Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kuina'dan medet ummayın artık. O öldü ve gömüldü. Geri dönmeyecek. Bu benim için bu serideki en net şeylerden birisi.
Sabo'da ölüydü ama ne hikmetse yanına Dragon gibi bir adam gelip kurtarıyor. Tam da kutsal ejder geçerken hemde. Nasıl öğrendik bunu? Marinford savaşından sonra. Gerçekten öldüğünü (Ace, WB gibi) görmeden OP evreninde birisinin öldüğünü söylememek gerekir. :artiz:

Oda her ne kadar öldürmeyi sevmese de seri sonuna kadar en azından 1 tane daha Ace'in ölümü gibi trajik bir ölüm gösterir bize.
Oda Luffy'nin önündeki engelleri kaldırdı WB tahtın önünde duruyordu KK olmak için onu yenmeliydin fakat kendisi oyaji olduğundan luffy onunla asla savaşmazdı o yüzden öldü, Ace kan yoluyla direk varisti artı desteği luffy'den fazlaydı o dönem o yaşadığı sürece luffy KK olamazdı öldü, şimdi bir tek Shanks var KK olayına nasıl yaklaşıyor bilmiyoruz öğrendiğimiz gün ölüp ölmeyeceği belli olur artı luffy için trajik bir olay olacağından benim oyum ona o ölmezse kimse ölmez :D

Sabo'da ölüydü ama ne hikmetse yanına Dragon gibi bir adam gelip kurtarıyor. Tam da kutsal ejder geçerken hemde. Nasıl öğrendik bunu? Marinford savaşından sonra. Gerçekten öldüğünü (Ace, WB gibi) görmeden OP evreninde birisinin öldüğünü söylememek gerekir. :artiz:
Sende haklı olabilirsin tabii ki. Düşüncene saygım var ama bence medet umulmamalı. O öldükten sonra yapılan cenaze töreni vs. Zoro'nun o çalışma süreci. O sahnelerden sonra ben Kuina'nın yaşadığını öğrenmek istemiyorum. Sabo'nun da geri dönmesini istemiyordum zaten ama döndü. Sevdiğim bir karakter değil. Her şey benim isteğime göre olmaz tabii ki. Ben sadece ölüler ölü kalsa iyi olur diyorum.

Sende haklı olabilirsin tabii ki. Düşüncene saygım var ama bence medet umulmamalı. O öldükten sonra yapılan cenaze töreni vs. Zoro'nun o çalışma süreci. O sahnelerden sonra ben Kuina'nın yaşadığını öğrenmek istemiyorum. Sabo'nun da geri dönmesini istemiyordum zaten ama döndü. Sevdiğim bir karakter değil. Her şey benim isteğime göre olmaz tabii ki. Ben sadece ölüler ölü kalsa iyi olur diyorum.
Zaten çok az kişi ölüyor üstüne birde diriliyorlar :artiz: bence de ölüler ölü kalmalı ve sayıları artmalı :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık