Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Animeden izleyince Neko ve İnu'nun bayağı güçlü olduğunu fark ettim.

Jack ile teke tek adil dovusse herhangi biri herhalde burun farkıyla kaybeder.

Güçlüler ama inatcilar.

Animeden izleyince Neko ve İnu'nun bayağı güçlü olduğunu fark ettim.

Jack ile teke tek adil dovusse herhangi biri herhalde burun farkıyla kaybeder.

Güçlüler ama inatcilar.
Bacak ve kol farkıyla kaybederlerdi :) Jack 5 günün sonunda çizik almamıştı gördüğümüz kadarıyla. İnu ve Neko ise hırpalanmıştı. Yine zorlu vs. olur ama dediğin gibi burun farkıyla olmazdı bence.

Sinestram

@Akainu Sakazuki
Garp'ın son zamanlarında Roger'la aynı güçte olduğunu nereden biliyorsun? Smoker da Luffy'i kaç kere ölümün döşeğine getirdi bir denizci olarak, hatta sadece Luffy'i avlıyordu hatırlarsan, Garp'ın Roger'ı kovaladığı gibi. Adam kendi elleriyle teslim olana kadar Garp bu işi becerememiş. Eğer becerebilecek olsa Denizci kuvveti Roger'ın peşinden gitmez miydi? Benim sorularım bu. O yüzden Garp'In seviyesi nerede bilmiyoruz.

@Akainu Sakazuki
Garp'ın son zamanlarında Roger'la aynı güçte olduğunu nereden biliyorsun? Smoker da Luffy'i kaç kere ölümün döşeğine getirdi bir denizci olarak, hatta sadece Luffy'i avlıyordu hatırlarsan, Garp'ın Roger'ı kovaladığı gibi. Adam kendi elleriyle teslim olana kadar Garp bu işi becerememiş. Eğer becerebilecek olsa Denizci kuvveti Roger'ın peşinden gitmez miydi? Benim sorularım bu. O yüzden Garp'In seviyesi nerede bilmiyoruz.
Anime en basindan beri bu izlenimi verdi cunku

Sinestram

bu izlenimi nerden aldın açıklayabilirmisin acaba
Gidebilseler dünyanın sırrını bilen elemanı boş bırakmazlar herhalde. Herif Korsanlar Kralı olarak anılıyor ve kadim tarihi biliyor, vurdum duymaz ve cesur. Anca kendi teslim olunca yakalayabiliyorlar. Bu adam Brook'un döneminde rookie ve o zamandan beridir denizde. Roger öldükten sonra WB dünyanın en güçlüsü olarak anılıyor. Ben bu denklemde Garp'ı Roger'ı yakaladığı için anılan "Denizci Kahramanı" olması dışında göremiyorum, o bile fake.

Gidebilseler dünyanın sırrını bilen elemanı boş bırakmazlar herhalde. Herif Korsanlar Kralı olarak anılıyor ve kadim tarihi biliyor, vurdum duymaz ve cesur. Anca kendi teslim olunca yakalayabiliyorlar. Bu adam Brook'un döneminde rookie ve o zamandan beridir denizde. Roger öldükten sonra WB dünyanın en güçlüsü olarak anılıyor. Ben bu denklemde Garp'ı Roger'ı yakaladığı için anılan "Denizci Kahramanı" olması dışında göremiyorum, o bile fake.
Defalarca ölümün kıyısına yada köşeyede fakemi sıkıştırdı ve bu oda denilen adam Rogere gercekten yakın bir denizci yi bu seriye koymazmi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık