Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onu amiralle kıyaslayan da Crocoyu Vergoyla Picaya yediren de yanlıştadır.
Örnek olarak verdim la onu. Serideki rolü adamları sanki daha güçlü gösteriyor gibi. Yoksa Bellamy bile kendini aşmışken Croco Jimbei ayarı bir seviyede çıkar karşımıza orası kesin gibi.
Birinin yancısı olunca sanki hor görülüyosun genel olarak . Yoksa Yonkou commanderlar cidden inanılmaz güçlüler.

Örnek olarak verdim la onu. Serideki rolü adamları sanki daha güçlü gösteriyor gibi. Yoksa Bellamy bile kendini aşmışken Croco Jimbei ayarı bir seviyede çıkar karşımıza orası kesin gibi.
Birinin yancısı olunca sanki hor görülüyosun genel olarak . Yoksa Yonkou commanderlar cidden inanılmaz güçlüler.
O başka. Dof taze olarak 2-3 arc göz önünde olan ve özel bağlantıları olan bi adam. Komutanlar işlendikçe o algı değişir. Bence zaten Cracker ve Jack yeterli de biraz zaman lazım yine farkı herkese anlatmaya.

Dofçu tayfa toplanın hele. @Daredewill @Millennium Wizard @Eustass Captain Kidd @Wataame Daisuki
Youtube'da dolaşırken şu sahneye denk gelince izleyeyim dedim.

Toei bile olsa harika değil mi gençler? :/ Dof'un geçmişini hatırlaması, deli gibi gülmeye başlaması ve ardından son gaz dalıp haki çarpıştırması falan çok iyi olmuş. Müzik de tam uyumluydu sahneye. :a:
Toei rağmen ses aktörü çok iyi bir şekilde kurtarıyor zaten.. Yaz gelsinde bu arc ı baştan izleyeceğim ya ciddiyim Mingo için gene izlerim yani gitti dağ gibi adam :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık