Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sabo'yu da seviyorum. Oda bayağı önceden planlanmıştı galiba Ace'in ölmesini. Öyle hatırlıyorum. O kadar gereksiz karakterin ölmeyip her ikisinin ölmesi benim de hiç hoşuma gitmedi.
Malesef böyle kaliteli karakterlerin ölümü çoğu seride olan bir şey.Zaten gereklide.Önemsiz,sevilmeyen bir karakter ölse nerde kalıcak etkileyicilik ? WB-Ace gibi karakterlerin ölümü hem etkiliyor hem de Teach'le Saka'yla düşman olmak için yeterli sebep veriyor.

Shanks kesin gidici o zaman, aynı mantıkla.
Shanks gidici mi bilmem de Luffy'nin önünde bir engel olmaktan eninde sonunda kalkıcak bana göre.Luffy bu kadar değer verdiği birini sırf kk olmak için yumruklayacak adam değil.

Yanlış hatırlamıyorsam daha Ace'i tasarlarken ölmesi üzerine tasarladığını söylemişti mangaka. Vurucu bir olay oldu işte. Önemsiz bir karakterin ölmesi kimseyi zerre etkilemezdi. Yani adamın tek derdi okuyucuyu kalpten yaralamakmış. :S
Duyduğuma göre Sabo karekterini de boru için tasarlamış, sonuçta opa kattığı başka bişey yok nede olsa :hhh: Varsa söyle sözlerimi geri alayım :artiz:

Ace'nin ölmesi gerekiyordu çünkü malum(Bahsedilen) mirasın Luffy'e geçmesi için mirası taşıyanın ölmesi gerekliydi :byee:

Duyduğuma göre Sabo karekterini de boru için tasarlamış, sonuçta opa kattığı başka bişey yok nede olsa :hhh: Varsa söyle sözlerimi geri alayım :artiz:

Ace'nin ölmesi gerekiyordu çünkü malum(Bahsedilen) mirasın Luffy'e geçmesi için mirası taşıyanın ölmesi gerekli :byee:
Ace'den geçen tek miras "bıbımı lıf sıylıtmım tmm mı slk Akainu sni.sss" :oops:

Ace'den geçen tek miras "bıbımı lıf sıylıtmım tmm mı slk Akainu sni.sss" :oops:
WB konuşurken Ace'nin mirası hakında karelerde kimin sıfatını gösterdikleriyle ilgilenmediğin için sallamasyon yapabilirsin tabi :artiz:

Tabi Boru olayına cevap vermemene şaşırmadım sonuçta söylenecek ne olabilir ki :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık