Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karolla

1 haftadır ayni şeyleri tartisiyoruz. Spoiler gelse de ortam senlense. Zorolari gösterse de alem erkek görse.

D. olmak ekstra güç katmıyor diyenler olmuş sanırım.

9 tane D. var bilinen ve bunların beşi muhtemelen h.haki sahibi.Hani milyonda bir olan ihtimal kendi içlerinde %50 den fazla.İki tanesi kesin gene olasılık fazla. :D Adamlar doğuştan torpilli yani yok öyle birşey diyemez kimse.

Canı için başkasına yalvaran adamda kral haki çıkmamalı. İnş. da çıkmaz. Şu saatten sonra kral hakiye sahip olacak adamlar belli.

1- Roronoa Zoro
2- Dragon
3- Coby (denizcilerin tek kral haki sahibi evladı olacak)

Kaido ve Linlin de soru işareti ama birinden birinde vardır bence.

D. olmak ekstra güç katmıyor diyenler olmuş sanırım.

9 tane D. var bilinen ve bunların beşi muhtemelen h.haki sahibi.Hani milyonda bir olan ihtimal kendi içlerinde %50 den fazla.İki tanesi kesin gene olasılık fazla. :D Adamlar doğuştan torpilli yani yok öyle birşey diyemez kimse.
Luffy'nin ne torpilini görün doğuştan?
Hiç kendini geliştirmeseymiş ne yapabilirmiş?

WB bir D değil ama durumu ortada Amirallerin durumu ortada. Yonkoularında aynı şekilde kaçtanesi D çıkacak acaba?
Sen ne kadar kendini geliştirirsen o kadar güçlü olursun D. felan hikaye.
Tabi ki bir ırk veya Klan olabilirler ama senin dediğin gibi doğuştan torpilli olmuyorlar.

Canı için başkasına yalvaran adamda kral haki çıkmamalı. İnş. da çıkmaz. Şu saatten sonra kral hakiye sahip olacak adamlar belli.

1- Roronoa Zoro
2- Dragon
3- Coby (denizcilerin tek kral haki sahibi evladı olacak)

Kaido ve Linlin de soru işareti ama birinden birinde vardır bence.
Rayleigh diyordu sanırım. En tepeye oynayanlarda bulunan bir güç diye. Kaido ve BM de çıkması olası yani.
1 e de Zoro'yu yazmışsın gözümden kaçmadı değil :)

Luffy'nin ne torpilini görün doğuştan?
Hiç kendini geliştirmeseymiş ne yapabilirmiş?

WB bir D değil ama durumu ortada Amirallerin durumu ortada. Yonkoularında aynı şekilde kaçtanesi D çıkacak acaba?
Sen ne kadar kendini geliştirirsen o kadar güçlü olursun D. felan hikaye.
Tabi ki bir ırk veya Klan olabilirler ama senin dediğin gibi doğuştan torpilli olmuyorlar.

Rayleigh diyordu sanırım. En tepeye oynayanlarda bulunan bir güç diye. Kaido ve BM de çıkması olası yani.
1 e de Zoro'yu yazmışsın gözümden kaçmadı değil :)

Genler.9 adamın 5 tanesinde h.haki çıkıyorsa o tesadüf değildir.Çabalamasına herkes çabalar ama mayasında olmayan ne kadar çabalasa da bir yere varamaz.İşte bu yüzden potansiyel diye diye dilimizde tüy bitti.Yoksa herkes çalışıyor op evreninde yerinde sayan adam ölür gider zaten herkes ilerlemeye çalışıyor.Ama atadan torpilli olan çabuk yükseliyor işte.

Aynen. Rayri'nin cümlesine istinaden demiştim ben de Kaido ve Linlin'i. Bu arada Mihowk'u unutmuşum yahu :(

Zoro'da çıkacak kimse debelenmesin boşuna :D

Chinjaoda bile var zoroda yok. :D

Genler.9 adamın 5 tanesinde h.haki çıkıyorsa o tesadüf değildir.Çabalamasına herkes çabalar ama mayasında olmayan ne kadar çabalasa da bir yere varamaz.İşte bu yüzden potansiyel diye diye dilimizde tüy bitti.Yoksa herkes çalışıyor op evreninde yerinde sayan adam ölür gider zaten herkes ilerlemeye çalışıyor.Ama atadan torpilli olan çabuk yükseliyor işte.

Chinjaoda bile var zoroda yok. :D
9 adamın 5 tanesinin H.haki kullandığı sayfaları atar mısın?
Veya bunda H.haki var dedilen sahnelerini.
D'ler de çoğunluk olabilir ama sen anlamak istemiyorsun. Bak Wb'ye H.hakisi var ama D değil. Aynı şekilde Shanks ve Rayleigh de öyle. Chinjao da D değil. Yani D olanlar kadar olmayanlarda da var. H haki.
Law da göründüğü kadarıyla yok.
Yani öyle torpil diyerek boş konuşmuş oluyorsun.
Hangi D benim dedem,babam D. diye buralara gelmiş hepsi savaşmış,çatışmış, yerinde saymamış sürekli ilerlemişler.
D.'ler sürekli başımıza iş açmıştır gibi laf ediyor Groseiler.
Herkes ilerlemeye çalışmışsa ilerlemişler işte. Wb,Rayleigh,Shanks,Amiraller,Koramiraller,Zoro,Sanji,Kid gibi adamlar bunların hangisi D?
Bana diyorsun ama kendin yazmak için yazıyorsun. Elim boş kalmasın durumu.

9 adamın 5 tanesinin H.haki kullandığı sayfaları atar mısın?
Veya bunda H.haki var dedilen sahnelerini.
D'ler de çoğunluk olabilir ama sen anlamak istemiyorsun. Bak Wb'ye H.hakisi var ama D değil. Aynı şekilde Shanks ve Rayleigh de öyle. Chinjao da D değil. Yani D olanlar kadar olmayanlarda da var. H haki.
Law da göründüğü kadarıyla yok.
Yani öyle torpil diyerek boş konuşmuş oluyorsun.
Hangi D benim dedem,babam D. diye buralara gelmiş hepsi savaşmış,çatışmış, yerinde saymamış sürekli ilerlemişler.
D.'ler sürekli başımıza iş açmıştır gibi laf ediyor Groseiler.
Herkes ilerlemeye çalışmışsa ilerlemişler işte. Wb,Rayleigh,Shanks,Amiraller,Koramiraller,Zoro,Sanji,Kid gibi adamlar bunların hangisi D?
Bana diyorsun ama kendin yazmak için yazıyorsun. Elim boş kalmasın durumu.
9 kişinin ikisi kesin şu an Ace ve Luffy.Dragon,Garp,Roger ise büyük ihtimalle öyle.Garpın laflarından.
9'da 2 yine az değil.Sen başkasını karıştıramazsın bu işe.Onlar D. değil ama güçlü diyorsun ya Shanks'ın sülalesini ele alalım.Bu adamın babasında,dedesinde yada D. gibi klanında bu şekilde h.haki çıkma olasılığı ne kadardır.D.ler kadar fazla mıdır değildir ben buna bakarım.O kadar fazla olsa D. gibi ünlü olurdu zaten.Muhtemelen yüzlerce isim arasından sadece Shanks çıkmış.Ama D. denince Monkey ailesi denince hele bu oran çok yüksek.İşte buna torpil diyoruz.Başkası güçlü olamaz demiyoruz.

Zoro misal ne kadar çok çalışıyor adam.Luffy bu kadar çalışıyor mu hayır.Ancak onun kaptanı ve h.haki sahibi.O yüzden çalışmak seni bir yere kadar götürür.Belli başlı başka özelliklerin de olması lazım.O da malzemede ne varsa onunla alakalı.

Yazmak için yazıyorsun derken muhalefet olmanı kastetmiştim.Muhalefet olmak zorunda hissedince kendini böyle boş argümanları savunuyorsun doğal olarak.

9 kişinin ikisi kesin şu an Ace ve Luffy.Dragon,Garp,Roger ise büyük ihtimalle öyle.Garpın laflarından.
9'da 2 yine az değil.Sen başkasını karıştıramazsın bu işe.Onlar D. değil ama güçlü diyorsun ya Shanks'ın sülalesini ele alalım.Bu adamın babasında,dedesinde yada D. gibi klanında bu şekilde h.haki çıkma olasılığı ne kadardır.D.ler kadar fazla mıdır değildir ben buna bakarım.O kadar fazla olsa D. gibi ünlü olurdu zaten.Muhtemelen yüzlerce isim arasından sadece Shanks çıkmış.Ama D. denince Monkey ailesi denince hele bu oran çok yüksek.İşte buna torpil diyoruz.Başkası güçlü olamaz demiyoruz.

Zoro misal ne kadar çok çalışıyor adam.Luffy bu kadar çalışıyor mu hayır.Ancak onun kaptanı ve h.haki sahibi.O yüzden çalışmak seni bir yere kadar götürür.Belli başlı başka özelliklerin de olması lazım.O da malzemede ne varsa onunla alakalı.

Yazmak için yazıyorsun derken muhalefet olmanı kastetmiştim.Muhalefet olmak zorunda hissedince kendini böyle boş argümanları savunuyorsun doğal olarak.
Bak olasılıklara girdin şunda çıkacaktır bunda çıkacaktır diye.
Hala diyorsun ki bir tek Shanks var sana o kadar isim saydım.
Hala diyorsun ki Zoro çalışıyor. Yav Luffy'nin küçüklüğü işlendi hatta dedesinin ağından ne yaptığı söylendi. Ek olarak bu adam Ray'den eğitim aldı dediğin gibi hiç çalışmıyor öyle geliyor. Ben D'yim diyerek herkesi parçalıyor.

Kendin dedin şuan için 9 da 2 kesin olan. Net olarak yazılmamış.
Monkey ailesi yatarak mı gelmiş bu güce anlamak istemeyen sensin. Luffy'i Garp çocukken eğitmese, Sürekli Ace,Sabo ile savaşmasa ve sadece köyünde otursa şuan böyle mi olur. En kolayından Law D idi ama normal bir Doktordu. Ailesi gitti bu işlere girdi meyveyi,aldı yavaş yavaş güçlendi herkes böyle. Wb uçarak mı geldi buralara o da aynı şekilde.
Yani D. olupta torpilli demek saçmalıktan başka bir şey değildir. D'nin anlamı bile belli değilken diyorsunuz bunu bir de :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık