Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Zoro'nun gölgesinin koyulduğu Jigoro da bayağı sağlam adammış ha. Ailesini korumak için yedi bin korsanı öldürmüş. Şu ana dek bildiğimiz tüm korsan filolarının sayısından daha yüksek bir sayı bu.
Oha ciddi mi ?

Zoro'nun ailesinin düşman kuvvetlerince katledildiğine dair düşüncelerim kuvvetlenmeye devam ediyor o zaman. Ciddi bir rakam ve Oda'nın böyle bir adamı tercih etmiş olması tesadüf değil. Bu adamın tarzı belli. Tam bir psikopat. Tek manga kapağıyla anlattıklarını gördüm geçen. Bir kez daha pes dedim. Böyle bir adam hiçbir şeyi tesadüfe bırakmaz :respect:

NOT: Bunda çeviriye bile gerek yok. Çizilenler bir çok şeyi anlatıyor. Daha doğrusu Oda'nın ne kadar manyak ötesi bir adam olduğunu gösteriyor. Kapak 307. sayıya ait. Yani bundan 534 bölüm öncesine :eek:o_O:oleyo2:

Son düzenleme:
Oha ciddi mi ?

Zoro'nun ailesinin düşman kuvvetlerince katledildiğine dair düşüncelerim kuvvetlenmeye devam ediyor o zaman. Ciddi bir rakam ve Oda'nın böyle bir adamı tercih etmiş olması tesadüf değil. Bu adamın tarzı belli. Tam bir psikopat. Tek manga kapağıyla anlattıklarını gördüm geçen. Bir kez daha pes dedim. Böyle bir adam hiçbir şeyi tesadüfe bırakmaz :respect:

Ne diyor kısaca yazaydın iyiydi.:)

Sanji'yi, Carrot kurtaracak belki, o tavşanlar boşuna çizilmedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 62)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık