Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İroni mi yapıyorsun :D Geçen MF'yi izledim canım sıkıldı. Uyuz oldum çoğu karaktere. Bir defa daha izlesem düzelir mi :D
@RedTeroR Beklenen adam :D Ölmesine üzülüyorum zaten. Öldüğü için kızıyorum ona. Boşvermeliydi. Bazen boşver diyebilmek lazım. Ben normalde çok fevri biriyim ama bazen öyle anlar oluyor ki kendimi bastırıyorum. İşte o da öyle bir andı. Akainu'nun yaptığı çok bariz bir şeydi. Herkes sinirlendi o laflara ama ne amaçla yaptığını anladılar. Basen kendinden başka kişileri de düşünmek lazım.
ironilik bir durum yok.

Hem tehlikeye at hem de önüne atladın diye kahraman ol. Ohh ne güzel!

Kuzan da, Smoker da aynısını yapıyor. Bunlar sivil halka tehdit olmadığı için problem görmüyorlar demek ki. Hatta yeri gelmiş sivil halkı kurtarmışlar.
Öle düsünüyosan luffy ve tayasını öpüp basına koysunlar.Adamların kime ne zararı var hatta denizcileirn islerini yapıyolar adamlar

Hem tehlikeye at hem de önüne atladın diye kahraman ol. Ohh ne güzel!

Kuzan da, Smoker da aynısını yapıyor. Bunlar sivil halka tehdit olmadığı için problem görmüyorlar demek ki. Hatta yeri gelmiş sivil halkı kurtarmışlar.
İroni mi yapıyorsun :D Geçen MF'yi izledim canım sıkıldı. Uyuz oldum çoğu karaktere. Bir defa daha izlesem düzelir mi :D
@RedTeroR Beklenen adam :D Ölmesine üzülüyorum zaten. Öldüğü için kızıyorum ona. Boşvermeliydi. Bazen boşver diyebilmek lazım. Ben normalde çok fevri biriyim ama bazen öyle anlar oluyor ki kendimi bastırıyorum. İşte o da öyle bir andı. Akainu'nun yaptığı çok bariz bir şeydi. Herkes sinirlendi o laflara ama ne amaçla yaptığını anladılar. Basen kendinden başka kişileri de düşünmek lazım.
Ben bakışınıza bişey demiyorum zaten ama bari adamın hakkını yemeyin o tehlikeye Akainu'ya kafa tuttu diye girmiş olabilir lakin sonuçta kardeşini kurtarırken öldü.

Sözde iyi tarafı temsil eden denizciler dresrosayı korsanların eline bırakırken iyi haksız yere arkadasının ailesini ve tanıdıklarını katleden denizciler robini alıp götürdü diye luffy ortalıgı dagıttı diye kötümü oldu.Aokijin de dedigi gibi;.Adalet durdugun yere göre degisir

Ben bakışınıza bişey demiyorum zaten ama bari adamın hakkını yemeyin o tehlikeye Akainu'ya kafa tuttu diye girmiş olabilir lakin sonuçta kardeşini kurtarırken öldü.
O kadar da eşek olmasın zaten diyorum ben de. Luffy oraya gelene kadar hayatı kaymış yemediği şırdan kalmamış üstüne bir de seni kurtarmasına rağmen bu durumda kalmasına sebep oluyorsan bu kadarını da yapman lazım. Kahraman gibi ifade etmemek lazım.

Ona bir şey demiyorum ben ama Akainu'yu iplemeseydi keşke.
@Jumpeerr İyi veya kötü bireysel bir şey onu vurguluyor mangaka. Birkaç denizci kötü diye tüm denizciler kötü, birkaç korsan iyi diye tüm korsanlar iyi olmuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık