Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyle birşey göstermediler sanırım ama akside söylenmedi diye biliyorum.
O zaman olabilir. Ama Kaido'nun lakabının Moria'nın gücü kaynaklı olması fikri içime sinmedi pek. Moria dediğin gibi Kaido arkında ortaya çıkıp önemli bir rol alacaktır. O konuda sana katılıyorum.

Kol sayısını arttırır, Ashura'yı arttırmaz. Ashura'ya hükmetmedi, Ashura'ya dönüştü sonuç olarak. 3 Ashura yönetse Doffy'nin tahtına oturur.
Bir an aklıma geldi de kanki dehşet olurdu. Savunma ve saldırı anlamında efsane bir mod. Şimdi Ashuraya haki ekleyebiliyor mu onu bekliyorum. Daifuku'nun "Cin" 'ı bakalım nasıl tasvir edilecek.

3 tane asura yapmaz, Kral başka tanrıları da işin içine katacak.
Bir Asura, Bir Zeus, Bir de Seth görürüz artık :hhh:
Ooo piti piti deyip Tanrılara poki topu muamelesi yapacak diyorsun :D Ashura'nın gelişmiş versiyonlarını bekliyorum ben de :a:

Arkadaş oda bundanda ilham almış olabilir çünkü savaş bittiğinde Beyazsakalin aldığı darbeleri diyordu bilmem kac kilic darbesi aynı o karasakaldaki gibi.Birde bu adam normal insan degilmi 20 kilic 5 kurşun filan nedir.
Karasakal = Teach, WB, Thatch

Teach diğer iki karekteri öldürdü geriye kendisi kaldı. Oda en büyük korsanı, karekterler arasında paylaştırmış olsa bile bir şekilde aynı yerde toplamış görülüyor.

Arkadaş oda bundanda ilham almış olabilir çünkü savaş bittiğinde Beyazsakalin aldığı darbeleri diyordu bilmem kac kilic darbesi aynı o karasakaldaki gibi.Birde bu adam normal insan degilmi 20 kilic 5 kurşun filan nedir.
Aynen benim aklımda da o sahne canlanmıştı. 20 kesik yarası varmış adamın bedeninde. Belki bazı yaraları öldükten sonra yapmışlardır. Ama ölmeden önce de almış olabilir ihitmali var.

Teach diğer iki karekteri öldürdü geriye kendisi kaldı. Oda en büyük korsanı karekterler arasında paylaştırmış olsa bile bir şekilde aynı yerde toplamış görülüyor.
Vallaha helal olsun diyorum çok ince bir zeka ile tek Karasakali kullanarak bir çok şey ortaya koymuş.

Teach diğer iki karekteri öldürdü geriye kendisi kaldı. Oda en büyük korsanı, karekterler arasında paylaştırmış olsa bile bir şekilde aynı yerde toplamış görülüyor.
Şimdi ben seride Maynard diye biri cikacakmi onu beklicem:D:D:D yada Luffy veya Birinin göbek adı Maynard olur oda kabul tabi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 33)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık