o da kurtulamazdı diyenlerin de elinde örnek yok. Ben bir yere varma amacında değilim, sizin bir yere varamayacağınızı gösteriyorum.
İşte karşı tarafın ne demek istediğini anlamaya çalışsan varırsın bence.

Luffy kurtuldu çünkü g4 e geçip hacmi genişledi
Sanji kurtulamadı herhangi bir hacim genişlemesi olmadı. Zoro'da da Luffy gibi tüm vücudu kapsayan bir hacim genişlemesi olmayacağına göre, Zoro da Sanji gibi kurtulamaz demek normal.

Peki. Uzatmanın mantığı yok. Tartışma seviyesinin bu kadar düşük olduğundan haberim yoktu. Benim hatam.
Peki.
İşte karşı tarafın ne demek istediğini anlamaya çalışsan varırsın bence.

Luffy kurtuldu çünkü g4 e geçip hacmi genişledi
Sanji kurtulamadı herhangi bir hacim genişlemesi olmadı. Zoro'da da Luffy gibi tüm vücudu kapsayan bir hacim genişlemesi olmayacağına göre, Zoro da Sanji gibi kurtulamaz demek normal.
Ben de buna cevap verdim zaten. Bak, dönüp dolaşıp aynı yere geldin. :)

Cevabın bana mantıklı gelmediği için yazdım zaten. Bilmiyorum bugün troll günün falan mı ama benden bugünlüük bu kadar. Geldim, yazdım, çıkıyorum. :sapkali:
Trollük falan yaptığım yok. Tartışmanın ortasına dalıp da bana akıl vermeye çalıştın, sonra verdiğin akla kendin uymadın. Ben de bunu belirttim.

Sizin yazdıklarınız da bana mantıklı gelmiyor. Bu yüzden tartışıyoruz zaten.

Benim söyleyeceklerim bitti zaten. Derdimi anlattığımı düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık