Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kata'nın b.hakisi üstün diye yumruk çarpıştırınca Luffy'i uçurmaması çokta şaşırılacak bir durum değil.Sonuçta ikiside birbirine güç veriyor ve arada uçurum olmadıkça normal bunlar.İkiside birbirine boş anında yumruk atsın Kata daha çok can yakar.

Ben aşırı fark var demedim yalnız.Kendi kalibresindeki adamlara karşı biraz daha zayıf kalıyor dedim ve gördüğümüz kadarıyla da öyle.En azından b.haki de Kata daha üstün.Fiziksel güçte de fark olduğunu sanmıyorum.
Bu fark çok az yani,luffye fiziksel gücü az diyenlerin o zaman katakuriyede az demesi lazım,fark çok olmadığına göre

Ben aşırı fark var demedim yalnız.Kendi kalibresindeki adamlara karşı biraz daha zayıf kalıyor dedim ve gördüğümüz kadarıyla da öyle.En azından b.haki de Kata daha üstün.Fiziksel güçte de fark olduğunu sanmıyorum.
Bunu söyleyenler ciddi ciddi luffyi gömüyor,yorumları görenlerde normal marine askerinden daha az fiziksel güçte sanacak,öyle gömülüyor

@Tarafsızyorumcu

Ben sana geçen günde dedim.İkisini kıyasladığımızda Luffy daha geride kalıyor diye.Yani şimdi sen Kata'ya fiziksel olarak güçsüz diyebilirsin ama görünen Luffy daha da güçsüz.Bunu kastediyorum ben.Yoksa kalkıpta 33 dorukiyle meydanda dolaşıyor demedik Luffy'e.

@Tarafsızyorumcu

Ben sana geçen günde dedim.İkisini kıyasladığımızda Luffy daha geride kalıyor diye.Yani şimdi sen Kata'ya fiziksel olarak güçsüz diyebilirsin ama görünen Luffy daha da güçsüz.Bunu kastediyorum ben.Yoksa kalkıpta 33 dorukiyle meydanda dolaşıyor demedik Luffy'e.
Sen öyle dememiş olabilirsin ama,gömenler bu tarzda gömüyor,ha bana kalırsa ne katanın ne luffynin az fiziksel gücü,luffynin ki Kataya göre az olabilir bu normal

@Tarafsızyorumcu

Luffy hakkında olumsuz bir yorum yaptığın zaman Luffy'den bütün meziyetlerini almış oluyorsun. Luffy'nin fiziksel gücü çok iyi değil dersin Luffy'yi 10 douriki yaparlar. Luffy Zoro kadar dayanıklı değil dersin Luffy'den dayanıklılık kavramını alır kenara atarlar, Luffy'nin silahlanması X kadar iyi değil dersin vay efendim derler vs. Ulan sanki Luffy korsan kral olmuş da biz adamı birilerinden güçsüz görüp eleştiriyoruz. Okuduğunu anlamayıp Luffy'nin kiminle karşılaştırıldığının farkına varmayan insanlar gelmiş seni beni yeriyor, Luffy eleştirilemez tavrı sergiliyor. Luffy her şeyde 100 puan olacak da bizim mi haberimiz yok ?

Eleştiriyorum işte, sana ne ? :)

Genele hitaben yazılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık