Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Shakky

Sana göre Kaido diğer üç ismi eleyip Luffy için tek engel Kaido kalsaydı Mihawk Luffy'e haber açıp sözünü geri alacaktı. Kardeş ben 4'ünü sıra ile almadan bahsediyordum diye. Ya da içlerinden biri diğerlerini harcasaydı. Ya da birbirlerine girip bir grup hayatta kalsaydı Mihawk her defasında sözünü geri alırdı sana göre.

Birebir denk, denk bunlar ne farkettiriyor bilmiyorum. Ama KK olabilecek kadar farkettiriyor olsaydı içlerinden biri olmuştu şu ana kadar.
KK olmak için yalnızca fiziksel anlamda güçlü olmak yetmiyor biliyorsun değil mi? Rafteli, poneglyphleri falan var daha. Aralarında güç olarak biri diğerine göre daha fazla olan illa ki olacak. Oda bizzat ağzıyla demiş zaten belli karakterler için. Lakin KK olmak için fazlası da lazım daha ki bu da Mihawk`ın dediğini destekler nitelikte. Yani dediğin şey hiçbir şekilde ispatlamıyor savunduğun tezi. Cidden Shanks fanlığın yüzünden kabullenemiyorsun açık ve bariz olan şeyi.

Niye mi, birde soruyorsun? Yiyerek mi kazanacağım diye Lufy'yi aciz gösteriyor. Biz bilsek bile Craker'i teke tek vs de alır, Kata'yı duman eder sağlıklı olsa ama sulandırıyor işte. Nami falan ne gereği vardı. :(
Luffy'nin o tepkisi bir isyandı. Bıkmış o saçma meyvelerden. :/ Yemek zorundayım derken o manada demiyor yani.

Yonkou adasında en üstteki adamları pata küte madara etse ne yonkounun ne de diğer arc'ın bir ağırlığı kalmazdı. Ağır ağır olacak bu işler. Luffy hala tam olarak o seviyenin adamı değil gibi duruyor.

Luffy'nin o tepkisi bir isyandı. Bıkmış o saçma meyvelerden. :/ Yemek zorundayım derken o manada demiyor yani.

Yonkou adasında en üstteki adamları pata küte madara etse ne yonkounun ne de diğer arc'ın bir ağırlığı kalmazdı. Ağır ağır olacak bu işler. Luffy hala tam olarak o seviyenin adamı değil gibi duruyor.
İşte yiyemediği meyve olsa fark etmezdi lufy yine yenerdi ama böyle itibarını düşürüyor. Siz Lufy fanlarını savunmasız bıraktı, senin bile inancın kalmamış. Lufy 2. adamları alır. Sağ kolların hepsi olmasa da jelibonu harcar. Tereddüt etmeye gerek yok. Amiral değil ama henüz.

@Shakky

Sana göre Kaido diğer üç ismi eleyip Luffy için tek engel Kaido kalsaydı Mihawk Luffy'e haber açıp sözünü geri alacaktı. Kardeş ben 4'ünü sıra ile almadan bahsediyordum diye. Ya da içlerinden biri diğerlerini harcasaydı. Ya da birbirlerine girip bir grup hayatta kalsaydı Mihawk her defasında sözünü geri alırdı sana göre.
Ya arkadaş, şu an Kaido diğer yonkoulara tek atacak ayarda olsa bile Luffy, Kaido`yu geçince hedefine ulaşmış olmuyor sıkıntı burada. Roger devri değil bu dönem. Ortada hazine var, raftel var, yazıtlar var bilmemneler var. Korsan Kral olmanın tanımı bunların hepsini başarmaktan geçiyor. Hani cidden malum kalıbı kullanıcam, aynı seriyi mi okuyoruz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık