Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jozu denen hayvan çocuğunu ondan örnek verdim :) Bu öküz kolu bacağı iplerle yakalanınca kıpırdayamıyor. Zoro kılıçlarını uzanacak da ashura yapacak da ohoo. Hayaller hayatlar. Bak işime gelmedi nasıl?
Hayaller hayatlar demen için yaşanmış olması gerekiyor. Bahsettiklerin senin hayallerin zaten. :) Ashura modunu ruhuyla yaptığını biliyoruz. Kılıçlarına uzanmasının şart olduğu gibi bir bilgi geçmedi. Bu da senin hayalin yani. Hayaller Sanji, hayatlar Zoro. :) Mevzu büyük olmaktan ziyade sonradan kütleyi değiştirmek. Zoro da bunu yapabiliyor. Jozu'dan banane?

Hayaller hayatlar demen için yaşanmış olması gerekiyor. Bahsettiklerin senin hayallerin zaten. :) Ashura modunu ruhuyla yaptığını biliyoruz. Kılıçlarına uzanmasının şart olduğu gibi bir bilgi geçmedi. Bu da senin hayalin yani. Hayaller Sanji, hayatlar Zoro. :) Mevzu büyük olmaktan ziyade sonradan kütleyi değiştirmek. Zoro da bunu yapabiliyor. Jozu'dan banane?
Hahah benimki hayal de seninki değil mi :D Sen Zoro kurtulur, o duruma düşmez diyerek hayal belirtiyorsun bu mantıkla. Ashura sayesinde ruhu ile kılıç yapıp keserdi evet.

Hahah benimki hayal de seninki değil mi :D Sen Zoro kurtulur, o duruma düşmez diyerek hayal belirtiyorsun bu mantıkla. Ashura sayesinde ruhu ile kılıç yapıp keserdi evet.
Hayatlar, diyen sendin ya. :/
Elinde zaten bir kılıç vardı. Neyse, sen sinirlenmişsin aklına geleni yazıyorsun. Ben bitiriyorum.

O "da" ayrı olacak, ünlemli falan ironi kasacağımıza basit bir dilbilgisi kurallarını çiğnemeyelim.
Telden yazınca düz yazıyorum direk olarak pek dikkat etmiyorum yani. Uyarın için sağol.

“Basit bir dilbigisi kurallarını” demişsin burda olan hatayı da bulabilirsin.

O değil de Oda Zoro'da olduğu gibi Sanji'yi de saklıyor. Hala daha full kapasitede göremedik onu. Adam akıllı dövüşmedi bile daha.

Bir tek Luffy tam kapasite gidiyor 2 arc'tır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık