Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Yami

Zamanın korsanları bile Amiral seviyesi kişilerle baş edememiş ki.
Shikiyi , Garp / Sengoku paketlemedi mi ? Garp ile Roger ölümüne savaşmamış mıydı ? Kendisi hücrede söylüyordu.
Yani 2 amirali tutup tokatlayıp bir kenara atan bir kişilik tarihte yok.

Yerli olsun yabancı olsun çoğu sitedeki tartışmalarda Minato için en güçlü lafları dolaşıyordu. Dediğin gibi mit gibi bir şey.Birde Tobi-Madara yi alınca iyice şaha çıkmıştı. Ta ki madara gelene ve beni bir tek Hashirama durdurur diyene kadar.
Minato Kyuubi için çaresiz kalıp ölmüş biri ama Hashirama ise Kyuubi + Madara ile aynı anda savaşıyor. Minato dahiydi o kadar. Yaşasa belki farklı olurdu, gençliğinin baharında öldü.

God shinobi lakabı Hiruzen'deydi.

Konu dışı oldu ama idare edin.

Kolunu kaldırmaya fırsatı olmazdı senin düşüncen.Bak ben ne diyorum.Mf ilk çıkış hali Wb Akainu'nun azıcık üstünde.O vücudundaki delikler açılmadan önce birbirlerine üstünlük sağlayamadılar.Ha o zaman ki dövüşleri sonuna kadar gitseydi Wb alırdı ama yüksek zorlukla alırdı.Zaten sonrası da öyle oldu.Kaido dediğimiz adam ise Mf ilk çıkış hali Wb'nin azıcık daha üstündedir bana göre.Akainu'nun olsun olsun 2-3 tık üstü.İkisi bugün kapışsalar bana göre Akainu Kaido'yu bir süre tutar kolay kolay galibiyeti vermez.

Sen ise 2 amiral diyorsun Kaido'ya.Cafcaflı bir giriş yapması onu o kadar üste taşımaz.Klasik Oda'nın şişirmeleri bunlar.1 arc sonra Kaido arc gelicek çok yüksek ihtimalle.Luffy dediğimiz adam şu an 1 amiral etmez bana göre.Kaido'nun değerine 2 amiral demek çok uçuk geliyor bana.Luffy ne ara o kadar power up alıcak.Dediğim gibi Mf WB'nin azıcık üstündedir.
Luffy'nin o kadar zamanda amiral seviyesine gelmesi bile bana göre fazla diğer yonkou seviyesi yani. O yüzden bu arclarda kimsenin tahmin edemeyeceği bir gelişme olacak bence. Sana göre kaidou beyazsakalin bir tık üstünde ama bana göre daha fazla. O yüzden tartışarak bir yere varamayacağız bence.

Luffy'nin o kadar zamanda amiral seviyesine gelmesi bile bana göre fazla diğer yonkou seviyesi yani. O yüzden bu arclarda kimsenin tahmin edemeyeceği bir gelişme olacak bence. Sana göre kaidou beyazsakalin bir tık üstünde ama bana göre daha fazla. O yüzden tartışarak bir yere varamayacağız bence.
Aynen tartışarak bir yere varamayacağız.Çünkü Kaido'nun nelere kadir olduğunu bilmiyoruz.Bu durumda da iş beklenti meselesine dönüşüyor.Sen 2 amiral görürsün ben bir amiralin azıcık üstünde gördüğüm Mf Wb'den azıcık daha güçlü görürüm.Kaido arc gelsin zaten Kaido'yu görür ve tekrar tartışılabilir.

@Erkan12 Mihawk vistada bayağı zorlanır falan yazdığında içinden bayağı gülüyosun değil mi ? Evet belki haklısın elimizdeki dayanaklar Mihawkı yüceltmekten çok alta çekiyo olabilir. Ama zamanı geldiğindede o Mihowkcu 3-5 kişi iyi gülecek deyip kaçıyorum :ehe:
Elimizdeki dayanakların Mihawk'ı aşağıya çektiğini kabul ediyorsun. Peki neye dayanarak Mihawk'ı savunanlar iyi gülecek diyebiliyorsun?

Luffy'de aşamaz diyorsan mantıklı olur . Sen peki Rayleigh'i hangi seviyede görüyorsun, zirve halini?
Zirve hali Amiralden hafif daha güçlüdür bence, yaşlı hali de hafif daha güçsüzde zaten. Mihawk'ın Amiral seviyesinde olmadığını düşünürsek, Rayleigh seviyesinde olmak demek Mihawk'ı aşmak demek oluyor haliyle.

kör topal

WB Akainu'ya tek atmadı. 2 kere arkadan vurdu onda da felç etti 5 dakika sonra ayağa kalkıp tüm wb tayfasının önüne çıktı tümen komutanını yaktı adama bir şey yapamadılar. Tek atma nedir? Akainu'nun WB'ye yaptığı şeydir. Tek vuruşta kafasının yarısını almaktır. Bir süre daha o azimle yaşasa da elinde sonunda ölücek duruma getirmektir.

Yami

WB Akainu'ya tek atmadı. 2 kere arkadan vurdu onda da felç etti 5 dakika sonra ayağa kalkıp tüm wb tayfasının önüne çıktı tümen komutanını yaktı adama bir şey yapamadılar. Tek atma nedir? Akainu'nun WB'ye yaptığı şeydir. Tek vuruşta kafasının yarısını almaktır. Bir süre daha o azimle yaşasa da elinde sonunda ölücek duruma getirmektir.
Abi o sahne en saçma olay ya. Bir insanın beyninin yarısı gidipte yaşaması nasıl bir olay :D
Bunu bleach veya Naruto yapsa yıllardır konuşulur
Bir ara Göğsünden lav akıyo felan :d

Bu soruyu bir günde iki defa soracağımı düşünmezdim. Tek atmanın anlamını biliyormusun hacı sen?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık