Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen şimdi G4 Luffy'nin bilmem kaç saatte yendiği karakteri Kaido'nun tekleyebileceğini mi düşünüyorusun? :bilmem:
Luffy g4 tekniğiyle yendi. Ama ne kadar kullandığını bilmiyoruz. Ben çoğu zaman boyunca sadece bisküvilerini yediğini düşünüyorum.

@RedTeroR

Şu an Luffy'nin gösterdiği kadar güç yeterli değil. Tabi beklentim var. Ama ben o kadarı ile yorum yaptım. Kaido ise tam gücünde zirvesinde bir adam. Herhalde Kaido Luffy'e benzemez bu konuda.:D

Luffy g4 tekniğiyle yendi. Ama ne kadar kullandığını bilmiyoruz. Ben çoğu zaman boyunca sadece bisküvilerini yediğini düşünüyorum.

@RedTeroR

Şu an Luffy'nin gösterdiği kadar güç yeterli değil. Tabi beklentim var. Ama ben o kadarı ile yorum yaptım. Kaido ise tam gücünde zirvesinde bir adam. Herhalde Kaido Luffy'e benzemez bu konuda.:D
Luffy'e yol yapıyorsun yani, ilerde atar teki diyorsun anladım güzel strateji :good:

Neden 35:D
İlk 25e girer girer
sıralı değil:
1- kaidou
2- bb
3-bm
4-shanks
5-dragon
6-10: sağ kolları
11-15 sol kolları
16-weeble
17- mihawk
18-dof
19-rayleigh
20-garp
21-sengoku
22-akainu
23-aokoji
24-kizaru
25-fuji
26-green bull
27-marco
28-jozu
29-jack
25 e giremez 35 tartışılır; Goroseiler, Kuma, shogun (belki) , Enel( kendini geliştirmişse). Law'ın meyvesiyle daha önce ölümsüzlük verilen kimse, yaşıyorsa shikinin sağ kolu. ayrıca aynı anda 2 amiral bulabilen denizcilerde daha fazla adam olabilir. Ama gösterilmeyen karakteri saymak da çok farazi olur.

Komutan ama sağ kol ya da sol kol değil.@Aksakallı D.D Tahminime göre yazdım.Sabo'dan daha güçlü devrimciler,daha güçlü samuraylar vardır.
Oda Brook'un ağzından Sabo'nun en güçlü 2. kişi olduğunu söylüyor işte. Burgess'ın basit yenilgisinden dolayı Karasakal'ın tayfa da pek ümit vermiyor. Cracker Bm'nin en güçlü 3. adamı işte Wb tayfasında Vista dengi gibi, en güçlü 20-30 karakter arasındadır yaklaşık.

Aslında yine tek attı gibi bir şey.:D Sadece uzun sürdü. Ama bildiğin ilk fiziksel darbede tekledi. İlerde bildiğin tekler yani.:D
Bişey soracam sana, Coby'e o kadar zaman öğretmenlik yaptı Garp ama orda konuştuğunda, Akainu'nun önünde ölecekken senin elemandan hiç tepki görmedik ? Garp'ın tavrını nasıl açıklıyorsun ? Coby'in kurtarılmaya değer bir tarafı mı yoktu yoksa çok uzakta mı kaldı yoksa salla gitsin mi yaptı ?

Bişey soracam sana, Coby'e o kadar zaman öğretmenlik yaptı Garp ama orda konuştuğunda, Akainu'nun önünde ölecekken senin elemandan hiç tepki görmedik ? Garp'ın tavrını nasıl açıklıyorsun ? Coby'in kurtarılmaya değer bir tarafı mı yoktu yoksa çok uzakta mı kaldı yoksa salla gitsin mi yaptı ?
Akainu'ya yaklaşsaydı kendini tutamayıp girişirdi.Bu yüzden yaklaşmadı.Hem o zaman Shanks'ın girişi hiç havalı olmazdı :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık