Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@RedTeroR

Fiziksel güç ve b.hakinin tek bağlantıları hasarı arttırmalarıdır.Fiziksel gücün ne kadar iyiyse b.haki de o kadar iyidir diye bir durum yoktur.Cracker hatta bu denklemi bozabilir.Sağlam bir b.hakisi var ama tek darbede nakavt olabiliyor.

Fiziksel gücün etkisi B. Haki ile artıyor olabilir. Ancak fiziksel güç = B. Haki olmaz bence.

Adam 10 iken B.Haki ile gücünün etkisi 100'e çıkıyordur.

Ama başka bir adam zaten fiziksel yönü kuvvetlidir 50 etki ediyordur ancak haki potansiyeli daha azdır B. Haki si ile birlikte fiziksel gücünün etkisi 90'a çıkıyordur.
Tamamen eşitler demiyorum ilk mesajımda yazdığım gibi aralarında doğru orantı var.

Alakasızdır hacı. Big Mom kadar sert vücudu yok WB'nin. Diyor musun Big Mom'ın fiziksel gücü b.hakisi daha iyidir Big Mom'dan?
Hasan bir birlerine eşitlermiş gibi yazdığıma getirme durumu ben aralarında doğru orantı var diyorum.

Kısaca biri eğer b hakide üstünse fiziksel güçte de üstün olma ihtimali yüksektir. Kesinlik yok, yüksektir var :D

Tamamen eşitler demiyorum ilk mesajımda yazdığım gibi aralarında doğru orantı var.

Hasan bir birlerine eşitlermiş gibi yazdığıma getirme durumu ben aralarında doğru orantı var diyorum.

Kısaca biri eğer b hakide üstünse fiziksel güçte de üstün olma ihtimali yüksektir. Kesinlik yüksektir var :D
Tamamdır hocam ben yanlış anlamışım. Doğru orantı vardır evet.:sapkali:

@RedTeroR

Fiziksel güç ve b.hakinin tek bağlantıları hasarı arttırmalarıdır.Fiziksel gücün ne kadar iyiyse b.haki de o kadar iyidir diye bir durum yoktur.Cracker hatta bu denklemi bozabilir.Sağlam bir b.hakisi var ama tek darbede nakavt olabiliyor.
tek darbede hikaye olması tamamen dayanıklılığı ile ilgili gerçi dayanıklılık ve fiziksel güç arasında da doğru orantı olduğunu düşünsem bile istisnalar çıkabilir kırakerin iradesi zayıfmış.

tek darbede hikaye olması tamamen dayanıklılığı ile ilgili gerçi dayanıklılık ve fiziksel güç arasında da doğru orantı olduğunu düşünsem bile istisnalar çıkabilir kırakerin iradesi zayıfmış.
Şehirler arası yolculuğa çıkmış adamın ne iradesinden bahsediyorsun? :artiz: O seviyeden kimi getirirsen getir o kadar uçuştan sonra ayağa kalkamaz. Animede Toei sayesinde kafadan 5 dakika uçtu herif xD

Yo beklersin olabilir de. Bu tam olarak tartıştığımız şey değil.:D
Tartıştığınız mevzuda, silahlanma hakisinin fiziksel güç, irade ve pratiğin harmanlanması olduğunu düşünüyorum ben. O yüzden Zoro'nun b.hakisi Luffy'i geçiyor olabilir şu an. 2 yılını bu haki üzerinde komplike bir çalışmaya ayırdığı belli.

Garp Gösterilmedi diye mi ? Garp'ın fiziksel olarak daha güçlü çıkma ihtimalı daha yüksek ama gösterilenlerden yola çıkıyorsan bişey diyemem tabi.
Gösterildiği kadarıyla, bu fikrimi yanlışlayacak bir şey ortaya çıkmadı. Roger'ı KK. yapan faktörlerden biri de onun gibi güçlü bir sağkolunun olması. Garp'ın da bu konuda pek bir şeyini göremedik henüz.

Şehirler arası yolculuğa çıkmış adamın ne iradesinden bahsediyorsun? :artiz: O seviyeden kimi getirirsen getir o kadar uçuştan sonra ayağa kalkamaz. Animede Toei sayesinde kafadan 5 dakika uçtu herif xD
Dof'u görmesen hadi diyecem de sen son dönem aklı pazara değil tatile çıkarmışsın :hhh:

Kısaca biri eğer b hakide üstünse fiziksel güçte de üstün olma ihtimali yüksektir. Kesinlik yok, yüksektir var :D
Yahu biz ilişkisinden bahsediyoruz doğru bir ilişki yok işte. İhtimali olmasından bahsetmen doğru ilişki olamayacağını gösteriyor. Doğru ilişki varsa zaten kesindir. Elbet b.hakisi iyi olandan iyi de bir fiziksel güç bekleyebilirsin. Ama kıyaslamalarda b.hakisi yüksek fiziksel gücü de yüksektir diyemezsin diyorum ben.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık