Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Millennium Wizard Luffy ve Dof'u Haki seviyeleri ve meyve gücü açısından karşılaştırır mısın? Merak ettim.

B. Haki
K. Haki
H. Haki
Meyve Gücü
şeklinde yorumlarsan iyi olur.
Bana sorulmadı ama bende cevap yazmak istedim.
Meyve gücü kullanışı olarak dof>luffy diyeceğim uyanmadan dolayı.
B.Haki de luffy>=dof tur b.haki yaptığı halde esnekliğini kaybetmemesinden
K.haki de pek fazla yorum yapamıyacam
H.Haki de karışık mevzu luffy diyebilirim yenilmedi çarpışmışda.

@Millennium Wizard Luffy ve Dof'u Haki seviyeleri ve meyve gücü açısından karşılaştırır mısın? Merak ettim.

B. Haki
K. Haki
H. Haki
Meyve Gücü
şeklinde yorumlarsan iyi olur.
Valla bilemiyorum databook değilim ben sonuçta.H.haki hemen hemen aynı olabilir ama b.haki normal Luffy için Dof'un fazlaydı yoksa zaten çoktan aşardı.K.haki bilemiyorum.Dof g4 olmadan önce fiziksel güç ve dayanıklılığıyla ve meyve işlevselliğiyle çok ağır basıyordu.

Tabii meyve potansiyeli ve gücü dersen Luffy derim.Zira g4 - 5 - 6 gibi sürekli güncelleme alan bir başka meyve op evreninde yok.Sanırsın anti virüs programı her gün yenisi çıkıyor. :D Değerini bilmiyorlar lastik meyvesi 1 milyardan aşağı etmez gücünü bilen olsa. :)

Bana sorulmadı ama bende cevap yazmak istedim.
Meyve gücü kullanışı olarak dof>luffy diyeceğim uyanmadan dolayı.
B.Haki de luffy>=dof tur b.haki yaptığı halde esnekliğini kaybetmemesinden
K.haki de pek fazla yorum yapamıyacam
H.Haki de karışık mevzu luffy diyebilirim yenilmedi çarpışmışda.
Teşekkürler.
Valla bilemiyorum databook değilim ben sonuçta.H.haki hemen hemen aynı olabilir ama b.haki normal Luffy için Dof'un fazlaydı yoksa zaten çoktan aşardı.K.haki bilemiyorum.Dof g4 olmadan önce fiziksel güç ve dayanıklılığıyla ve meyve işlevselliğiyle çok ağır basıyordu.

Tabii meyve potansiyeli ve gücü dersen Luffy derim.Zira g4 - 5 - 6 gibi sürekli güncelleme alan bir başka meyve op evreninde yok.Sanırsın anti virüs programı her gün yenisi çıkıyor. :D Değerini bilmiyorlar lastik meyvesi 1 milyardan aşağı etmez gücünü bilen olsa. :)
Aklında belirli kıstaslar ve vardığın sonuçlar vardır diye düşünmüştüm. Yine de teşekkürler.

Lastik meyvesini anca Luffy öyle kullanır.

Teşekkürler.

Aklında belirli kıstaslar ve vardığın sonuçlar vardır diye düşünmüştüm. Yine de teşekkürler.

Lastik meyvesini anca Luffy öyle kullanır.
Mangaka o kadar detaya inse olurdu.Görünmez hakiyi çizmiyor bu adam sonuçta sadece koka basıldığında hakinin somutlaşmış halini görüyoruz.Ayrıca ikincisi bu tarz şeyleri çok fazla yoruma açık bırakıyor.Law - Vergo gibi hakini aştım aşamadım diye konuşulan sahne çok az.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık