Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido'da muhtemelen Kenpachi gibi birşey çıkacak. İkisi de yara almaktan çekinmeyen tipler. Zayıf noktasıda bu olur muhtemelen gidip Law'ın Gamma Knife'nı yer bilerek.
Bir de en önemlisi ikisinde de Oni teması işlendi.
Kaido kendini öldürmeye çalışmasa KK seviyesi filandır diye düşünyorum.

@amaneden Oda böyle dengeler kuruyor. Şeytan meyvelerinde mesela. Yalnız bu açlık krizi nedir ya. Gerçi Kaidou da canı sıkıldığında intihar ediyor. Wano'da bizimkiler buna dalarken ister misin otursun hakiyle kendini kaplamasın öldürün beni ölmek istiyorum desin. Oda'dan böyle bir şey gelirse şaşırmam şu BM'den sonra.

Düşerken hiçbir şey yapamaması benim çok komiğime gitti :D Varil gibi yuvarlandı lan aslkdjalskdjlaksjdlkasjd
Muhteşemdi ya.
@amaneden Oda böyle dengeler kuruyor. Şeytan meyvelerinde mesela. Yalnız bu açlık krizi nedir ya. Gerçi Kaidou'da canı sıkıldığında intihar ediyor. Wano'da bizimkiler bu dalarken ister misin otursun hakiyle kendini kaplamasın öldürün beni ölmek istiyorum desin. Oda'dan böyle bir şey gelirse şaşırmam şu BM'den sonra.
O da ayrı bir mükemmel olur.

1-Tayfası kaçsın diye Aokiji ile 1v1 atmış
2-Marineford basıp Ace'i kurtarmış
3-Sırf arkadaşları hasar görmesin diye 2 sene ara vermiş
Luffy hakkında yazılanlara bak. Ace fanı olmak böyle bir şey işte. Allah çocuğuma göstermesin.
Kuzan ile el mahkum dövüşecekti.Jinbei ve Pedro'nun dediği gibi zaten öleceğiz dövüşelim mantığıyla.Kuzan hiçbirini kaçırmazdı o an elinden arada çok fark var ve adam saniyede dondurma gücüne sahip.

Ace kurtarma olayında kısmen haklısın.Fakat şu var.Ace için canını verecek kadar önemsiyor bu adamı.O yüzden ölse de umrunda değil sonuna kadar gider.D. zaten luffy.Fakat işin ucunda Ace gibi hayat memat meselesi yokken bunu yapmıyor ve kaçıyor.Ace ve Kid öyle değiller ben ondan bahsediyorum.Onlar için önemsiz bir neden olsa da sonuna kadar gidiyorlar.Gerçi o laflar bence Ace'in ölümüyle eş değerdi ama yine de kaçacağını sanmıyorum biri gel dövüşelim dediğinde.

Law'ın yerde yatan Dof'u kılıcıyla öldürmek veya kalbini çıkarmak yerine counter shock denilen kıytırık saldırısını yapması. :/ Hatırlıyorsun değil mi bir ara tartışmıştık bunu. :D

Hatırladım da neler konuşmuştuk detaylarına bakmam lazım.Law'un ne kadar enerjisi meyve gücü kullanabileceği şüpheli.Mes ile de alabileceği haki seviyesi farkından dolayı.Fakat kılıcı kesmek için saplamayı denememesi büyük ihtimalle şundandı.Zaten kazandığını organlardan dolayı öldürdüğünü düşünüyordu.Adamın Dof gibi boğazına saldıracak kadar dimdik ayakta olduğunu da sanmıyorum olsa öyle çizerdi herhalde değil mi _

Hatırladım da neler konuşmuştuk detaylarına bakmam lazım.Law'un ne kadar enerjisi meyve gücü kullanabileceği şüpheli.Mes ile de alabileceği haki seviyesi farkından dolayı.Fakat kılıcı kesmek için saplamayı denememesi büyük ihtimalle şundandı.Zaten kazandığını organlardan dolayı öldürdüğünü düşünüyordu.Adamın Dof gibi boğazına saldıracak kadar dimdik ayakta olduğunu da sanmıyorum olsa öyle çizerdi herhalde değil mi _
Hiç ayrıntıya girmeye gerek yok hacı. Hakisiydi enerjisiydi falan boş işler yeminle. Dof'u yermek için falan da söylemedim bunları. Kurgunun her an her yerde olduğunu belirtmeye çalıştım sadece.

Bir kutsal bağlantısı yada önemli ülke bağlantısı var kesin.Sanji canlı gelsin nasıl dedilerse bence aynısını dediler.Belki prensesti teslim ettiler kralına.Sonra da geri kaçmıştır.

Valla Bm laflarında haklıydı.Haklı olduğunu bildiği için luffynin suratı ekşiyor zaten.Gözü kesse herkesi riske atar luffy ama yenemeyeceğini biliyor bence.İşte bu noktada Ace ve Kid gibilerden bence ayrılıyor.Kid mesela yenileceğini bilse de dövüştü muhtemelen.Yaptıklarına belki aptallık denebilir bu isimlerin ama düşman karşısına gelince sonuna kadar giden adamlar oldukları için ayrı bir takdiri de hak ediyorlar.
Yenileceğini biliyor mu bilmiyorum da bilse bile bir şeyi değiştirmez. Kendi ağzıyla dedi önce Kaidou sonra sen diye. Luffy sözünü hiçe sayıp tayfayı ölüme sürükleseydi o zaman Luffy'ye adam diyene söverdim. Hem sözünü tutma hem tayfayı riske at. Bence Luffy doğru olanı yaptı.

@Millennium Wizard
"Gözü kesse herkesi riske atar luffy ama yenemeyeceğini biliyor bence."
Abi şunu yazarken bir saniye soluklan ve düşün be. Yemin ediyorum bazen aşırı saçmalıyorsun. Luffy için tayfasından önemli OP aleminde hiçbir şey yok. Buna One Piece de dahil. De ki Ace daha delikanlı laf altında kalmaz tartışırız bakış açılarımızı ortaya koyarız, gidip de böyle bir şey yazınca insan gerçekten hayret ediyor.

@Millennium Wizard
Yahu Lucci ile dövüşürken adam ölümü kabullenip "Seni salarsam arkadaşlarımı öldürürsün" diyor. Yendikten sonra da yolun sonu buymuş millet deyip gebereceğini kabulleniyor Usopp gelene kadar. Sonra sen gelip "GöZü kEssE HerKesi riSke aTar luFfy amA yeNeMeyeCeğİni biLiyor beNcE." diyorsun. Uzun süredir ilk kez sinirlendim la bi yoruma :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık