Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy ben BM'yi tutarım diyor. BM ise diğerlerinin mi peşinden gidiyor : )) Harikaymış.

Ben spoileriın berbat bölümün güzel olmasını bekliyorum : ))

Bir arkadaş yorumlar da demişti galiba bir şekilde pasta bizde değil diyoloğu yaşanmasın diye Katakuri ayna dünyasına girmelerine izin verebilir. Tabi normalde pasta bizde değil dese bile BM inanmamalı önce Luffyleri sonra Presoeroyu harcamalı ama böyle olmaz tabi. : )

Pasta yapılana kadar zaman geçsin diye bir şekilde BM oyalanmalı. Yoksa Luffy G4 süz oyalayamaz BM'yi k aldı ki kıyıya da yaklaştılar. Böyle olmazsa bizimkiler +Zeus ile bol kaçamaklı vsler izleriz
Yok Luffy, Kata'yı tutarım diyor onu yazmamışım :D

Hahaha :D ama olaya şu yönden de bakmak lazım. Enel dışında olan rakiplerinde ciddi performans gösterdi adam. CP9 arcında kendini sonuna kadar zorladı, crocodile ile olan savaşta da aynı şekilde, evet biraz şansa aldı, ölümden döndü ama karşısındaki çok güçlü biriydi, beklemediğimiz bir şey değildi. Bu adam sürekli kendi dengi adamlar ile savaşsa zaten kavgaların bir anlamı olmaz. Kendini geliştiremez. Zayıflığını göremez. Sürekli kendisinden üstün adamlar ile savaştı eksikliklerini gördü, böyle böyle ilerledi. Ama umarım finalden önce belli bir noktaya gelir ve son vslerde daha adil savaşlar görürüz.

Not: Nedense adil savaş demişken aklıma Kiritsugu geldi (fate serisinden) Adil savaş olur mu ? Ne derece olur ? Eğer doğru bir amaç için yapıyorsan hileye başvurman doğru olur mu? Derken malazgirt zaferi, alparslan, romen diyojen 200k lık bizans ordusuna karşı 60k selçuklu, turan taktiği, BSD win. Savaşlar öyle işte, adil savaşlar nerede var ki burada arıyoruz. Koca arthur dayne bile arkadan yediği bir kılıç ile öldü
Gerçekler acıdır ve sen istesen de istemesen de adil olmak zorunda değildir. Ama bu manga; farklı olmalı. Adalet bekliyor insan. Farklı şekillerde de çizilebilirdi dövüşler. Ama hep aynı zımbırtı hep aynı zımbırtı... Baydı artık :artiz:

Luffy zaten potansiyeli yüksek bir çömez, gücünden ziyade kararlılığı ve azminden dolayı ön plana çıkıyor. 2 yıl sonrasındaki gelişimi aslında akla mantiga uygun. Ama bu güçle Yonkou arkında, hele de bir yonkou ile teke tek, oncekilerden cok daha fazla göze batacak. Ama belki Oda degisik bir sey planliyordur. Dereyi gormeyi bekliyorum ben kendi adıma.
Bal ve kaymak demeyi daha uygun buluyorum ben artık :oops:

Herkesin zayıf yönü var iyi dövüşüyorsan, zayıf yönüne rağmen kazanırsın.
O işler öyle olmuyor işte :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık