Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ayrıca gördüğüm kadarıyla Luffy meyvesiz hiçbir şey yapamaz denilip WB ve Amiral'ler yapabilir denmiş. WB'nin meyvesiz bir olayını mı gördükte böyle bir savunma yapılabiliyor? Amiral'ler için de aynısı geçerli. Hepsinin meyveleri çok üst düzey.

Luffy'nin meyvesi övülüyordu. Yok lastik savunması var. G2'si var. G3'ü var diye. Kata'nın meyvesi özel bir paramecia. Logia gibi savunması var. Üstüne üstlük üretimi de devasa. Luffy'nin hızıyla yaptığı gatlingi bu adam direk üretim ile gerçekten somut olarak yapıyor. Ama meyvesiyle iş yapan adam Kata değil de Luffy oluyor.:D

Big Mom'dan haki şov gördük zaten. Denize buluta canı hakisiyle veriyor.:D Adamlar Luffy'i nasıl yereriz diye uydurma şeyler yazmaya başlamışlar. Komik.

Ayrıca gördüğüm kadarıyla Luffy meyvesiz hiçbir şey yapamaz denilip WB ve Amiral'ler yapabilir denmiş. WB'nin meyvesiz bir olayını mı gördükte böyle bir savunma yapılabiliyor? Amiral'ler için de aynısı geçerli. Hepsinin meyveleri çok üst düzey.

Luffy'nin meyvesi övülüyordu. Yok lastik savunması var. G2'si var. G3'ü var diye. Kata'nın meyvesi özel bir paramecia. Logia gibi savunması var. Üstüne üstlük üretimi de devasa. Luffy'nin hızıyla yaptığı gatlingi bu adam direk üretim ile gerçekten somut olarak yapıyor. Ama meyvesiyle iş yapan adam Kata değil de Luffy oluyor.:D

Big Mom'dan haki şov gördük zaten. Denize buluta canı hakisiyle veriyor.:D Adamlar Luffy'i nasıl yereriz diye uydurma şeyler yazmaya başlamışlar. Komik.
Sen rahat ol. Biz @Raiden @Daredewill ile az savunmadik. Kata'nin Faça çizildiginde o laf edenler en büyük Luffy fanları olacak.

Forumun deyimler sözlüğü tarzında bir sayfası vardı. Orada var mı bilmiyorum ama bu ''şunun meyvesi olmasa hiç bir şey yapamaz'' gibi cümleler de yazılmalı. Bunu hangi mantıkla yazıyorlar doğrusu şaşırıyorum. Ya zaten karakter tasarlanırken o meyve ile beraber tasarlanıyor. Sen eti tırnaktan ayırmaya çalışıyorsun. Zaten meyvesi olmasa o zaman o karakter başka yönüyle güçlü olur ki seride önemli karakterlerde bunu görüyorsun . Zoro, Shanks , Garp vs

Forumun deyimler sözlüğü tarzında bir sayfası vardı. Orada var mı bilmiyorum ama bu ''şunun meyvesi olmasa hiç bir şey yapamaz'' gibi cümleler de yazılmalı. Bunu hangi mantıkla yazıyorlar doğrusu şaşırıyorum. Ya zaten karakter tasarlanırken o meyve ile beraber tasarlanıyor. Sen eti tırnaktan ayırmaya çalışıyorsun. Zaten meyvesi olmasa o zaman o karakter başka yönüyle güçlü olur ki seride önemli karakterlerde bunu görüyorsun . Zoro, Shanks , Garp vs
Kaç kere yazdım bunu biliyor musun :D Sabo meyvesi sayesinde Fujitora'dan kurtuldu diyen bazı arkadaşlar vardı mesela. Sanki Fujitora yer çekimini Hakisiyle yapıyor :D

Aynısını ben yazdım meyve çıkar muhabbeti kadar saçma bir muhabbet olamaz, kimi meyvesiz gördük, luffy den çıkar meyveyi gene iş görür, dayanıksız güçsüz diyenler var birde, dayanıksız demek bu seriyi hiçe saymak, zaten sürekli dayanıklılık irade ile gördük bu adamı biz,bu zamana kadar onun yediği dayağı kim yedi :) fiziksel gücüde gayet yerinde çok örnek var, arenada deve tek atmasını söylemiştim,meyveylemi alakalı oda, luffy gömme taraftarı çok forumda zoro fanatikliğinden olsa gerek

Aynısını ben yazdım meyve çıkar muhabbeti kadar saçma bir muhabbet olamaz kimi meyvesiz gördük luffy den çıkar meyveyi gene iş görür dayanıksız güçsüz diyenler var birde dayanıksız demek bu seriyi hiçe saymak zaten sürekli dayanıklılık irade ile gördük bu adamı biz bu zamana kadar onun yediği dayağı kim yedi bu zamana kadar :) fiziksel gücüde gayet yerinde çok örnek var vermeye gerek Yok arenada deve tek atmasını söylemiştim meyveylemi alakalı oda luffy gömme taraftarı çok forumda zoro fanatikliğinden olsa gerek
Zoro'nun kılıçları arasındaki hiyerarşinin de önemi yok.:D İki sene öncesinde Mihawk bütün kılıçlarını bölmüşken sadece Kuina'nın yadigarına bir şey olmamıştı. Ve şimdi de Ryuma'nın kılıcına sahip. Mihawk gibi en iyi olmuş adam bile Kokutou'sunu övüyor. Yani bu tarz ek güçler herkeste var. Bu benim Zoro'nun eline normal bir kılıç verelim de onla savaşsın demem gibi bir şey. Ama arkadaşlar daha da ileri gidiyor. Kılıçsız bile Zoro'nun bir şeyler yapabileceği söyleniyor. Oysa ki bu adam kılıçsız bacadan çıkamıyordu.:S

Zoro'nun kılıçları arasındaki hiyerarşinin de önemi yok.:D İki sene öncesinde Mihawk bütün kılıçlarını bölmüşken sadece Kuina'nın yadigarına bir şey olmamıştı. Ve şimdi de Ryuma'nın kılıcına sahip. Mihawk gibi en iyi olmuş adam bile Kokutou'sunu övüyor. Yani bu tarz ek güçler herkeste var. Bu benim Zoro'nun eline normal bir kılıç verelim de onla savaşsın demem gibi bir şey. Ama arkadaşlar daha da ileri gidiyor. Kılıçsız bile Zoro'nun bir şeyler yapabileceği söyleniyor. Oysa ki bu adam kılıçsız bacadan çıkamıyordu.:S
Hahahah :))) luffy de hakiye dair birşey yok zoro daha iyi de denildi

Hahahah :))) luffy de hakiye dair birşey yok zoro daha iyi de denildi
Üst düzey bir kullanım hiçbirinden görmedik. Ama Luffy'nin deli gibi hakiye sahip olduğunu biliyoruz. G4 tekniği de buradan doğuyor. Ama şu ana kadar hem nitelik hem nicelik anlamında Luffy zaten önde gözüküyor. Neye göre bunu savunuyorlar ben de bilmiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık