Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kararlaştıracak bir şey yok. Luffy kadar Sabo'nun da hakkıydı o. Luffy'de meyve olunca ben gömeyim bari demiş Sabo. :/ Devrimi kardeşlikten öne koyduğunu hiç sanmıyorum ama öyle olsa bile fark etmezdi benim için. Devrim ateşini yakmış pırıl pırıl bir aslan parçası derdim. :cool:
Sanjinin hakkı idi o meyve.Reyiz Merayı yeyip alayına yürüyecekti.Dragon bey de Saboya bi meyve ayarlamamış.

Kararlaştıracak bir şey yok. Luffy kadar Sabo'nun da hakkıydı o. Luffy'de meyve olunca ben gömeyim bari demiş Sabo. :/ Devrimi kardeşlikten öne koyduğunu hiç sanmıyorum ama öyle olsa bile fark etmezdi benim için. Devrim ateşini yakmış pırıl pırıl bir aslan parçası derdim. :cool:
Yani eve pizza gelmiş nasılsa Luffy uyuyor diye hepsini gömeyim tek başıma mı demiş. :D
O zaman arenanın yarısında boşa savaştı Luffy.Yarısı da Luffynin hakkıydı ancak verilen karara katılma hakkı bile olmadı.Hadi şöyle birşey olsa meyve tam başkasına gidecekken yemek zorunda kalsa anlayacağım.Öyle bir durum da yok.Dediğim gibi bencillik ve güç arzusu baskın geldi kendine saklamak istedi.Nasılsa Luffy dert etmez diyerek.Luffy bunları takan biri olsaydı görürdüm ben o zaman şenliği. :D Normal biri Luffy gibi davranmaz çünkü.Az biraz da olsa bozulurdu en kötü.

Sabo Dragona çok öncesinde o meyveyi istediğini söylemişti. Üstelik adam amiraldi, Burgess'tı kim varsa daldı Luffy için. Sorduklarında da isterse dünya yansın kardeşimi bırakmam, aynı acıyı tekrar yaşamam diyor hala daha şu öndeydi bu şundandı falan. Peh! :(

Acaba Linlinin fb si nasıl bişi olcak? Çünkü ilk yonkou fb si olcak (derinlemesine yani) baya epic bişiler bekliyorum. Gelse de o sahnelere okusak beeee. Kimbilir bizim cadaloz neler yaptı. Bu güne gitmeye hazır babanne sıfatını kazanmadan önce neye benziyordu gençken falan. Belki taş gibiydi de bu kadar koca bulabildi kendine :D

O konuda bir çözümlenemedi. Biri Sanji=Dark King diyor, diğeri Zoro=Dark King diyor.

Bence Zoro daha uygun duruyor.
Zeka ve dövüş yeteneği Sanji, kılıç ve görüntü Zoro işte.
Kişilik de biraz karışık. Zoro da bunun gibi vurdumduymaz oluyor bazen ya da bırakın ne hali varsa görsün diyor bi tayfa üyesi için rahatlıkla. Ray Ace'in ölümünden sonra pek duygulanmamış gibi duruyor.
Sanji ise planlamada iyi. Croco, Enel, Enies Loby'de tayfayı zekasıyla kurtardı adam. Ray de 2y muhabbetinde maharetini gösterdi.
Bu yüzden ikisi de benziyor ama ikisi de farklı Ray'den. Birebir aynı biri yok tayfada.

Acaba Linlinin fb si nasıl bişi olcak? Çünkü ilk yonkou fb si olcak (derinlemesine yani) baya epic bişiler bekliyorum. Gelse de o sahnelere okusak beeee. Kimbilir bizim cadaloz neler yaptı. Bu güne gitmeye hazır babanne sıfatını kazanmadan önce neye benziyordu gençken falan. Belki taş gibiydi de bu kadar koca bulabildi kendine :D
Dadan'ın geçmişi şu iken
Linlin'in taş çıkması şaşırtmaz. Ama bi an evvel gelmesi lazım flashbacklerin. Çok düz duruyor şu an için Linlin, hiç renkli değil. Karaktere derinlik kazandırması lazım Oda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık