Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi baktım da dikkatimi çekti. Devrim ordusunun üyeleri hep bir hayvan ile simgelenmiş durumda. Bu tam anlamıyla açıklanmasa da görseller bize bunu gösteriyor.
Monkey D. Dragon

Dragon ile özdeşleşmiş durumda. Gemisi olsun, saç şekli olsun ejderhaların yelelerine benziyor.

Bartholomew Kuma

Ayı ile özdeşleşmiş durumda adından da anlaşılacağı gibi. Pati meyvesini yemiş olması da eklenebilir.

Aynı şekilde şu görselde görünen adamın şapkası da bir hayvanı andırıyor.

Robinin arkasında ki adam ve en sağ tarafta ki adam da bu hayvanlardan bazıları ile özdeşleşmiş durumda. Zürafa ve Fare.

Diğer görseli bulamadım ama Sabo'nun den den mushi ile konuştuğu karga benzeri görünen bir adam daha vardı. Hatta sabo kargalara binip gitmişti Doressrosa'dan. Yani bir de karga adamımız var.

Ek olarak Kuzan'ın olası bir devrimcilere katılmasında olayında simgesi Sülün olacaktır. Aynı şekilde geçmişte Sir Crocodile'ın olası bir devrimci geçmişinde ise simgesi Crocodile'dır.

Luffy Zoro Sanji üçlüsü misali Roger Rayliegh Gaban üçlüsü olduğunu düşünüyorum Gaban'ın tipine bakarsak karakteristik olarak da Sanji misali sapığın önde gideni gibi duruyor :D

Crocus reyizi de görüyoruz. Anladığımız kadarıyla kendisi de gözüpek savaşçıymış. En sağdaki dayı da acayip tank gibi bir şey sanırım :D

Aslında Cracker vs Jinbei güzel olabilir.

Jinbei Cracker'i antiliyor bir nevi. Çok acayip bir dövüş olurdu.

Yahu sadece merakımdan soruyorum da bu dof un jozu yu tutması neden bir veri oluyor? Benim gördüğüm kadarıyla saldırı jozu croco ile uğraşırken geliyor ve kurtulmaya çalışan bir jozu görüntüsü görmüyoruz. Dof ile croco konuşurken de dinliyor gibi duruyor. Sonra da croco saldırıyor ve sahne bitiyor. Ben manganın o bölümlerini okumadım animeden gördüğümü söylüyorum. Yani cidden şunu bi açıklayın bana

Yahu sadece merakımdan soruyorum da bu dof un jozu yu tutması neden bir veri oluyor? Benim gördüğüm kadarıyla saldırı jozu croco ile uğraşırken geliyor ve kurtulmaya çalışan bir jozu görüntüsü görmüyoruz. Dof ile croco konuşurken de dinliyor gibi duruyor. Sonra da croco saldırıyor ve sahne bitiyor. Ben manganın o bölümlerini okumadım animeden gördüğümü söylüyorum. Yani cidden şunu bi açıklayın bana
Mobilde olduğum için sayfayı bulup atamıyorum ama yanlış hatırlamıyorsam Dof Jozunun karşısından görüş açısından geliyordu. Jozunun iki düşmanının konuşmasını durup dinlemesi gibi bir durum da olmadığı için parazit tarafından kitli kalması çok normal.

Mesele karakterlerin sunuluşunda. Jozu gibi bir adamı kitleyip sonra da üstüne çıkıp gevşek gevşek birileriyle konuşuyorsa o adamdan korkacaksın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık