Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Yami

Aslında bunu diyerek iyi bir şey aklıma koydun. Foruma yenilik olarak engellediğin zaman bildirim gelmesi lazım. Çünkü bilmiyor insan kim tarafından engellendiğini.:S
Hmm belki de öyle olabilir.
Yok ya Marco da engelliydi. Ama artık sizi sevmeye çalışacam.

Kaido'da kibir ve özgüven yok sanki. :S

Düz 3 yapsak ya şunu. Eski üçlüyü alabilecek olsa filan?
Troll yoruma ciddi cevap vereyim eski üçlüden aokiji + akainuyu alamaması için bir sebep yok. Ama o ikisi ile dövüşürken araya kizaruda girerse aynı anda diğer ikisi ile birlikte kizaru kadar hızlı biri ile baş edemez.

Şu amirallerde ne buluyorsunuz anlamıyorum. Çok iyi hatırlıyorum ( Hatırlıyorum derken eski ingilizce forumları taradım :)) marinfordtan önce de yonkoular amiralleri alamaz deniliyordu. Beyazsakal ilk gözüktüğü zaman beyazsakal çok zorlanarak bir amirali alır diğer yonkoular amiral alamaz deniliyordu. Sonra ne oldu, 72 yaşında vücudu delik deşik olan beyazsakal akainuya tek attı. Ki orada meyve uyandırsa falan akainu için tek yumruk yeterdi ama yaralı olduğu için meyve uyandıramadığını varsıyıyorum. Şimdide bir yonkou iki amirali alamaz deniyor. Bekle bakalım bir yonkou iki amirali alır mı alamaz mı ilerde görürüz.

Şu amirallerde ne buluyorsunuz anlamıyorum. Çok iyi hatırlıyorum ( Hatırlıyorum derken eski ingilizce forumları taradım :)) marinfordtan önce de yonkoular amiralleri alamaz deniliyordu. Beyazsakal ilk gözüktüğü zaman beyazsakal çok zorlanarak bir amirali alır diğer yonkoular amiral alamaz deniliyordu. Sonra ne oldu, 72 yaşında vücudu delik deşik olan beyazsakal akainuya tek attı. Ki orada meyve uyandırsa falan akainu için tek yumruk yeterdi ama yaralı olduğu için meyve uyandıramadığını varsıyıyorum. Şimdide bir yonkou iki amirali alamaz deniyor. Bekle bakalım bir yonkou iki amirali alır mı alamaz mı ilerde görürüz.
Tek atmanın anlamını biliyormusun hacı sen?

@Mercury 72 yaşındaki Wb Akainu'ya 2 attı da kendisinin de tek yumrukta kafasının yarısı gitti o nolucak ? Wb o savaştan sağ çıksa bile bir süre sonra ölürdü.Yarım kafayla yaşayacak hali yoktu.Ayrıca Ace'nin ölümünden önce ne Wb Saka'ya ne de Saka Wb'ye üstünlük kuramadı.Ne zaman Ace öldü Wb çıldırıp alıcağı hasarı düşünmeden sağlı sollu girişti işte o zaman dananın kuyruğu koptu.Biri 10 dklık felç geçirdi belki 2 yumruk daha yese ölecekti diğerinin de kafasının yarısı gitti ertesi günü göremeyeceği kesin gibiydi.

Hiç bir yonko bana göre aynı anda 2 amiral alamaz.Kaido Mf Wb'den üsttedir de aman aman bir fark olduğunu sanmıyorum.

@Mercury 72 yaşındaki Wb Akainu'ya 2 attı da kendisinin de tek yumrukta kafasının yarısı gitti o nolucak ? Wb o savaştan sağ çıksa bile bir süre sonra ölürdü.Yarım kafayla yaşayacak hali yoktu.Ayrıca Ace'nin ölümünden önce ne Wb Saka'ya ne de Saka Wb'ye üstünlük kuramadı.Ne zaman Ace öldü Wb çıldırıp alıcağı hasarı düşünmeden sağlı sollu girişti işte o zaman dananın kuyruğu koptu.Biri 10 dklık felç geçirdi belki 2 yumruk daha yese ölecekti diğerinin de kafasının yarısı gitti ertesi günü göremeyeceği kesin gibiydi.

Hiç bir yonko bana göre aynı anda 2 amiral alamaz.Kaido Mf Wb'den üsttedir de aman aman bir fark olduğunu sanmıyorum.
Akainunun kalbinde bir delik olsa kurşun yağmuruna tutulmuş olsa ve 72 yaşında olsa beyazsakal demiyorum Smoker'ı alabilir miydi? Onu geç ayakta durabilir miydi? Ben her yonkou demiyorum bence Big Mom iki amiral alamaz. Ama kaidoudan bahsediyoruz. En güçlü yaratık. Bir ihtimal beyazsakaldan daha güçlü. Hele ki beyazsakalın yarı ölü halinden kesinlikle daha güçlü. Ben iki amiralin kaidoyu alabileceğini düşünmüyorum. En kötü ihtimalle kaidou yanında iki amirali de götürür.

@Mercury Ben Mf WB=Akainu demiyorum.Wb az da olsa Akainu'nun üstünde ama öyle bir söylüyorsunuz ki Wb tek attı keyfine baktı gibi.O dövüşte kendisi de büyük hasar aldı.

Kaido'dan bahsediyoruz diyorsun da Kaido'dan ne gördük ? Mf WB'den azıcık üsttedir bana göre.Amiralleri fazla küçümsüyorsunuz.Luffy bile daha amiral altı bir rakibi nasıl aldığını gördük.Bu arctan sonra Kaido arcı var yüksek ihtimal.Daha 1 amiral gücünde olmayan Luffy'nin 2 amiral gücünde olan Kaido'yu alması için çok fazla power up alması lazım.O kadar güçlü olduğunu sanmıyorum.

@Erkan12 Mihawk vistada bayağı zorlanır falan yazdığında içinden bayağı gülüyosun değil mi ? Evet belki haklısın elimizdeki dayanaklar Mihawkı yüceltmekten çok alta çekiyo olabilir. Ama zamanı geldiğindede o Mihowkcu 3-5 kişi iyi gülecek deyip kaçıyorum :ehe:
Mihawk olayını Naruto'dan Minato'ya benzetiyorum, bir zamanlar Naruto da tartışan arkadaşlar Minato şöyle güçlü böyle güçlü Madar kimmiş, en güçlüsü Minato felan diye iddia ediyorlardı, ileride görürsünüz falan diyorlardı, sonra gördük ki Minato en güçlüler arasında bile değilmiş bırak en güçlüsünü.

Mihawk olayıda böyle, seri başında bu adam aslında çok güçlü vesaire diye iddia eden arkadaşlar var ve halen devam ediliyor, zamanı gelince aynı Minato gibi en güçlüler arasında bile Mihawk'ın olmadığını görücez diye düşünüyorum, sonuçta Luffy'nin bir tayfa elemanı olan Zoro tarafından güç olarak aşılacak ve yenilecek bir karakter ne kadar güçlü olabilir ki.

Marineford'da sinyaller verildi zaten. Kendisi de daha serinin başında KK olmak beni geçmekten bile daha zor diyerek kabullenmişti olayı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık