Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konusması,yürüyüsü ve kılıcını çekisi bana baya karizma geliyor.
Hem kendine güvenmese tek gemi gelmezdi oraya.

Zaten amacı savası durdurmak ve o yüzden gelitor.Hakkında cok sey bilmedigimiz icin yener veya yenemez demek cok mantıklı degil

Lucci dövüşü net en iyi dövüş ama düz yumruklar ile olan bir şey.Çizemiyor dövüş işte.
Yeteneksiz işte yapıcak bir şey yok.:/

Konusması,yürüyüsü ve kılıcını çekisi bana baya karizma geliyor.
Hem kendine güvenmese tek gemi gelmezdi oraya.

Zaten amacı savası durdurmak ve o yüzden gelitor.Hakkında cok sey bilmedigimiz icin yener veya yenemez demek cok mantıklı degil
Mfde denizcileri yenip yenememesi konusunda gücünü bilmemiz çokta önemli değil aslında.Garp savaşa dahil olmadığı halde çok zorlanmadan yendiler WB'yi.Üstüne Aokiji,Kizaru,Sengoku gibi adamlar çokta yorgun değildi.Garp'ı da dahil ettik mi Shanks tarafına pek şans vermezdim.

Yeteneksiz işte yapıcak bir şey yok.:/

Mfde denizcileri yenip yenememesi konusunda gücünü bilmemiz çokta önemli değil aslında.Garp savaşa dahil olmadığı halde çok zorlanmadan yendiler WB'yi.Üstüne Aokiji,Kizaru,Sengoku gibi adamlar çokta yorgun değildi.Garp'ı da dahil ettik mi Shanks tarafına pek şans vermezdim.
Valla simdi yazdıgıma kızacak cok insan cıkar ama gene de diyecem.Garp bana kalırsa adam falan degil.Adamın gözleri önünde ace ‘i öldürdüler.Hadi o öz torunu falan degil ama kendi torununu da delik deşik etti akainu.İnsan yalan dan beni tut sengoku falan diyecegine veyahut korsanların luffyi kurtarmasını beklemektense kendi alır kacardı ordan.Tek yaptııgı iyilik yalandan luffy den yumruk yemek oldu.

Ayrıca garp da yasını basını almıs gitmis.Savasa dahil olsa nolur olmasa nolur.Sen oraya WB saglıklı bi sekilde gelse ölecegine veya ace in idam olacagına inanıyomusun.Adam ölüme iki kala haliyle akainu yu top diye oynadı.Sengoku ve garp da öle izlediler.Oda yeni bir cag actı ve bunun icin öldürdü adamı.

Kizaru ve akoji de anca capulcularla ugrastı savas boyunca.WB karsına cıkıpta delikanlı gibi savasan kimse olmadı.

Son düzenleme:
Valla simdi yazdıgıma kızacak cok insan cıkar ama gene de diyecem.Garp bana kalırsa adam falan degil.Adamın gözleri önünde ace ‘i öldürdüler.Hadi o öz torunu falan degil ama kendi torununu da delik deşik etti akainu.İnsan yalan dan beni tut sengoku falan diyecegine veyahut korsanların luffyi kurtarmasını beklemektense kendi alır kacardı ordan.Tek yaptııgı iyilik yalandan luffy den yumruk yemek oldu.
One Piece dünyasına gerçek dünya gibi bakarsanız böyle düşünürsünüz. O dünyaya baktığımız zaman Nami'nin babası yok, Usopp'un babası çocukken bırakmış gitmiş, Sanji'nin babası malum ortada, Zoro'nun babası belli değil, Brook yine aynı, Luffy desen kaç yaşında öğreniyor. Böyle örnekler artar gider. Bu seride herkes kendi hayalinin peşinden gidiyor ve o saatten sonra alınan kararlar bireyin kendisine kalıyor. Gerçekte böyle mi? Değil. O dünya için davranışı gayet yerinde. Oda zaten çok da güzel bir şekilde ikilemde bırakıyor Garp'ı. Orayı müthiş yansıttığını düşünüyorum ben.

Ayrıca garp da yasını basını almıs gitmis.Savasa dahil olsa nolur olmasa nolur.Sen oraya WB saglıklı bi sekilde gelse ölecegine veya ace in idam olacagına inanıyomusun.Adam ölüme iki kala haliyle akainu yu top diye oynadı.Sengoku ve garp da öle izlediler.Oda yeni bir cag actı ve bunun icin öldürdü adamı.

Kizaru ve akoji de anca capulcularla ugrastı savas boyunca.WB karsına cıkıpta delikanlı gibi savasan kimse olmadı.
Marco ve Jozu çapulcu mu? Garp yaşını başını almış ama hasta değil bir şey değil. Demir gibi adam. Amirallere velet muamelesi çeken WB Garp sahneye çıktığı vakit o sadece yaşlı bir adam demek zorunda kaldı ve Marco bir daha yeltenmedi Ace'in yanına gitmek için. Ayrıca Garp istemeseydi Luffy sittin sene Ace'in yanına gidemezdi. Yıllarca denizcilik yapmış bir adam için çok bile yaptığı şey. Ki Ace kurtulmuştu en son. Sanki bir tek kendi babasıymış gibi herkes kaçarken babama laf ettin diye Akainu'ya saldırdı. Kaptanının son emrini çiğnedi Ace.

Kusura bakma ama çok taraflı anlatıyorsun.

Garp'ı bende sevmem ama mfdeki o hali tartışmaya açık tabii.

Garp yaşını başını alsa da mfdeki hali en az amiral eder.Savaşa dahil olsa çok şey farkeder.Ayrıca WB'nin Aka'yla top gibi oynadığını da düşünmüyorum.Sadece Aka'nın pert olmasına bakma WB'de ölümcül hasarlar aldı.Aokiji ve Kizaru'da sadece çapulcularla muhattap olmadı.Hazırlıksız yakalandığı anda Jozu'dan darbe yemesine rağmen 2 damla kan aktı Aokiji'den.Aokiji Jozu'yu hazırlıksız yakaladı mı nakavt etti.Böyle bak olaya.Akainu ve Aokiji WB'nin karşısına delikanlı gibi çıktı bu arada.

One Piece dünyasına gerçek dünya gibi bakarsanız böyle düşünürsünüz. O dünyaya baktığımız zaman Nami'nin babası yok, Usopp'un babası çocukken bırakmış gitmiş, Sanji'nin babası malum ortada, Zoro'nun babası belli değil, Brook yine aynı, Luffy desen kaç yaşında öğreniyor. Böyle örnekler artar gider. Bu seride herkes kendi hayalinin peşinden gidiyor ve o saatten sonra alınan kararlar bireyin kendisine kalıyor. Gerçekte böyle mi? Değil. O dünya için davranışı gayet yerinde. Oda zaten çok da güzel bir şekilde ikilemde bırakıyor Garp'ı. Orayı müthiş yansıttığını düşünüyorum ben.
Yani o acıdan baktıgın zaman haklısın ama zaten bizim burda olma amacımız konuyu gercekmis gibi kabul edip tartısmak teoriler üretmek degilmi ?? Zaten hersey hayal dünyası.Adamın zevkine ve hayaline kalmıs birsey hakkında neden düsüncelerimizi paylasalım ozaman.
Sana hem hak veriyorum hemde vermiyorum
Dedigin doğru.Orda ikilemi güzel yansıttı ama. Luffynin sülalesinden bahsediyoruz.Monkey D. Dragon,monkey D. Luffy ve de Garp.Bu adamlar hem ucuk adamlar.Luffynin ne kadar korsan olmasından hoslanmasada,seri boyunca luffynin ödül artısları ve yaptıgı ucuk eylemlerle Garp hep övünüp sengokuya gülmüstü.
Bence luffyi dolaylı yoldan da olsa yardım etmeliydi.
Neyse benim demek istedigim sey Garp,sengoku ve wb bunlar cagın dısında kalan insanlardı ve gittiler.Shanks eger savassaydı en az bak EN AZ diyorum WB kadar hasar verirdi MF.

Marco ve Jozu çapulcu mu? Garp yaşını başını almış ama hasta değil bir şey değil. Demir gibi adam. Amirallere velet muamelesi çeken WB Garp sahneye çıktığı vakit o sadece yaşlı bir adam demek zorunda kaldı ve Marco bir daha yeltenmedi Ace'in yanına gitmek için. Ayrıca Garp istemeseydi Luffy sittin sene Ace'in yanına gidemezdi. Yıllarca denizcilik yapmış bir adam için çok bile yaptığı şey. Ki Ace kurtulmuştu en son. Sanki bir tek kendi babasıymış gibi herkes kaçarken babama laf ettin diye Akainu'ya saldırdı. Kaptanının son emrini çiğnedi Ace.

Kusura bakma ama çok taraflı anlatıyorsun.
Sengoku'nun 'demek sonunda aileni seçiyorsun Garp' lafı yazdıklarının belgesidir. Ha bana kalsa madem ailemi seçecektim, çıkartıp atardım üniformayı geçerdim WB'nin önüne 'geride kal deprem dede' derdim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık