Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Kid,Law nasıl amiral seviyesi olamıyor yav ? O çemçük Kizaru'dan daha fazla savaşçı karakterine uygun biri Kid.Psikopat,cesaretli ayrıca güçlü de.Diceksiniz cesaretle olmuyor diye ama adam supernova gelecek vadediyor.Bir astının bile nova olmasıyla mangaka Luffy'le Kid'i ayırmış.Yaşıyor olursa amiralden aşağı olucağını sanmıyorum keza Law'da öyle.

Bir de hep düşünüyorum da bu Croco'nun meyvesi hakiyle kaplanamaz mı ? Sonuçta kum tanecikleri bunlar.Eğer dediğimin olma ihtimali varsa suna suna hakiyle uyumu nedeniyle büyük potansiyel vadeden bir meyvedir.Kum kalkanı yapsa haki kaplasa hem mükemmel bir savunma olur hem de uzak menzilli hakili saldırılar yapabilir.Eğer dediğim gibi bir şey olursa cidden haki ve dorukiyi biraz üst seviyelere getirse cidden dağıtır.

Benim hatırladığım bunlar savaşıyor ve takviye geliyir adaya sonrasında üstünlük sağlayamıyor ve silahı kullanıyor diye hatırlıyorum , yarın tekrar o bölümleri okurum.

Jack güçsüz değil ama bana göre jinbei daha güçlü
Yanliş hatirliyorsun. Takviye geliyor diğer minklerle savaşmak icin. Fakat Neko ve İnu dinlenerek savaşiyorlar Jack ise surekli davasiyor. Neko veya İnu idi tam olarak hangisi net hatirlamiyirum ama soyle diyordu.
Surekli yeni takviye birlikler geliyordu üstünlükte sağliyirduk ama tek bir kisi haric diyordu ve Jacki ima ediyordu.
Orada Neko ve İnu ile gece günduz savasmasina rağmen tek ustunluk saglanamayan kisi Jack Nekolar bile gücune dikkat cekiyorlar burada o bolumlere tekrar bak anlarsin zaten dediğimi.
Silah kullanmalarini sebebi surekli savaş olmasi yani zaman kaybi.

Seride o kadar amiral seviyesi adama karşı duracak organizasyon yok.Denizciler'in karşısına Mf'de 1 tane daha yonkou oluşumu cıksa alırlar anca öyle yenilirlerdi.Birde zaten savaş lordları savaşsa E.oda'nın dediği gibi 4 yonkou'yu dengeliyecekler.
Seri sonuna kurulan amiral hayelleri cok saçma.Yonkou'ları yenen Luffy arkasında o kadar amiral seviyesi adam antik silahlar böyle bir güce karşı savaşıcak zorluyacak nasıl bir güç çıkabilir ki çok saçma.
Crocodile falan bile bizim tarafa yardım etcekse Jinbei'den bile güçsüz olmalı.

Seride o kadar amiral seviyesi adama karşı duracak organizasyon yok.Denizciler'in karşısına Mf'de 1 tane daha yonkou oluşumu cıksa alırlar anca öyle yenilirlerdi.Birde zaten savaş lordları savaşsa E.oda'nın dediği gibi 4 yonkou'yu dengeliyecekler.
Seri sonuna kurulan amiral hayelleri cok saçma.Yonkou'ları yenen Luffy arkasında o kadar amiral seviyesi adam antik silahlar böyle bir güce karşı savaşıcak zorluyacak nasıl bir güç çıkabilir ki çok saçma.
Crocodile falan bile bizim tarafa yardım etcekse Jinbei'den bile güçsüz olmalı.
Sen böyle diyosun fakat hukumet tarafindan denizcilere söylenmiş bir sey var. "Siz sadece hükümetin görünen yüzüsünüz" diye. Savaş sadece denizcilerle mi olacak. Cp-0 göründü liderlerinin ve üyelerinin seviyesi nedir belli değil. Ama uyesi Rob Lucci az cok anlasilabilir liderinin ne seviye de olabileceği Yonkou olan Teach ile savaşmiş adamlar. Kim bilir buna benzer neler daha cikacak. Yani sadece denizcilere bakarak bizim ittifaklar cok deyio adamlari gücsüzleştirmeye calişmayin. Dof hapise girdi en kolayindan onu kullansalar bile son savaşta karsisina sağlam birini vermen gerekli. Daha Yonkoular inecek peki öldürulecek mi? En sonunda bu adamlar bile kullanilacak. Nasil hapiste Wb ye yenilen veya gicik olan adamlarin hpiste ne durumda olduğunu gördün aynisi belki Luffy de olacak.

Hangi kısmı ?

Gayet güzel biçimde anlattım sen anlamamışsın:artiz:
Big Mom sen Jackten' güçlüsün demiyor. Bu bir. İkincisi Jack'in dayak yediği filan yok. Bilakis Wanda Jack'i övüyor ve yenişemediklerinden bahsediyor. Berbat yorumlamışsın bence. İnu'dan güçsüz demene girmiyorum bile. Saçmalığın daniskası bana göre.

Big Mom sen Jackten' güçlüsün demiyor. Bu bir. İkincisi Jack'in dayak yediği filan yok. Bilakis Wanda Jack'i övüyor ve yenişemediklerinden bahsediyor. Berbat yorumlamışsın bence. İnu'dan güçsüz demene girmiyorum bile. Saçmalığın daniskası bana göre.
Hepsini detaylı biçimde mangadan örneklerle anlatmıştım fakat gönder dediğimde forum kapanmıştı. :(
Çok kısa söylemek gerekirse
1. Orda ben jinbeinin çok güçlü oldugunu belirttim.
2.jack mangada inu ve nekodan dayak yiyordu.
3.wandami carrotmu ney sen daha güçlüsun fakat silah kullandi felan demişti yoksa yenerdin gibi.
Fakat istersen tek tek atayım manga sayfalarını ? :D

Son düzenleme:
Daha sonrasini da oku bekle sana sayfa atacam. Mobilim bulayim.
O kısımlarada baktım bu inu. Veya neko savaşıyor herkesi püskürtüyor fakat bu jack dayanıklı çıkıyor,dayak yesede geri kalkıyor galiba ,fakat jack te bunlara hiç birşey yapamıyor sonrasında çileden çıkıyor ve gaz silahını kullanıyor.
Bu wandada silahı olmasaydı sen daha güçlüydün inu reyiz diyor :)

Not:Bende telden giriyorum iskence gibi :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık