Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TDK cümleni inceleme altına aldı şu an :)

Zoro duygularını gösteren biri değil. Ancak yine de bu doğru davranışı sergilemesine engel olmuyor. Sanji olayında yine tayfayı tehikeye attığı için kızdı. Yoksa başkana yonkou mu dayanır ? Çat çat, bızıt cızıt doğrar geçer anadın mı :fool:

Garp'ın Adam olması gerekiyor. Çünkü özünde iyi biri olarak yansıtıldı. Eğer ki Akainu gibi mesleğine tamamen bağlı, taviz vermeyen ve esnekliği olmayan bir adam olsaydı o zaman adam olup olmadığı sorgulanmazdı bile. Akainu'nun sorgulanıyor mu ? Yok. Ama saygıyı Garp'tan daha çok hak eden biri.

Ace'e gelince ben denizciyim, Luffy'ye gelince paçalardan aşağı akıt. Hee oldu cınım :(
Hayda kim konuşmuyormuş Akainuyu? Ayrıca bi işi doğru yapmak için katı yürekli duygusuz olmak gerektiği nerede yazıyor?
Zoro duyguları yüzünden Tashigiye vuramıyor, ağlayıp Mihakkın önüne yatıyor, yenilince ağlayıp Luffy özür dilerim diyor, Ryuumanın mezarına gidiyor, küçük çocuklara dadılık ediyor, Picaya yaralıların peşinden gidiyor diye kızıyor, Sanjiyi kıskanıyor nasıl duygularını göstermez? Zoroda odunluk var ama bildiğin duygusal odun.

Hayda kim konuşmuyormuş Akainuyu? Ayrıca bi işi doğru yapmak için katı yürekli duygusuz olmak gerektiği nerede yazıyor?
Zoro duyguları yüzünden Tashigiye vuramıyor, ağlayıp Mihakkın önüne yatıyor, yenilince ağlayıp Luffy özür dilerim diyor, Ryuumanın mezarına gidiyor, küçük çocuklara dadılık ediyor, Picaya yaralıların peşinden gidiyor diye kızıyor, Sanjiyi kıskanıyor nasıl duygularını göstermez? Zoroda odunluk var ama bildiğin duygusal odun.
Çirkinleştin iyice. Git burdan. Ya da ben gidiyorum :artiz:

Valla garp konusuna bende katılıyorum.İsine geldiginde insiyatif kullanıp seni yakalamam icin emir yok diyip luffyi görmeye gelebiliyor bi dünya denizci askerle.Ozaman görev aşkı nerde??Korsan korsandır,yalalayıp götürse kim ne diyecek...

Bence ace luffyi korumak icin önüne atlayıncaya kadar garp yapmalıydı.Yada öldükten sonra bi güzel dövmeliydi akainuyuu

Ace kurtuldu mu kurtuldu. Salak gibi Akainu'ya diklendi mi diklendi ve öldü. Ölümü kendi hatasıdır başkalarını suçlamayın. Coby olayı bir anlık bir şey zaten. O arada Teach ve tayfası ile uğraşıyorlardı. Öyle olmasaydı bile savaşı durdurmak sana mı Coby? Yaptığı mantıklı ama gereksiz bir hamleydi. Az önce Akainu'nun bir denizciyi kebap yaptığını görmedi mi bu. Neyse daha fazla yazmayayım :(

Valla garp konusuna bende katılıyorum.İsine geldiginde insiyatif kullanıp seni yakalamam icin emir yok diyip luffyi görmeye gelebiliyor bi dünya denizci askerle.Ozaman görev aşkı nerde??Korsan korsandır,yalalayıp götürse kim ne diyecek...

Bence ace luffyi korumak icin önüne atlayıncaya kadar garp yapmalıydı.Yada öldükten sonra bi güzel dövmeliydi akainuyuu
Tam orada Sengoku emredince hemen işine dönüyor herif. İnsiyatif falan kalmıyor ortada. Luffy kusura bakma emir geldi diyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 31)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık