Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oo Zoro'ya laf çakmışsın alırım bir dal. :/

Enel veya Mom gibi elektriğin olmadığı sürece kimsenin işine yaramaz. Minkler elektrikle oynuyorlar ama boş işler bunlar. O elektrik seviyesiyle ampul yakarlar anca.
Eneli özlemişim. Gelsede görsek yahu. Şöyle bir minklerin orada amaru yapsa elektrik öyle değil böyle yapılır diye:D

Kulak memesi o kibirle aşağıda da dayak yer ama ben de severim kendisini.
Enel geri gelirse bizim deli oğlan kendi tarafına çeker(gerçi o kibirle Luffy'nin etkileyemeyeceği nadir karakterlerden olabilir):D
Kötü mü olurdu bizim tavşan iki elektrik görürdü. Zaten Enel her ne kadar kibirli de olsa çok zeki adam 2 yıl boyunca ayda acayip güçlenmiştir. Yonkou gibi gelirdi buraya. Her ne kadar az bir ihtimal de olsa ben hala Enel'İ bekliyorum.

Son düzenleme:
Enel b.haki öğrenirse çoğu kişiyi rahatlıkla alır. Elektriğin hızı ve k.hakisinin muazzam olması yonkou altı bir seviyeye getirir onu

Enel'in meyvesi açık ara en iyi meyvelerden biri. Öldürmediği için yerenler var. Seride kaç kişinin öldüğünü gördünüz.:S Tek vuruşla Zoro'yu ne hale soktuğu üzerinden bir kıyas yapabilirsiniz. Cidden çok op bir meyve. WB'nin meyvesini bile bu meyveden ileri koyamıyorum.

Kizaru'nun meyve ile kıyaslayınca Enel'in ek olarak Amuru formu ve kendine elektrik vererek hayata döndürme gibi artı yanları var.
Enel hiç olmazsa Sabo kadar fiziksel olarak ve b.haki olarak güçlü olsaydı amiralleri geçerdi bana kalırsa.
Bu Amuru formada bildiğin G4

Enel'in saldırıları adam öldürmüyor çünki Amper'i düşük. Bu da meyveyi dengeliyor. Yoksa tüm mitolojik efsanelerde yıldırım tanrıyı sembolize eder. Enel'i gücü kısılmazsa seride rakibi olmazdı zaten. Meyve muazzam çünki. Adam da eli ayağı gibi kullanıyor meyveyi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık