Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Peki ayni açığı neden Jozu yakaliyamaz diye düşünüyorsun
Aynı açık ne yahu? Kitlenen Jozu ve kendi başına o süre zarfında kurtulamadı. Mf izleyen okuyan biri ne düşünür? Bu adam daha üstün der. Jozu daha iyi demen için elindeki veri ne onu soruyorum. Jozu bir açık yakalar mesele o değil ki. Aokiji'ye karşı vurdu zaten bir tane, ya da Croco'ya da vurdu. Croco tek mi yedi? Dof açık yakalarsa kitler diyorum.

Hani Jack, Maroc, X, Y diyebilirsin tekrar diyorum ama Jozu'yu bizzat gördük işte. Üstün olan taraf belliydi.

Her şeyden anlam çıkarıyoruz. Şöyle oldu şöyle mesaj var diye buradan çıkaramıyor muyuz?

Sanji ve Vergo'da baskın olan Vergo oldu. Sanji onu yener demek gösterilene göre mantıklı mı? Sanji'de açık yakalar evet duvara gömdü ama kendisini deyimiyle bacağı gidiyordu.

Aynı açık ne yahu? Kitlenen Jozu ve kendi başına o süre zarfında kurtulamadı. Mf izleyen okuyan biri ne düşünür? Bu adam daha üstün der. Jozu daha iyi demen için elindeki veri ne onu soruyorum. Jozu bir açık yakalar mesele o değil ki. Aokiji'ye karşı vurdu zaten bir tane, ya da Croco'ya da vurdu. Croco tek mi yedi? Dof açık yakalarsa kitler diyorum.

Hani Jack, Maroc, X, Y diyebilirsin tekrar diyorum ama Jozu'yu bizzat gördük işte. Üstün olan taraf belliydi.

Her şeyden anlam çıkarıyoruz. Şöyle oldu şöyle mesaj var diye buradan çıkaramıyor muyuz?

Sanji ve Vergo'da baskın olan Vergo oldu. Sanji onu yener demek gösterilene göre mantıklı mı? Sanji'de açık yakalar evet duvara gömdü ama kendisini deyimiyle bacağı gidiyordu.
Bro savaşa bakınca öyle bir karışıklık varki ama tabi sen direk bakınca haklısnı ona bir şey diyemem ancak benim düşüncem şuanı bilmem ama o zamanlar bana göre öyleydi

Gösterilen diye bir şey mi var Mf'de Allasen ? Gösterilene göre değerlendirebileceğin tek şey Wb-Akainu dövüşüdür. O da harbi harbi gösterildiği, 2 sahneyle geçiştirilmediği için.

Gösterilene göre diye bir başlarım saçma sapan şeyler ortaya çıkar. Birkaç örnek vereyim kafi. Gösterilene göre :D

Croco Mihawk'ı durdurdu. Mihawk'a denk olabilir.
Vista Mihawk'ı durdurdu. Demek ki Vista Mihawk seviyesinde.
Croco Akainu'yu da durdurdu. Demek ki Croco amiral seviyesinde de olabilir.

Gibi...

Mantıklı mı şimdi gördüklerimize göre değerlendirmek ? :) Jozu'nun hiçbir şeyi olmasın, ne fiziksel gücü ne b. hakisi cart curt.. Meyvası var la meyvasıııı :) Mingo üstün diyorsan seride elmasın delinebileceği ya da kesilebileceğiyle ilgili seride geçmiş tek argüman göster bana hadi :) İşte bu komik hacım. Boş bir şeyi savunuyorsunuz. Çıkmaz sokağı göre göre çıkmaz sokağa girmek gibi bir şey sizinkisi. Neden ısrar ediyorsunuz bunu savunmakta söyler misin ?

Gösterilen diye bir şey mi var Mf'de Allasen ? Gösterilene göre değerlendirebileceğin tek şey Wb-Akainu dövüşüdür. O da harbi harbi gösterildiği, 2 sahneyle geçiştirilmediği için.

Gösterilene göre diye bir başlarım saçma sapan şeyler ortaya çıkar. Birkaç örnek vereyim kafi. Gösterilene göre :D

Gibi...

Mantıklı mı şimdi gördüklerimize göre değerlendirmek ? :) Jozu'nun hiçbir şeyi olmasın, ne fiziksel gücü ne b. hakisi cart curt.. Meyvası var la meyvasıııı :) Mingo üstün diyorsan seride elmasın delinebileceği ya da kesilebileceğiyle ilgili seride geçmiş tek argüman göster bana hadi :) İşte bu komik hacım. Boş bir şeyi savunuyorsunuz. Çıkmaz sokağı göre göre çıkmaz sokağa girmek gibi bir şey sizinkisi. Neden ısrar ediyorsunuz bunu savunmakta söyler misin ?
Ağzından bal akıyor he bunları bile bile siz neden Luffy=Zoro' yu savunmakta ısrar ediyorsunuz?

Gibi...

Diyorsun ya elmas kesilmez delinmez.

Bunun yanında elmasa yumrukla zarar vermek senin mantıkla imkansız.

Peki düşün bakalım Garp bu adamı nasıl yenecek?
Birde yumrukla.

Kimse cikipta Garp yenemez demesin. Çığır açmayın.

Diyorsun ya elmas kesilmez delinmez.

Bunun yanında elmasa yumrukla zarar vermek senin mantıkla imkansız.

Peki düşün bakalım Garp bu adamı nasıl yenecek?
Birde yumrukla.

Kimse cikipta Garp yenemez demesin. Çığır açmayın.
Kesilmez ve delinmez. Aksi bir örnek yok. Mingo da ya kesecek ya da deleceği için aynı şey onun için de geçerli. Garp konumuz değil Mingo için konuşuyoruz ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık