Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kuzuri

Ve oradan iş çıkmadığını anlayınca Inu ve Neko'nun söylediği gibi tekrardan Robin'in peşine düşecekler.

Edit: Bir de ben vurayım. Biz o Shanks-Kaido meselesini yıllar önce konuşup kapatmıştık bile. :(
Bildigim kadariyla yonkou lar ödül yukseltebiliyor cunku BM nin adamlari
Sanjiyi aradiklarinda only a live yazip ödülunu yukselttiler. Ayni durum robin
icin de olabilir ama robinin ödülü baya yukselcek gibi geliyor bana.

Bildigim kadariyla yonkou lar ödül yukseltebiliyor cunku BM nin adamlari
Sanjiyi aradiklarinda only a live yazip ödülunu yukselttiler. Ayni durum robin
icin de olabilir ama robinin ödülü baya yukselcek gibi geliyor bana.
O işi yonkou değil Sanji'nin babası yaptırdı. Reverie'ye davet edilen ülkelerden birisidir Germa. Hükümetle iletişimi kurup ödül işini halletmiştir.

Mihawk moda girdi mi Shiryuu impel Down günlerini mumla arar.

Mihawk'ı geçtim ben Sabo'nun Shiryu'u yeneceğini düşünüyorum. Hani olurda devrimciler ile karşılaşırsa BB korsanları Sabo uçan tekmeyle girer Shiryuu'a.

Kuzuri

@kuroashi.no.sanji1993 kanka hani onlarin yardima ihtiyaci yok ama tabi luffy nin var fakat insan hani aileyi bir arada gormek istiyor torun ogul baba üçlüsü. Luffy ölmek üzere olursa garpin bu durum karşisinda sessiz kalacagini sanmiyorum çünkü ace i kaybettikten sonra bunu kaldiramaz herhalde.

@kuroashi.no.sanji1993 kanka hani onlarin yardima ihtiyaci yok ama tabi luffy nin var fakat insan hani aileyi bir arada gormek istiyor torun ogul baba üçlüsü. Luffy ölmek üzere olursa garpin bu durum karşisinda sessiz kalacagini sanmiyorum çünkü ace i kaybettikten sonra bunu kaldiramaz herhalde.
Haklısın da Garp yıllarca denizcilik yapmış biri bundan sonra değişmesi çok zor. MF'de Akainu bilincini yitirmiş Luffy'ye saldırırken sessiz kaldı. Ki bunca yıl denizcilerin içindeyse hükümetin pislik tarafı hakkında da az çok bilgisi vardır. Örnek Ace'i anne karnındayken bile öldürmek istiyorlar. Onun dışında Ohara olayı var.

Kuzuri

Haklısın da Garp yıllarca denizcilik yapmış biri bundan sonra değişmesi çok zor. MF'de Akainu bilincini yitirmiş Luffy'ye saldırırken sessiz kaldı. Ki bunca yıl denizcilerin içindeyse hükümetin pislik tarafı hakkında da az çok bilgisi vardır. Örnek Ace'i anne karnındayken bile öldürmek istiyorlar. Onun dışında Ohara olayı var.
Evet dogru ama ne bilim sengoku garpi yere bastirdiginda ve garpin ağlamasi cok yurek yakti :(

Birdaha böyle bir durumda sessiz kalirsa garp baya bi fan kaybeder gibi geliyor bana. Hayatini denizcilige vermiş ama sonucta o bir dede :)

Evet dogru ama ne bilim sengoku garpi yere bastirdiginda ve garpin ağlamasi cok yurek yakti :(

Birdaha böyle bir durumda sessiz kalirsa garp baya bi fan kaybeder gibi geliyor bana. Hayatini denizcilige vermiş ama sonucta o bir dede :)
Zaten bayağı iç hesaplaşma yaşadı MF'de. Az da olsa umudum var. Belki değişir ama büyük bir olay gerekiyor. Ben de istiyordum Akainu'nun ağzına bir tane çalmasını da olmadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık