Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaten benim beklentim handikaplı olduğu için Luffy'nin yeni bir seylerle yenmesiydi baya baya aşmasiydi yani. Uyanış belki de açabilirdi. Şimdi o tarz bir şey beklemiyorum mesela.
Keşke öyle bir şey olsaydı. Uyanışı geçtim zaten ayak uydurmakta zorlandığını yorulduğunu söyledi Kata. Farklı bir G4 formu yeterdi. Bir kaç arkadaşın söylediği bacak eksenli G4 formu bana çok mantıklı gelmişti mesela. Neyse artık aşçı ne verirse yiyeceğiz : ))

Ciddi misin. Ben çok seviyorum ya. Law'ı sevdiğim için olabilir. Law'ı pek sevende yok sanırım forumda.
Diğer tayfa üyeleri şekil itibari ile pek merak uyandırmasa da onları da merak uyandırıyorum. Çok güçsüz gözüküyorlar çünkü.
Şu tepkileri çok itici geliyor bana :( Tayfanın maskotu işte. Law'ı seviyorum ben. Sesi çok hoşuma gidiyor. Şu şarkıyı ara sıra dinliyorum.

Şu tepkileri çok itici geliyor bana :( Tayfanın maskotu işte. Law'ı seviyorum ben. Sesi çok hoşuma gidiyor. Şu şarkıyı ara sıra dinliyorum.
Bepo'nun uyurken bile özür dilemesi. Law'la muhabbeti falan gülüyorum seviyorum ben. Law'a ilk gördüğüm andan beri sempatim vardı. Tekrar görünce sevindiydim baya.

Şarkı söylediğini bilmiyordum şaşırdım valla sesi de fena değilmiş. : ))

Şu sahne bile Law'ı sevmek için yeter bence.
Hiç sorma bak Dof'a son darbe Law'dan gelsin istemiştim hep ama olmadı. Hiç sanmıyorum bir daha düşman olarak karşılaşacaklarını ama olursa bu sefer son darbeyi Law vursun isterim. Dof dolaylı yoldan Luffy ve müttefiklerine yardımcı olacak diye düşünüyorum.

Bepo'nun uyurken bile özür dilemesi. Law'la muhabbeti falan gülüyorum seviyorum ben. Law'a ilk gördüğüm andan beri sempatim vardı. Tekrar görünce sevindiydim baya.

Şarkı söylediğini bilmiyordum şaşırdım valla sesi de fena değilmiş. : ))
Adam şarkıcı zaten :D Bunun dışında dinlemedim ama bayağı şarkısı var. Seslendirme sanatçılarının çoğu şarkı söylüyor zaten.

Hiç sorma bak Dof'a son darbe Law'dan gelsin istemiştim hep ama olmadı. Hiç sanmıyorum bir daha düşman olarak karşılaşacaklarını ama olursa bu sefer son darbeyi Law vursun isterim. Dof dolaylı yoldan Luffy ve müttefiklerine yardımcı olacak diye düşünüyorum
Dof'u bir daha görürüz de dediğin gibi düşman olarak karşılaşmazlar.Croco olayı gibi bir şey olur heralde.

Adam şarkıcı zaten :D Bunun dışında dinlemedim ama bayağı şarkısı var. Seslendirme sanatçılarının çoğu şarkı söylüyor zaten.
Pek bilgim yok sağol bilginlendirme için.

Benim bildiğim hem seslendirme yapıp hem de en güzel şarkıyı seslendiren bu

: ))

Dof'u bir daha görürüz de dediğin gibi düşman olarak karşılaşmazlar.Croco olayı gibi bir şey olur heralde.
Aynen ben de Croco gibi bekliyorum. Onun dışında stratejik de olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık