Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E.Oda Dof'a 340 milyon ödül biçtiği dönemde Enel'e 500 milyon biçmiş, ordan siz hesaplayın Enel'in E.Oda'nın kafasındaki konumunu..

Şu yonkoucukların patlayacağı günü merakla bekliyorum.Şenks hariç tabi ona dokunanı Oda affetmiyor.Hatta akĺından geçireni bile. Bnz.Kid
Sen de benim gibi Shanks fanı olma yolundasın:ehe:
Merak etme doğru yoldasın. Bırak Kidd'i Shanks fanı ol. Dediğin gibi bak Kidd Shanks'ı düşündüğü gibi Oda çarptı Kidd'i. Shanks boş değil çok şaşırtacak bizi.

Enel law seviyesi mi dendi ben mi yanlış duydum.Law kim la.Enel haki bilmiyor diye küçümseniyor ama Law karşısında haki bilmesine hiç gerek yok.Law ile 3.dakika uğraşır fazla değil.

@GeraltOfRivia seride bir tane kızıla yer var.O yer de Kidden başkasının değil.Oda torpilo bi bıraksın Şenks direk patlar.

Enel bence o zamanki haliyle bile şimdiki Law, Zoro gibi karakterleri harcar yenerdi. Adamın meyvesiyle kombine kullandığı k.haki mükemmeldi... Belkide sadece Fujide gördük onun kadar iyisini. Yani k.haki ile saldırılardan sıyrılır meyvesiyle en fazla 2-3 saldırı zaten. @straw-hat ödül örneklerinden konuşmuş katılıyorum bende. E.oda o dönem güçtede ödülü çokca baz alıyordu zaten.

@Eustass Captain Kidd
Kaido'yu 1vs3 ( hadi Apoo kaçtı 1vs2 diyelim) yakalayıp alamayan ( hatta hasar verememiş bile olabilir ). Kaido karşısında 1vs1 şansı olan Shanks'ı mı alacak?
Gel Shanks fanı ol doğru yola gir:D

Kaidoyu bırak 1v2 Luffy ve Law olsa bile alamazlardı bu güçleri ile.
Luffy ve Law wanoda da yetmeyecek. Zaten o yüzden sağdan solda bir sürü yardım topluyorlar.

Shanks vs Kaido konusuna ne diyorsun. %60 - %40 Kaido alır diyorum. Ama hayatının en zor dövüşü olur( Kimbilir belki Oda'nın Shanks sevgisi depreşir. Kaido'yu Shanks'a aldırır:D)

Luffy ve Law wanoda da yetmeyecek. Zaten o yüzden sağdan solda bir sürü yardım topluyorlar.

Shanks vs Kaido konusuna ne diyorsun. %60 - %40 Kaido alır diyorum. Ama hayatının en zor dövüşü olur( Kimbilir belki Oda'nın Shanks sevgisi depreşir. Kaido'yu Shanks'a aldırır:D)
Şenks en güçsüz yonkou bile çıkabilir.İçtiği sakelerde bir şey var onun :D

Kaido alır.Rahat olmaz bir yara izi daha edinir ama alır.60 40 makul bir oran.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık