Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G4 Kaido'yu kaşır. Kanıt yok.

Bir Yonkou altında ki adama sen kimsin demiş. Güç farkına bu bir gösterge değil. Amiral ayarında. Henüz gösterdiklerinden buna da kanıt yok ki üst düzey bir şey yaptığını da henüz görmedik. (Güçlü de olabilir amirladen güçsüz de bilgi yetersiz.)

Luffy buradan sonra arada bir arc yoksa Kaido'ya gidecek, G4 kaşıyacak olsa gideceğini sanmam. Kaşıyacaksa zaten dediğim gibi yukarıda da Crackeri tekleyen Luffy'ye de 3 bilemedin 5 tane vurur en fazla.

Bence Kaido'yu çok aşırı güçlü kabul ediyorsunuz. Güçsüz demiyorum ama adamı tanrı konumuna koydunuz nerdeyese bence. :(
Sen kimsin muhabbeti neye gösterge peki ? Kimin daha güzel olduğuna mı ? :oops: Kadın açıkça haddini bil olayına getirdi orada durumu.

Şu an için net amiral ayarı demedim zaten Kata için. Hemen hemen dedim.

G4'le yonkou indireceksiniz size kalsa. Aynen dediğin gibi Luffy'ye 3 tane vurur arkasına bakmaz.

Tanrı demişsin. Aynen öyle. Adamlar bu serinin Tanrısı. Ne zannediliyor yonkou bilmem.

Jozu dikkat dağınıklığında kaptırdı. 1vs1 den bahsediyoruz burada kolay kolay dikkat dağılmaz. Amiralin dikkati dağılsa bu adamlar da ciddi hasar verebilirler. Mf'dekiler de verebilirlerdi. Bu adamlar üst kalibre insanlar zaten.

Savaş simülasyonu yapıp, o öyle olsa bu böyle olsa demektense daha somut ilerlemekte fayda var bence. Luffy yardımla 12 saatte alıyorsa, tek yememeli kimseden. Ha tek yiyorsa Luffy ne amiralin ne yonkounun karşısına çıkmamalı 3-5 yer bilemedin 10 yer en fazla.
Burada olay farklı, Adamın savunmasını kıran, ana bedenine rahat tek atabilir. Cracker luffye çok ters. Ama BB de crackere çok ters. Acei yakalayan BB, tayfasıyla birlikte magellandan tek yedi

Mesela Şuan koy 500m e kadar birisini Enel in karşısına, imanını gevretir ama luffye meyvesi işlemiyordu. yani yetenekler avantaj- dezavantaj veriyor. Crackeri yenmek öyle kolay değil ama savunmasını aşabilen birisi tek atabilir. Mesela fuji daha uzun sürede yener, dof meyve uyanışıyla daha kısa sürede yener gibi örnekler olabilir cracker için. Yani Luffynin antisiydi ama herkese öyle olacak diye bir şey yok.

Sen kimsin muhabbeti neye gösterge peki ? Kimin daha güzel olduğuna mı ? :oops: Kadın açıkça haddini bil olayına getirdi orada durumu.

Şu an için net amiral ayarı demedim zaten Kata için. Hemen hemen dedim.

G4'le yonkou indireceksiniz size kalsa. Aynen dediğin gibi Luffy'ye 3 tane vurur arkasına bakmaz.

Tanrı demişsin. Aynen öyle. Adamlar bu serinin Tanrısı. Ne zannediliyor yonkou bilmem.
Luffy, Zoro'ya sen kimsin diyebilir mi ? Altı olduğu için diyebilir. Sonuçta kaptan adam. O oradaki hiyerarşiyi gösteriyor, güç farkını değil.

Luffy 3 yiyecekse neden yonkouların bu kadar yakınında ?

G4 ile yonkou alacak demedim dayanması gerekiyor. Dayanamayacaksa yukarıda sorduğum soruyu tekrar soruyorum.

Yonkouları aşağı gördüğümü nereden çıkardın ? Yonkoular Maradona-Pele ise bu adamalar da İbra falan. Daha iyi somutlaştıramadım kusuruma bakma. :bilmem:

@Hyakuju no Kaido

Luffy'nin nasıl antisiydi? Kılıç kullanıyor diye antisi mi oluyor anlamadım.

O Luffy'nin antisi ise Nami de onun meyvesini işlevsizleştirdi. Durum 1-1 antilik konusunda. 12 saat sürdüğüne göre bu dövüs demek ki bu adam Luffy'ye hemen hemen denk ki adamın meyvesi hepten işlevsizleşti neredeyse. Adam çok ciddi güç kaybetti orada.

Luffy, Zoro'ya sen kimsin diyebilir mi ? Altı olduğu için diyebilir. Sonuçta kaptan adam. O oradaki hiyerarşiyi gösteriyor, güç farkını değil.

Luffy 3 yiyecekse neden yonkouların bu kadar yakınında ?

G4 ile yonkou alacak demedim dayanması gerekiyor. Dayanamayacaksa yukarıda sorduğum soruyu tekrar soruyorum.

Yonkouları aşağı gördüğümü nereden çıkardın ? Yonkoular Maradona-Pele ise bu adamalar da İbra falan. Daha iyi somutlaştıramadım kusuruma bakma. :bilmem:
Luffy Zoro'ya sen kimsin çekemez. Çünkü Luffy-Zoro ilişkisi hiçbir tayfa ve oluşuma yok.

Luffy Mingo'yu, Kraker'i tek başına alamayan biri. Yonkouların yakınında diye yonkou mu devirecek ? :)

Yonkouya kadar daha çok yolu var Luffy'nin. Mangaka bunu Mingo ve Kraker dövüşüyle gösterdi zaten. Luffy g5 açmadan bir yonkou karşısına çıkarsa ölür gider. Zaten bu zamana kadar da hep böyle oldu. Güçlü rakip zart vites, güçlü rakip cart vites.

Sen yonkounun 3. adamına yetemiyorsan yonkouya aynı vitesle karşı koyman bile mantıksız olur.

Genel mantık şu:

Luffy ıki yıl eğitim aldı. Yonkou adasına kadar geldi. Görünen başka bir zaman atlaması da yok. Ee o zaman g4 yonkouya karşı direnebilmeli; direnmesi lazım :) Tamamen çaresizlikten kaynaklı bir çıkarım. Mantıkla ilgisi yok bana kalırsa.

cracker, askerlerini yok edemeyen ya da direk ana bedenine ulaşacak gücü olmayan fiziksel savaş veren her adamın antisi. sonuçta luffy bisküvi askerle uğraşıyor, adama dokunamıuor bile. Ortamda nami olmasa luffy sonunda yorulacak ve yenilecekti. Ama law room açıp çok rahat alabilir crackeri.

En geç iki haftaya g4 vs yonkou nasıl oluyormuş görmüş oluruz sanırım, hangi taraf haklı çıkacak merakla bekliyorum (ben g4 yonkou'ya belirgin ölçüde hasar verir diyorum)..

Luffy Zoro'ya sen kimsin çekemez. Çünkü Luffy-Zoro ilişkisi hiçbir tayfa ve oluşuma yok.

Luffy Mingo'yu, Kraker'i tek başına alamayan biri. Yonkouların yakınında diye yonkou mu devirecek ? :)

Yonkouya kadar daha çok yolu var Luffy'nin. Mangaka bunu Mingo ve Kraker dövüşüyle gösterdi zaten. Luffy g5 açmadan bir yonkou karşısına çıkarsa ölür gider. Zaten bu zamana kadar da hep böyle oldu. Güçlü rakip zart vites, güçlü rakip cart vites.

Sen yonkounun 3. adamına yetemiyorsan yonkouya aynı vitesle karşı koyman bile mantıksız olur.

Genel mantık şu:

Luffy ıki yıl eğitim aldı. Yonkou adasına kadar geldi. Görünen başka bir zaman atlaması da yok. Ee o zaman g4 yonkouya karşı direnebilmeli; direnmesi lazım :) Tamamen çaresizlikten kaynaklı bir çıkarım. Mantıkla ilgisi yok bana kalırsa.
Luffy o sözü hiçbir tayfa üyesine söylemez, mesele o değil. Bir kaptan altındaki kişiye bunu diye bilir. WB Marco'ya diyebilirdi mesela Mf'de kendisini korurken ama demedi. Onu demesi aralarında ne kadar güç farkı olduğunu göstermez.

Luffy hayatta kalacak kadar dayanamayacaksa neden şuanki durumun içine soktu onu mangaka, ben buradan dayanbileceğini çıkarıyorum.

Yonkou'ya aynı vites ile karşı koyamayacağını düşünmüyorum. Yonkouları gördüğümüz güç seviyeleri farklı demek ki. :sapkali:

Kuzuri

En geç iki haftaya g4 vs yonkou nasıl oluyormuş görmüş oluruz sanırım, hangi taraf haklı çıkacak merakla bekliyorum (ben g4 yonkou'ya belirgin ölçüde hasar verir diyorum)..
873. bölümü bekleyin tavsiyem. ozaman luffynin gercek gucunu herkes görecek :)

Luffy o sözü hiçbir tayfa üyesine söylemez, mesele o değil. Bir kaptan altındaki kişiye bunu diye bilir. WB Marco'ya diyebilirdi mesela Mf'de kendisini korurken ama demedi. Onu demesi aralarında ne kadar güç farkı olduğunu göstermez.

Luffy hayatta kalacak kadar dayanamayacaksa neden şuanki durumun içine soktu onu mangaka, ben buradan dayanbileceğini çıkarıyorum.

Yonkou'ya aynı vites ile karşı koyamayacağını düşünmüyorum. Yonkouları gördüğümüz güç seviyeleri farklı demek ki. :sapkali:
Baya baya farklı hemen de. O yüzden :sapkali:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık