Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

@Izuku Midoriya

Luffy zaten en tepede olacak ama bu adama denk onunla dövüşebilecek adamlar da olacak di mi? Olaya direk öyle bakıp kesinlik getirmeyin. Lucci normal biri değül.:D
Olacak tabi. Ama bu Lucci değil. Teach var Kaido var. Yeter. Lucci bunların yanın normal biri sıfatını dahi haketmez.
Luffy gözlerini kör etmiş :)
Burada her önüme geleni savunmuyorum, bana göre bir kaç karakter kaybetmiş olsa dahi, yeterince güçlenecek potansiyel ve iradeye sahip. Bunlardan biri de Lucci. E. Oda Cp0 lideri olarak geri getiriyor bu adamı, bana göre beklentimizi yüksek tutmak için ciddi bir sebep bu.Kaldı ki Cp0 yokken de çok daha güçlü bir şekilde geri döneceğini düşünüyordum Lucci'nin. Çünkü bu adamda güçlenecek potansiyel var. Meyvesi de buna çok uygun
Ben Lucci gelişmez demişim gibi yorum atmışsın. :S Lucci bundan sonra Luffy'yi ilk vs kadar zorlayamaz. Hayal gücün Oda'dan da geniş senin. :S

Lucci'yi nasıl kim tanırdı. Moriah tanıyor. Kuma tanıyor. Büyük ihtimal diğer Shichiler de tanıyor. Belki Yonkou'lar bile ismini duymuştur. Koramiral'ler saygıyla bahsediyor adamdan.

@Izuku Midoriya

Luffy zaten en tepede olacak ama bu adama denk onunla dövüşebilecek adamlar da olacak di mi? Olaya direk öyle bakıp kesinlik getirmeyin. Lucci normal biri değül.:D
Shichiler, WG muttefiki la. Muttefiklerinin elemanlarindan tanidiklari olmasi normal degil mi? Shanks-Mihawk muttefiki mi WB'nin? WB duyduysa diğer yonkolar da duymuştur zaten.

Koramiraller de aynı şekilde WG'nin emrinde. Adamın geçmişini biliyor koramiraller. Nereden bilecek aynı kuruma calismasalar?

Acayip kiyaslamalara girmissin. Lucci iki senede Sabo ile denk olacak adam degil. Hele ki yunruklastigi Sabo meyve yeyip kendine artı katmış Sabo ise.

Yami

Lucci niye gelişemiyor la :D
Adam küçüklüğünden beri dövüş sanatları çalışıyor. Haki de öğrenmiş. Daha ne olsun ?
Niye güçlenemiyor birisi anlatsın bu çok asılsız bir iddia. Adam seride Luffyi fiziksel manada tokatlayan tek insan.

Filmde sunuluş gösteriliş şekline göre Sabo ile aynı seviyede Lucci.Kim alır bilmem ama İssho karşısında aynı performansı çıkarır gibi.

Doğal pençe vs yapay ejder pençesi.Aslında hoş kapışma.

Yami

ROB LUCCİ
"CP9 için çalıştığı dönemde, organizasyonun en güçlü ismi olan Lucci, gücü Shichibukai tarafından bile oldukça iyi bilinen bir adamdır. Daha on üç yaşındayken 500 askeri ve bir korsan tayfasını tek başına ortadan kaldırmıştır. Lucci, CP9'nın gelmiş geçmiş en güçlü üyesidir. 4000 Doriki'lik vuruş gücü, organizasyonda kendinden sonraki en güçlü ikinci kişi olan Kaku'nun neredeyse iki katıdır. Franky onun gücünün CP9 standartlarının çok ötesinde olduğunu ve eğer Luffy olmasaydı Lucci'nin karşısında çıkan herkesi öldüreceğini söylemiştir. Lucci, şimdiye dek sadece fiziksel güç kullanarak Luffy'yi ölümün eşiğine getirebilmiş tek karakterdir. Bilinen ilk ve tek yenilgisini Luffy'den almıştır. İki yıllık zaman atlaması esnasında eski halinden daha güçlü biri olmuş ve en güçlü CP birimi olarak bilinen CP-0 bünyesinde çalışmaya başlamıştır.

Lucci'nin Dünya Hükümeti içerisinde sağlam bir itibarı vardır. Bu itibar onu efsane statüsüne taşımıştır. Öyle ki Kor-Amiraller, onun Buster Call saldırısından bile sağ çıkacağına inanmıştır.

Lucci sahip olduğu bu süperinsan gücünün yanı sıra, oldukça zeki ve gelişime açık bir adamdır. Gizli görevde olmasına rağmen, beş yıl gibi kısa bir sürede birinci sınıf bir gemi ustası olmuştur. Pluton'un planlarının Iceburg'da olmadığını anladıklarında, planların ondan başka sadece Franky'de olabileceği çıkarımını da kendisi yapmıştır."

ŞU ADAM gelişemez diyorsunuz ya çıldırıyorum :D

@Izuku Midoriya
Saydığın Teach bile tam olarak Luffy'nin jenerasyondan değil. Kaido zaten değil. Luffy ile birlikte gelişebilecek bir isim yok mu yani seride? Ben hazırlıklı olun diyorum ihtimaldir. Lucci'yi zaten tanıtması da felan normal biri gibi değil. Üstüne düştüğü bir karakter pekala güçlü çıkabilir.

@Phoenix

Her tanıdıkları kişiden öyle mi sözederler. Bu adam kendine resmen ben burdayım diyerekten tanıtmış. Herhalde tanıyacaklar bu adamı. Kuma'nın söylediği söz de şu. Savaşta ne olacağı bilinmez. Rob Lucci'nin yenileceğini kim düşünürdü... Kuma'nın bile adam hakkındaki görüşü bu iken fazla küçümsüyorsunuz adamı. Daha yaşıda anca 30 olmuş bu adamın. Kendisine ne görev veriliyorsa onu yapıyor. 5 yıl boyunca marangoz olarak İceburg'ın yanında kalması söylenmiş. Belki o sene boyunca savaşsa çok daha da gelişirdi. Koramiral'ler bile o varsa bize gerek yok diyorlar.

Kimseyle kıyaslamadım. Ben sadece çok güçlü çıkabilir diyorum. Sonra şaşırmayın Oda mıçtı diyerekten diye. Çünkü adam zaten normal biri olmadığını belirtmiş yani.

@Millennium Wizard

Karşısında ki çok güçlü bir şey yiyor o da ölmüyor. Ayrıca ölebilecek olduğunu bir çok kez gördük. ID ve MF başında gelir. Ölmesini istiyorsanız başka tabi.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 25)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık