Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin Doflamingo gibi meyvesini uyandırıp etrafındaki yapıları lastiğe çevirerek Karasakal'ın deprem gücünün etkisini zayıflatabileceği ile ilgili bir teori okudum. Mantıklı geldi.

Her şeyin gösterilmesi gerekmez, şuana kadar Roger'ın da herhangi bir şeyini görmedik ama kral ve en güçlü olduğunu kabul ediyoruz. Senin için bir anlamı olmaması seni bağlar, yazar demişse öyledir.

Sanji mevzu ile de kıyaslanamaz, Dof'un Sanji'ye bakıp nihayet güçlü biri geldi demesi ayrı, yazarın özellikle üçüncü bir gözlemcinin ağzından, ayrıntılı bir şekilde Ace analizi yaptırması ayrı mevzu;

- Şeytan meyvesi kullanıcılarının meyve yeteneklerine çok fazla konsantre olduklarını ve güçlerini kaybedince zayıf ve acınası duruma düşeceklerini sanırdım,
- Ama hayır... Tamda BeyazSakal'ın bir komutanından bekleneceği gibi. Temel dövüş gücü muazzam.

Hani şu satırların ne amaçla yazıldığı ve ne demek istediği gayet açık.

Teach'in daha güçlü olması Ace'in güçsüz olduğu şeklinde yorumlanamaz. O sahnede karşısında Sabo yada bir başkası olsa aynı duruma düşmeyeceğinin garantisi mi varda bu sahne üzerinden Ace-Sabo ayrımı yapmaya çalışıyorsun.?
Ben meyvesiz sabonun neler yapabildiğini gördüm. Meyvesi çalışmayan acei de gördüm. Rakipleri aynı değildi ikisinin ama geçmişleri ve eğitimlerini düşünerek bu sonuca vardım.

Sanji mevzusunu kabul etmemen beni ilgilendirmez o senin bileceğin iş. Augen 3. Kişi olarak söylüyor dofi ise direk rakibine söylüyor.

Son kez söylüyorum sabo BENCE meyveli haliyle ace den güçlü ve meyvesi iptal olsa bile teachi alır diye düşüniyorum. Ben bunu küçüklükten beri aldığı dövüş eğitimine bağlıyorum ve ejder tekniklerin yıkım gücüne. Ha buna katılırsın veya katılmassın o senin bileceğin iş saygı duyarım.

bunu 10. Defa söyleyecem galiba benim amacım ne acei gömmek ne teachi gömmek. Sabonun aceden güçlü olması acei güçsüz yapmaz.

Bana göre şu an teach dünyanın en güçlü insanı ama iki sene öncesine aynısını diyemicem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık