Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2 yıl önce Crocodile karakterinin savaşta yaptıklarının onda birini bile yapamaz şimdiki hali ile Sanji denen civciv. =)

Son düzenleme:
Aşağı yukarı Croco ayarı meyveli Jyaburaya 3 tane vurdu.Tabi iki yıl sonraki halini bilmiyoruz.Mangakanin Mfdeki tavrı devam ederse Doffye yakin bile çıkabilir.
Aynen ben crocodan dahada fazlasini bekliyorum doffyden daha guclu bir sekilde cikmasini umuyorum karsimiza o yuzden 2 yil onceki hali diye belirttim. Hic bir karakterin fan i degilim ama croco karakteri guzel cizilip yazilmis bir karakter oda umarim hakkini verir ve marcodan sonra onuda bir sekilde tayfaya ekler. Roger in gemisindeki oden gibi mesela.

Aynen ben crocodan dahada fazlasini bekliyorum doffyden daha guclu bir sekilde cikmasini umuyorum karsimiza o yuzden 2 yil onceki hali diye belirttim. Hic bir karakterin fan i degilim ama croco karakteri guzel cizilip yazilmis bir karakter oda umarim hakkini verir ve marcodan sonra onuda bir sekilde tayfaya ekler. Roger in gemisindeki oden gibi mesela.

Marco tayfaya mı gelecekmiş ?

Doffyden güçlü olması çok zor.Doffy bana göre yonkou saģ kol ayarı bir adam.Croco yonkou komutanına yakın bir güçte gelirse işe yarar olur.

Doffyden güçlü olması çok zor.Doffy bana göre yonkou saģ kol ayarı bir adam.Croco yonkou komutanına yakın bir güçte gelirse işe yarar olur.
Yani doffy en az jack yada katakulli kadar guclu ? Ben ona pek ihtimal vermiyorum. Su anda luffy, doffy den daha guclu bu luffy i yonkou ayarimi yapiyo hayir doffy sevdigim bi karakter adam kotu karakter olmanin butun ozelliklerine sahipti ama bir jack yada katakulli degil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık