Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Deprem meyvesi gibi bir etki Sengokunun saldırıları gibi etki yarattığından diyor bence luffy.Özel bir yumruk anlamında.Sonuçta rokuogan falan da daha önceden görebileceğin teknikler değil.

Yami

Ben luffyden H.Haki ve Uyandırma ile ilgili bir şey bekliyorum bu adamı yenerken çok epic bir şey olmalı ki seriden zevk alayım yoksa kesmez beni.
Rob Lucci vs epikliğini geçsin yeter. Doflamingo'dan beklentim vardı ama o hüsrandı benim için.
Böyle ağız burun dağılmalı yumrukların uçuştuğu bir vs görmeyeli uzun oldu.

Ben luffyden H.Haki ve Uyandırma ile ilgili bir şey bekliyorum bu adamı yenerken çok epic bir şey olmalı ki seriden zevk alayım yoksa kesmez beni.
Oda da öyle bir şey dedi. Güçlü yumrukları var dedirterek yendirmeyecekmis. Tatmin olmayacağını dusunuyor ki böyle tanıttığı adam için epik bir dövüş hazırlıyordur.:D

karolla

Olabilir bu gücüyle alakalı bir durum mu oluyor? Öyle bir yumruk zira biz de görmedik.
Luffy kendi gücünü ve yumruklarını biliyor. Kend G4 kingkongun'unu biliyor etkisini biliyor. Ve elizabellonun yumruğu için daha önce böyle bir yumruk görmedim diyor. Demekki luffynin en güçlü yumruğu kral yumruğu kadar güçlü değil sonucu çıkar. Değil mi? Luffy kendisi böyle diyor.

Luffy kendi gücünü ve yumruklarını biliyor. Kend G4 kingkongun'unu biliyor etkisini biliyor. Ve elizabellonun yumruğu için daha önce böyle bir yumruk görmedim diyor. Demekki luffynin en güçlü yumruğu kral yumruğu kadar güçlü değil sonucu çıkar. Değil mi? Luffy kendisi böyle diyor.
Evet öyle. Haklısın.

Arkadaş açıklıyorum anlamıyorsun herhalde yumruk tekniğiyle alakalı bir olaydır o gücüyle değil. Öyle bir yumruk tekniği görmedim anlamında söylüyordur onu.

Hatta Luffy o tekniğe bakaraktan kafasında bir tane o tarz bir teknik bile tasarlamış olabilir. İlerde böyle bir şey olursa da ula bak adam böyle söylemişti adam tekniği anlayıp kendisi uyguladı bile dedirtebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık