Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eski Ve Yeni Dönemde Arasındaki Benzerlikler diye böyle bir şey paylaşmış One Piece fan sayfası

Tamamen serinin ikinci yarısına ve okudugum Wb-Dragon teorilerine göre degerlendirirsem.

Wb-Monkey D.Dragon ikinci yarıda yani Yeni Dünya'da islenecek baba figürü. Shanks-Kid olacak ki zaten hedeflerine koydular bu da dogrulandı. Son olarak Garp-Coby diyorum.

Bir ana karakter bu kadar ele ayağa düşürülmemeli bence. Çünkü Luffy serinin başında her ana karakterin özelliğine sahip ama hiçbir ana karakterin olmadığı kadar ''derinlik'' sahibi, sığ olmayan bir karakterdi. Herifin bakışlarında bile bir anlam yatıyordu. Mock Town'u hatırla. Arabasta... Yer yer kurduğu ''büyük adam'' cümleleri falan. Sonradan mal ötesi bir karakter oldu çıktı yav. Amaaaaaaaaaaaaan, kızdım Oda'ya :artiz:
Çoğu fikrine saygı duymuyorum bence saplantılısın bazı konularda lakin arada bir de o kadar doğru konuşuyon ki. Şu alıntıladığım yere yüzde yüz katılıyorum. Nerde eski Luffy dedittiroyor.

power manga da they are concerned about how to deal with me yani benimle nasıl anlaşacakları konusunda endişelendiler gibi bir anlam çıkıyor.
bu da link.resim eklemeyi bilmiyorum
http://read.powermanga.org/read/one_piece/en/0/727/page/7

manga reader da ise in a bind over yani benim üzerimden bazı işlerini hallediyorlar yani kullanıyorlar anlamı çıkıyor..Mangareader mangapandanın çevirilerini kullanıyor yanılmıyorsam.Mangapanda ise pek güvenilir değil.Mangastream ile aralarında uçurum olan bazı bölümelere forumca şahit olduk.onunda linkini vereyim
http://mangareader.website/one-piece/727/8

hangisine inanacağın sana kalmış.Rahatça susturabileceğin bir adamı baş tacı edecek adamlar değil bunlar
Ben Smoker'ın çevirisini paylastım, o da stream'dan çeviriyor. Mingo'nun konumuyla ilgili düşüncelerim net. Bağlantıları ve elindeki kozlar sayesinde Schibukai koltuğunda kalmayı başarmış ve daha da önemlisi Cp0'ı kullanmış ama bu gücünden dolayı değil, bağlantıları, elindeki koz ve kutsallarla yaptığı anlaşma sayesinde..

Bazı arkadaslar öyle bi anlatıyor, sanarsın ki Mingo tek basına bütün kutsallara ve marineye üstünlük sağlamış ve bu konumu elde edip, koruyabilmiş.. Yok öyle bir şey!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 46)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık