Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BM ile Luffy'nin dövüşeceğini sanmıyorum. Zira Luffy'nin g4 seviyesi kadar hızlı hareket edebilecek bir karakterde değil bm, ikisinin dövüş stili çok uyumsuz. Luffy hıza dayalı saldırıları olan bir karakter, bundan nasıl sıyrılacak bu koca kadın?

BM ile Luffy'nin dövüşeceğini sanmıyorum. Zira Luffy'nin g4 seviyesi kadar hızlı hareket edebilecek bir karakterde değil bm, ikisinin dövüş stili çok uyumsuz. Luffy hıza dayalı saldırıları olan bir karakter, bundan nasıl sıyrılacak bu koca kadın?
Daha kadının hızı ve teknikleri hakkında bir şey görmedik. Bu kanıya nerden vardın?

Aslında devrim ordusunun hikayede olması iyi oldu.Şimdi er yada geç inecek o hükümet,alternatif olarak bizim tayfanın dünyayı yönetmesi çok abes olurdu.Çünkü Luffy dünyadaki en özgür insan olmak için korsanlar kralı olmak istiyor bu yönetim şeysi tamamen onun karakterine aykırı.
Direk Oda alternatif hükümeti sundu önümüze.Hatta Sabo genel Padişahımız olacak seri sonunda :D
Gerek yoktu yani.Ne kutsal ejder muhabbetine ne de devrimcilere gerek yoktu.Gerci belki sirf bu kurgu bollugundan dolayi seven takip eden de vardir ama seri sonu karisacak iste mevzu.
Ada ada gezmek ile de gayet zevkli olurdu
seri.Hem Oda adam akilli vs cizmeyi ogrenirdi belki

Akainu Saboyu da desecek.Mera mera katili Akainu diye nam salacak.Kimse yemeyecek meyveyi laneti yuzunden :D:D

Yeni kurulacak sistemin en büyük düşmanı da aynı zamanda Luffy oluyor. Dragon oğlunu idam etmeli yoksa sistem patlar. Korsan kralla özgür dünya mı olur?
Hocam Luffy ölecek işte.Direk oda serinin bu problemi kökünden halletmiş olacak :)
@Eustass Captain Kidd
Grand Lİne bölümleri tam olarak öyleydi ve çokta güzeldi bence. Aslında seri şuan hala tam istediğin gibi ilerliyor :D Belki bu arc ve sonrasında karışabilir biraz işler.

Bu arada bence Akainunun aldığı kişi Dragon olacak o son savaşta. Sonra Sabo bir şekilde egale edecek Akainuyu.

Daha kadının hızı ve teknikleri hakkında bir şey görmedik. Bu kanıya nerden vardın?
Kadın bayağı şişman ve şekilsiz gözüküyor ondan dedim. Zira Teach karakterini de görmüş idik Luffy karşısında, hapishanede Luffy'nin yumruklarından kaçamamıştı. Şimdi g4 çıktı birde bundan nasıl kurtulur bilemiyorum, ruh dağıtma, canlandırma gibi bir özelliği var belli ki.

Kadın bayağı şişman ve şekilsiz gözüküyor ondan dedim. Zira Teach karakterini de görmüş idik Luffy karşısında, hapishanede Luffy'nin yumruklarından kaçamamıştı. Şimdi g4 çıktı birde bundan nasıl kurtulur bilemiyorum, ruh dağıtma, canlandırma gibi bir özelliği var belli ki.
Oda ona göre çizer merak etme. Önemli olan karakterlerin seviyesi. Misal Teach son derece hantal birisi. Düşündüğünde dersin ki Kizaru bunu delik deşik eder. Fakat öyle bir şey olmayacağını biliyoruz. Bigmom da o hesap işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık