Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eğer G4 süresini uzatamadıysa ki sanmıyorum farkı yoktur bence.
Ha Luffy dövüştükçe güçleniyor level atlıyor diye düşünürsek o ayrı. Ama bence tam olarak öyle değil üzerinde düşündüğü bir teknik yoksa ya da birşeyden esinlenmemişse sadece tekniğini saklayan Luffy vardır gelişen değil.

Aklıma takıldı, OP tarihinde bir arc boss'unun ve has adamlarının gücünün saklandığı hiç olmamıştı. Yani arc başında ya da ortalarında bir yerde herkesin ne olduğunu belli olurdu. Smoothie zannedersem ilk kez bu kadar pasif takılan bir rakip. Yani E. Oda, Perospero'yu onu bunu dövüştürüyor, Smoothie'yi hep arka plânda tutuyor.

Bunun iki sebebi olabilir bence;
1) Smoothie sanırım bir kılıç ustası. Big Mom ile tekrardan karşılaşılacağı zaman Zoro için saklıyor ?

2) Sevgili E. Oda, Smoothie karakterini çizdikten sonra belki de dövüş teknikleri üzerine pek bir şey düşünmedi. Meyve Suyu gibi bir de şeytan meyvesi özelliği verince, üstelik kılıç kullanıyor, bu karakter biraz karışık oldu hiç şimdi bulaştırmayayım olaylara diye düşünüyor olabilir...

Hayır çünkü Smoothie boşverip geçebileceğimiz bir karakter olamaz mantıken bir Yonkou'nun 2. komutanısın.

Beyler anizm tv facebook sayfasında sabo adminin bilindik bir teoriye farklı bir bakış açısı var kanıtları göz dolduruyor https://www.facebook.com/Anizmcom/posts/911220409025244
Ben bir göz atın gelin derim tartışak
Pek içime sinmedi. Oda esinlendiyse İdam'da ki kalabalığa sesleniş olsun diyelim. Kaido BB tamam öyle diyelim ama One Piece hazine son savaş falan biraz üstünkörü geldi bana.. Oda esinlediği şeylerden parçalar alıp birleştiriyor birebir almıyor zaten birebirden yola çıkılarak yapılan teoriler ya havada kalıyor ya da One Piece evrenine konduramadığımız bir hale dönüşüyor.

Pek içime sinmedi. Oda esinlendiyse İdam'da ki kalabalığa sesleniş olsun diyelim. Kaido BB tamam öyle diyelim ama One Piece hazine son savaş falan biraz üstünkörü geldi bana.. Oda esinlediği şeylerden parçalar alıp birleştiriyor birebir almıyor zaten birebirden yola çıkılarak yapılan teoriler ya havada kalıyor ya da One Piece evrenine konduramadığımız bir hale dönüşüyor.
Yazım tarzının iticiliğinden dolayı olacağı varsa da olmasın diyorum. Zaten niyeyse bir yerden almış gibi geldi. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık