Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sence burdaki yumruğu Ace'yi düşündüğü için mi yedi ?
Tabi haklı değilsin demiyorum ama daha önce Ace'yi almaya gelene engel olmuşken burda Ace'yi almaya gelene engel olmadı demek yerine torununa vuramadı demek daha anlamlı olmaz mı ?
Sanırım sana bir şey açıklamak için tüm manga sayılarındaki yüz ifadelerini tek tek atmam gerek Marco olayında bile adam ikilemde orda vursammı vurmasammı arasında gidip geliyor

@Hakili Yumruk

Amiral - Yonkou güç kıstaslarına hiç bulaşmadan cevap vereyim. WB'den sonra Shanks gelse bile denizcileri yenemezdi diyorsun. Çünkü Akainu tavuk gibi komutan itlaf ediyor. Mangaka bunun cevabını Ivankov'un ağzından verdi.

Beyazsakal ve Dragon'u karşısına aldığında denizciler nasıl zafer elde edecek? Birde WB ve Shanks'ı karşılarına alırlarsa nasıl zafer elde edecekler? Denizciler ne yaptığının farkında mı?

Orda da benim düsüncelerimde en azındna ilk basta bahsettigim selerden farklı bir sey söylenmemis.O olurdu bu olurdu diye konusmaya gerek yok.Adam sonucta yonkou ve savasın seyrini degistecegine veya korsanlara artı katıcagına süphe yok.Ben savası kazanırlardı demiyorum zaten.
Benimde deminden beri dil döktügüm gibi WB hasta olmasa bu kadar darbe yemezdi ve ölümcül yaralar almazdı.Akainu en güclü darbesinden sag kaldı demisler.Evet köpek gibi yerlerde sürüne sürüne cıktı dısarı.Geri dönüp wb ye saldırmayı denemedi bile.
Adamın durusuna fikrine zikrine ölüsüne bile saygı gösterdi sizin sengoku garp dediginiz adamlar.
Anlaşamıyoruz.WB'nin genç halinin orda Ace'yi kurtaracağını,Aka'yı mezara sokacağını bende söylüyorum.Sadece yaşlı halinin bir amiralden biraz daha yukarda olduğunu ve Shanks,Kaido gibi isimlerle aynı seviyede olduğunu söylüyorum.

Shanks'a gelincede.Denizciler korsanları kovalıyordu ve arc bu şekilde devam etse bitmezdi.O arcın bir şekilde bitmesi gerekiyordu mangakada bunu Shanks'la yaptı.Aynı şekilde serinin başından beri karizma kasmaya çalıştığı adama bir karizma hareket daha yaptırdı.O yüzden Shanks'ın mfdeki atarının altında çok anlam aramıyorum ben.

@Hakili Yumruk

Amiral - Yonkou güç kıstaslarına hiç bulaşmadan cevap vereyim. WB'den sonra Shanks gelse bile denizcileri yenemezdi diyorsun. Çünkü Akainu tavuk gibi komutan itlaf ediyor. Mangaka bunun cevabını Ivankov'un ağzından verdi.

Beyazsakal ve Dragon'u karşısına aldığında denizciler nasıl zafer elde edecek? Birde WB ve Shanks'ı karşılarına alırlarsa nasıl zafer elde edecekler? Denizciler ne yaptığının farkında mı?
Daha önce hangi konuydu hatırlamıyorum bir konuda aynı anda 2 yonkonun denizcileri yeneceğini söylemiştim.Ama burda İvankov'un bahsettiği durumla mfdeki durum aynı değil.Çünkü İvankov WB ve Dragon'un aynı anda denizcilerle savaşacağını düşünüyor muhtemelen.Shanks ise WB yenildikten sonra geliyor.Tek tek kapışmak farklı,aynı anda 2v1 yapmak farklı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık