Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha çok oraya denk görmüyor. :D
Zoro'nun sahip olduğu güçten çok daha azına sahip olanlar kaptan bu seride. Sen hangi sazı çalıyon Hasan.

İki çeviride de Zoro'yu yeren bir şey yok. Bariz belli olan bir durumu lastik gibi uzatıyonuz. Gerçi işin bu kısmı elinizde sakız olmuştu. Resmi çeviriler iyi geldi :bilmem:

Zoro'nun sahip olduğu güçten çok daha azına sahip olanlar kaptan bu seride. Sen hangi sazı çalıyon Hasan.

İki çeviride de Zoro'yu yeren bir şey yok. Bariz belli olan bir durumu lastik gibi uzatıyonuz. Gerçi işin bu kısmı elinizde sakız olmuştu. Resmi çeviriler iyi geldi :bilmem:
Avut kendini böyle Ferit.:D Ben kaçar.

Orada mesele Zoro'nun Luffy'den beklentisi üzerine kurulu. Yoksa ciddi ciddi gidip kaptan arayacağından değil. Zoro'yu tanıyamadığından böyle yanarlı dönerli mesajlar yazıyorsun.

Gayet iki anlama gelebilecek bir cümle. Nereden bakarsan bak o cümle, "bende de kral haki var ama onun seviyesi daha iyi ya da ben de bunu yapabileceğim için en az bu kadarını yapmasını beklerdim" şeklinde yorumlanabilir.
Zoro sizin tanıdığınız gibiyse zaten....
Bu herifte h.haki olsun olmasın farklı mevzu ama bu cümleden o manayı çıkarmak için 6-7 kilo bi kılıç koklamış olmak lazım. :(

O zaman dağılmak zorunda kalırdık demesi lazım.:D Ama Kaptan istemesindeki sebep herhalde Yeni Dünyada korunabilmek için hani ya Yonkou'ya boyun eğecen ya da onlara karşı çıkacaksın ya? Onu bildiği için yeni Kaptan arıyor olabilir. Sonuçta korunmaları lazım.:D
Adam kendisiyle Luffy'yi kıyaslıyor. Neden dağılırdık desin? Bak, dediklerinin mantıksız olduğunu çok basit anlatacağım. Luffy'de kral haki olmasaydı, neden yeni bir kaptana ihtiyaç duyacaklardı? Sen bu işin olabilirliğine fazla takılıyorsun. Zoro Luffy'nin güçsüz kalmayacağını bilmiyor mu? Ayrıca daha önce Luffy'yi neden sınamadı, uygun mu değil mi diye?

Kral haki bilen kaptan aranıyor. :D

Güç olarak eşitiz demiyor zaten. Ama kendinin dengi görüyor genel manada bence. Bu yüzden güç olarak yakın olabilirler diyorum.
Diğer bir deyişle bence Roger tayfasında başka kimseye o sıfatla hitap etmemiştir.
Haydaa... ikinci bir tartışma biz çıkarmayalım :) Gösterildiği kadarıyla Roger ile Rey arasındaki arkadaşlık ilişkisi çok kuvvetli. O yüzden öyle diyor. Ama Rey ortak demekle beraber daha çok Roger a saygı duyuyor

Herif üstünlüğünü kabul etmiş hala kıyas diyorsun. :(
Üstün olduğunu söylediği yeri atar mısın? :D

Altında kalmadığını söylemiş sadece. Altında kalsaydı sorun olurdu.

Düşünsenize, Zoro'nun yenebileceği adamlara Luffy yeniliyor. Ve Luffy kaptan. :D

Luffy nasıl ki Zoro'nun hem güçlü olmasına hem de karakterine dikkat ettiyse, Zoro da aynısını yaptı ve yapıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık