Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen öyle, o yüzden k.haki ile nasıl tespit edemedi diye sordum, mangaka böyle bug bırakıyor bazen maalesef. BM ordusuna karşı HHaki kullandirmıyor hatta Crackere karşı bile kullanmadı mesela Luffy, en azından terletirdi Crackeri. Hikaye için başka yerlerden taviz veriyor maalesef. :)
Hmm olabilir açıkçası. Kesin olmayan bir şey üzerinden diretmeye niyetim yok. :/ Yine de Luffy'nin bir kişiye veya cisme vurduğunda sertliğin sebebinin hakiden dolayı olup olmadığını anlaması gerekir normalde.

Neyse ya çok da önemli bir mevzu değil zaten. Geçti gitti.

Tekniğin adı bile SERT BİSKÜVI yahu ne hakisi, adamın meyve yeteneği o. :)
Bu mesajı tee ne zaman yazmıştım :D Ben sert bisküvi kısmı ile ilgili bir şey demedim. Luffy'nin yorumuna bakarak dedim. Ama çeviri değişmiş orada bu mesajı bulmuşsun onları nasıl okumadın şaşırdım :D Resmi çeviride en güçlü b. haki demiyor cracker için b. hakisi sert diyormuş. Ayrıca işte içinde o vardı anlayamadı demek de bence mantıksız. Bunları dedim ama tekrar diyeyim. Luffy daha hakiyi bilmezken sentamarunun kadınlar adasındakilerinin dedesinin vesare haki kullandığını anladı da şimdi bu seviyede mi anlayamıyor. Benim açımdan bu rezalet olur Luffy için. Görüşüm bu.

Oda aslında bu uyanış denen şeyi ortaya atmakla yanlış yaptı bence .... Çünkü hadi Mingo nun meyve ip etraf ip oluyor. Ya da Luffy nin lastik etraf lastik oluyor. Ulan bu uyanışı diğerleri nasıl kullanacak örn Bege adam kale meyvesi yemiş. Etraf kale mi olacak? Ya da Law uyandırdı etrafı oda mı olacak anlamadım ben bu uyanışı mantık olarak etraf da şekillenebilecek bir şey olması lazım. Alev,magma,ip,karanlık,lastik,buz,zehir vs gibi diğr türlü olmuyor yav :S

Oda aslında bu uyanış denen şeyi ortaya atmakla yanlış yaptı bence .... Çünkü hadi Mingo nun meyve ip etraf ip oluyor. Ya da Luffy nin lastik etraf lastik oluyor. Ulan bu uyanışı diğerleri nasıl kullanacak örn Bege adam kale meyvesi yemiş. Etraf kale mi olacak? Ya da Law uyandırdı etrafı oda mı olacak anlamadım ben bu uyanışı mantık olarak etraf da şekillenebilecek bir şey olması lazım. Alev,magma,ip,karanlık,lastik,buz,zehir vs gibi diğr türlü olmuyor yav :S
Bu uyanışa çok az insan ulaştığı için sorun olmaz.

Bu uyanışa çok az insan ulaştığı için sorun olmaz.
O yüzden h. haki sahipleri dışında kimseye vermesin, rahat etsin.

Teach de uyanış çıksa bana göre yenilmez olur. Etrafı karanlık yapsa ve o alanda temassız tüm meyveler iptal. Üzerine minik kara delikler falan ve deprem yumruğu sallasa o çekim yerlerine yenilmez olur. Teach'de h. haki yoktur büyük ihtimal, uyanış yapamaz.

Teach de uyanış çıksa bana göre yenilmez olur. Etrafı karanlık yapsa ve o alanda temassız tüm meyveler iptal. Üzerine minik kara delikler falan ve deprem yumruğu sallasa o çekim yerlerine yenilmez olur. Teach'de h. haki yoktur büyük ihtimal, uyanış yapamaz.
O dediğini Teach yapacak bence. Belirli bir menzil içerisinde meyve gücü yalan olacak yani. Buna uyanış mı der yoksa meyvede ustalaştığı için mi yapabildi der bilmem ama bir şekilde olacak bana kalırsa.

Akainu da da vardır bence bana öyle geliyor. Amirallerden birinde kesin olması lazım.. Şimdi Kaidou ve Shanks muamma ama Big Mam da daha göremedik. Haki bile göremedik ama ne bileyim gene Kral haki olup da meyvesi saçma sapan biri nasıl uyanış yapacak :D

WB dünyayı yokedebilicek adam olarak tanınıyor.Depremin uyanışını siz düşünün nasıl uber bir güç çıkıyor ortaya.Teach WB'den sadece meyve ruhunumu aldı acaba?Çünkü ilk yumruğu WB wari atıor.Eğerki uyanışıda almışsa ortalığı duman eder duman.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık