Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk daha iyi oldugu Haki türü silahlanma yatırımı ona yapmış.
O da mantıklı tabi.

Bana göre katakuri nin hakisi fujitorayla hemen hemen aynı ve ikisi kizaruya rakip olabilecek nadir karakterlerden.

Fujitora kör olduğu halde gören birisi artık nasıl bir k.hakisine sahip olduğunu siz düşünün.
Kata'nın haki seviyesi gördüğümüz tüm gözlem hakisi kullanıcıları arasında en ileri düzeyde olanı. Adam bu yönüyle seriye fark getirdi resmen. Bundan ayrı olarak bakacak olursak Fujitora kör olmasından dolayı Diğer duyuları tavan yapmış biri. Hani bu normalde de kendiliğinden gelişen bir şey zaten. Katakuri ise gözlem hakisini bilinenin ötesinde farklı bir boyuta taşımış.

Kata>Fuji bence.

Ben'de BM ve tayfası ile tekrar savaşılabileceğini düşünüyorum bir şekilde hem çok güzel karakterler gördük gücünü yada gücünün zaaflarını görmediğimiz karakterler hem de iyi niyetlİ küçük kızın canavara dönüşmesinin hesabını vermeli Streusen, zulümler de son bulmalı : ))
Canavardı zaten Linlin: krize girip ortalığı yıkacak, doyumsuzluğuyla insanları yiyecek kadar. Straussen kadar bence çocuğa oruç tutturan Elbaflılar ve Carmel de suçlu. Canavar olduğu gibi aşırı salak da, 8 inde de 68inde de. ama artık çok kötü, salak bir canavar. Hala tüm ırkları dev yapma derdinde. Straussen'i bence de göreceğiz, en azından ark bitmeden: Oda ona güzel bir ettiğini bulma hazırlamıştır diye umuyorum.

Canavardı zaten Linlin: krize girip ortalığı yıkacak, doyumsuzluğuyla insanları yiyecek kadar. Straussen kadar bence çocuğa oruç tutturan Elbaflılar ve Carmel de suçlu. Canavar olduğu gibi aşırı salak da, 8 inde de 68inde de. ama artık çok kötü, salak bir canavar. Hala tüm ırkları dev yapma derdinde. Straussen'i bence de göreceğiz, en azından ark bitmeden: Oda ona güzel bir ettiğini bulma hazırlamıştır diye umuyorum.
Küçükken iyi niyetli bir canavardı. Flashback'te altı çizile çizile gösterildi küçük canavarın iyi niyeti. Ve ben hikayenin o yönüyle gelişeceğini bir şekilde BM'nin özüne döneceğini düşünüyordum. Küçükken canlı canlı insan yemiş olsa da kimseye zarar vermek istemeyen hayvanları barıştırmak isteyen balıkadamı zor durumda zannedip yüzgecinden -kurtarmaya çalışan- sevimli canavar vardı. Ama şimdi gayet bilinçli kafa göz alan adaları sömüren vahşet içerikli partiler düzenleyen ufacık çocuğun milleti bıçaklamasıyla ilgili -herkes bir kaç kişiyi öldürmek ister- benzeri cümleler kullanan gerçek bir canavara dönüşmüş durumda. Özüne dönmeyecekse de BM'inmeliydi zaten oy verseydim BM iner derdim dememin bir sebebi de bu. Çok fazla zalimliği var BM'nin Luffy indirmeden gitmez diyordum ama gücünün yetmemesinin doğrultusun da inmemesi de gayet mantıklı ancak bir şekilde olayların BM'ye geri dönmesi ya da birilerinin ona son vermesi gerektiğini düşünüyorum. Görmediğimiz çok şey olması sebebiyle de bunu ilerde yapacak olan yine bizim tayfa olabilir diye düşünüyorum.

Dipnot: Aklıma ailesi tarafından terk edilen iyi niyetli küçük canavar BM geldi duygulandım bak:ühü:

Son düzenleme:
Carrot gizliliği devam eden cp0. Asıl işi minik kontrol etmek, tabiki de amaç kitabeler. Neden bugüne kadar temel yöneticiye hizmet eden temel hizmetçilerle arası iyi? Çünkü kitabe bilgilerine farkettirmeden ulaşabilecekleri tek yol bu.
Neden gemiye gizlice bindi? Çünkü kitabe verilerinin verildiğini biliyor ve tayfada daha fazlası var. Tayfanın nasıl insanlar oluştuğu belli. Güven kazanıp tayfaya girip hem tüm kitabelerin bilgisine ulaşır hem de önemli bir korsan tayfası çöker.
Pedronun şu an bonba gibi bişey patlatmasının sebebi büyük resmî gördü ve o da özel bir sebepten carotun eline düştü intihar ederse bu şekilde tayfaya birşey yapmayacağını söyledi
Bunu görünce yine aklıma geldi fikirlerinizi sorayım dedim. Zou'da bir ihanet mi vardır yoksa birinin yaşam kartı mı ele geçirilmiştir sizce?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık