Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu önceki yazdıklarıma baktın mı? Dof'u indirmesini tolere etsek bile vasıfsız kalıyor diyorum( ki bence tolere edilemez, hadi Luffy yenemese?). İttirmesine de bir şey demiyorum ama meteor indirmek nedir gözünü seveyim hem de bir ton sivilin bulunduğu bir mekana. Hadi onu da geçtim o adada Dof haricinde Barto'sundan Cavendish'ine , Luffy'sine birçok korsan vardı. E biliyoruz hayvan gibi güçlüsün, olaylar bittikten sonra görevini yapıp yakalasana bu korsanları.

Benim için neresinden tutarsan tutayım Fuji iyi biri de olsa bulunduğu makamın şanını lekelediği ve görevini layıkıyla yerine getirmediği için vasıfsız olarak kalıyor.
Yakalayabilirdi ama halk araya girdi. Onun dışında yakalasa bile yine Hükümet kahraman olacak. Adam hükümete ters biri. Ki o kadar adamı yakalayabileceğini sanmıyorum. Çöp değil ki bu adamlar hop diye yakalayabilesin. Görevini kötüye kullanıyor diyebilirsin ama vasıfsız farklı bir şey. Hiçbir işe yaramayan demek. Sen vasıfsız dedikçe anlaşamayız seninle.

Kimi yakaladı yahu süpernovaların hepsi başıboş geziyordu. Hepside faal haldeler şuan nereye yakaladı. Yakalayamadı işte hiçbirini dövdü güçlüydü istese yakalardı ama başka işler çıktı yakalayamadı buda onu senin mantığınla vasıfsız yapıyor Fuji için düşündüğün gibi sana anlatmak istediğim bu.

Bana göre bariz Amirale yakın falan değil bu konuda ikna edemeceğim çünkü Dof gözünü bürümüş. Yani ben hatırlıyorum amiral seviyesi gördüğün zamanları belki hala aynı düşünüyorsun. Amiral dediğin adamlar yonkoya girerken. Dofa Kaido denilince eli ayağı titremeye başlıyordu. Ki Dof fuji beni kurtarmadı Diye tsuruya ağlıyordu gemide.

Dof gayet güzel tasarlanmış karakter ben severdim. Hem Dressrosa arcın çok uzu olması hem gereksiz Dof gücü tartışmaları... :( Yeter dedirtti artık. Sezarın hakkının sezara veren biriyimdir. Ben Ama Doflamingo senin düşündüğün seviyelerin çok uzağında ki. Taaa Dressrosada ben amiral olmasa da yakındır diyordum ama. Yanlış düşünüyormuşum yanlışımı da kabul ederim yani sıkıntı yok. Jackler İnular Nekolar Crackerlar Katukuriler falan göründükten sonra bence bunu anladım. Neyse sadede gelirsem Fujitora dediğimiz adam güçlü ama ciddileşmedi.

Kimi yakaladı dediğin adam 500 kişi almış oradan illa bana aratıp bulduracaksın.
http://turkcraft.com/One_Piece/523/11

Bariz belli değil işte.Bariz belli olsa Dof gibi bir adam onu kışkırtmaya dövüştürmeye çalışmaz.Dof bunu kendi elleriyle deniyor ama adam tongaya düşmüyor.Doflamingo dediğin adam serideki bağlantıları en fazla olan bilgisi en yüksek kişi.Luffy ve Law gibiler hariç bir amiralin yonkonun ne kadar güçlü olduğunu bilecek birisi.Sence bariz olsa saldırıp dövüştürmeye çalışır mı ? Hiçbirşey bariz değildir öyle olsa amiral karşısına Jozu çıkmaz baba bana bırak diye.Sanırsın imparatordan bahsediyorsun Jozu Shanks için bunu diyebilir mi ? Onun için bariz çünkü.

Şu kısmı anlamadıysan üzerine konuşmayacaksan daha da yazmayacağım.Bana göre benim inancım böyle gibi konuşmalar karşısında tartışmaya girecek değilim.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık